Отговори
# 690
  • Мнения: 280
Здравейте мамита,

бих искала да ви "почерпя" по случай рождения ден на моя мъж  Grinning



не съм щедра от към почерпка, на някоя нещо да не и се дояде много  Wink

# 691
  • Мнения: 2 357
Априлче, дати е живо и здраво мъжлето! Hug Много да се обичате и куп дечица да си народите!!!  bouquet

# 692
  • Мнения: 1 423
Априлче, да ти е жив и здрав мъжът и да бъде най-добрият татко !  bouquet

# 693
  • Мнения: 2 905
Априлче, жив и здрав да ти е рожденикът!   bouquet

# 694
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета  Hug
За хапването, аз съм на моменти. Има дни, в които непрестанно от 12 до 19 часа имам апетит, има и дни, в които хапвам, защото зная, че трябва. Не съм почнала да взимам витамини, лекарят ми каза, че в зависимост от изследванията и при необходимост ще ми изпише. Пия фолиева киселина вечер след последното хранене, казаха ми да я продължа до началото на 5 месец.
Болки ниско долу и в двете страни и аз имам от време на време, тежест и опъване. Коремчето ми вече се описва и не с всяка дреха успявам да го прикрия.
Искам да попитам тези, които ходят на ЖК и отделно на видеозон, по какъв начин и започнаха ли да ви слушат тоновете на бебето или е още рано.
april20 честит празник. Нека да е жив, здрав и много да се грижи за теб.
На всички, които имат неразположения да минават по- бързо.
 

# 695
  • Мнения: 1 165
Алексче, благодаря за поясненията.Знаех си, че има нещо такова.Не може пък да съм толкова сляпа и да не виждам опцията да ми излизат първо най-новите мнение.Още повече пък, че в настройките си не съм влизала от...години, че да съм го разбутала.Сега изобщо не мога да свикна да ви чета така...наобратно  #2gunfire Но явно ще трябва да свиквам

# 696
  • Мнения: 144
Априлче, честит рожденник! Да ти е жив и здрав и да те слуша!  Hug
Момичета аз спрях витамините, за няколко дни ще пия само фолиева к-на и ако се подобри апетитът ми ще кажа другата седмица на доки, че не мога да ги пия.
Иначе вчера изядох цял буркан с кисели краставички (ако имаше още и тях щях да изям) а вечерта си хапнах и един лимон. Та не ме питаяйте днес каква кашлица имам от киселото, че и зъбите ми все едно с шкурка съм ги изтрила. Но няма да престана с хапването на лимони.  Mr. Green
За тоновете - докато бях в болницата и минаваха по стаите слушаха тоновете на тези след 6тия месец.

# 697
  • Мнения: 2 357
Не знам къде да се оплача и за това идвам тук  #Cussing out #2gunfire Бясна съм на свекърва ми   smile3514пак започна с нейните глупости...бебето щяло да е красиво, високо и здраво като татко си, от мен се искало само да го износя smile3515 newsm61 сиреч, аз за нищо не ставам /пък и нали каза, че съм само инкубатор за бебетата на техния род/... добре, че е семето на сина й, та да ми е хубаво и здраво бебето newsm61 fight
Всяка втора дума е "то ще е хубаво и високо, и здраво като татко си" щото аз съм грозна, тъпа и т.н. #2gunfire  Веднъж реших да я жегна и да й кажа, че може да е средно на ръст и знаете ли какво отговори?!?!?  bash
"Ами да ! То едните сме високи, другите ниски..." лелееееееееее ignore2 newsm66 Hands Fist без извинение!!!!!
Значи, ако бебето се разболее, ще е болнаво и кекаво като мен, а като е здраво, високо и хубавоще е като златния си тати .... абе аз що не ти Hands Fist
Оххх, много съм и набрала!!! Извинете ме Blush

# 698
  • Мнения: 280
Аника_Б, maria_1980, green eyes, happymama, Magi_r   Благодаря ви момичета  Grinning

# 699
  • Мнения: 280
Аника Б разбирам те напълно, ама каква е интригантка тази свекърва ти направо не е истина. Леко полеко как те настройва дори срещу половинката ти като индиректно го вкарва в тая игра. Лелееее, добре че нямам свекита  Laughing

# 700
  • София
  • Мнения: 265
Аника, знам че е трудно, но си я пускай покрай ушите просто!!!!! Hug Hug Hug
Винаги съм казвала, че майките на момчета имат огромна отговорност!!!! Така че, момичета, включително и аз, да си опичаме акъла докато е време, да не се ядосва бъдещата снаха някога #Cussing out #Cussing out #Cussing out.
П.С. Майката на бившия ми беше същата. Сега като се връщам назад, май тя е една от главните причини да избягам с 300 #Cussing out. И на мен ми викаше- ама ти какво чакаш, роди едно дете, аз ще го гледам и прочее бисери ooooh! ooooh! ooooh!.

# 701
  • София
  • Мнения: 2 120
Иначе вчера изядох цял буркан с кисели краставички (ако имаше още и тях щях да изям) а вечерта си хапнах и един лимон. Та не ме питаяйте днес каква кашлица имам от киселото, че и зъбите ми все едно с шкурка съм ги изтрила. Но няма да престана с хапването на лимони.  Mr. Green

Маги, изпивай по чаша вода след лионите, че наистина действат зле на зъбите, киселината им е много агресивна. Не само на тях, а и на всички цитруси. За съжаление момченцето ми има кариес на ранното детство, та ми се наложи да изчета един тон литература по въпроса.

Хепимама, на мен чак в 9 месец ми слушаха тоновете на бебето миналия път, но пък и тогава почти всяка седмица ходех на прегледи.

Аника, не си яж нервите за глупости, оставия да си говори и си свиркай.

Априлче, честит празник у вас   bouquet

# 702
  • Мнения: 24
Момичета, поставяйте си родата на мястото докато е време. Позволени са всякакви средства. Не е приятно да си развалите отношенията, но бъдете по- директни и отстоявайте себе си. Разберат ли, че имат поставена граница и ще започнат да се съобразяват рано или късно.
Аника_Б при такова изречение, аз бих се обърнала и бих казала, че силно се надявам да прилича на мен, защото не съм сигурна кой е бащата, разбира се с най- сериозният и замислен тон.
Благодаря ви, за разясненията за тоновете. Не са ми достатъчни видеозоните, в началото ходих по- често, но сега ми казаха през месец и половина, съгласих се на месец и затова ми се искаше, да ми дават инфо и на ЖК, защото са ми в различни дни.

# 703
  • Мнения: 280
Ариана благодаря и на теб  Hug

# 704
  • Мнения: 1 165
Ето, като не мога да се ориентирам така във форума съм изпуснала.
Априлче, да е жив и здрав мъжо.Да бъде най-гордия и добър татко.
Аничка тая твоя свеки вече заслужава да я  #2gunfire
Аз пък да ви се оплача- днес сутринта ставам, излизам и какво да видя- някой снощи ми е надрал едната врата с нещо остро, вероятно ключ  #Cussing out А количката ми нямаше и една точица даже
Другото от което ще се оплача е, че ми се разруши още повече падналата пломба и сега вече няма отлагане на ходенето при зъболекар.Другия вторник в 17.30 имам час.Ако не съм пукнала отг страх преди това, ще отида  Tired

Общи условия

Активация на акаунт