Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 120
Ако не съм пукнала отг страх преди това, ще отида  Tired

Стига де, не е толкова страшно! Вече сме в 4 месец, може да ти сложат упоика без адреналин!

# 706
  • Мнения: 280
Благодаря ти Илианка Simple Smile дано  Hug

Много се дразня на тия дето дерат така колите и моята са я надрали и аз откачих направо.
Ти с упойка ли си правиш зъбчетата?

# 707
  • Мнения: 1 165
Без упойка си ги правя.Мен не ме боли, стрх ме е.Неприятно ми е...и аз незнам как да го нареака.По-скоро ме е страх, но не от болка.

# 708
  • Мнения: 14
Здравейте момичета!Хубаво време но пак имам работа и не мога да се разходя,само ще си мечтая  Cry.
Априлче четсит ти рожденник,да ти е жив и здрав и на ръце да те носи цял живот  smile3525 smile3525
Аника наистина ти е много лоща свекървата,но не трябва да и се оставящ,незнам дали живеете заедно или отделно,но ако сте заедно много проблеми ще си имащ с нея.Ако трябва сега прави скандалите,защото после никой няма да те чуе.Майка ми е много готина и добра жена,но баба ми продължава с нейните чалъми,вече 28 години,много си патихме от нея,а сега само майка ми я гледа и обръща внимание.Та твоята свекърва е май като моята баба,колкото и да е лощо обсъждайте ги тези неща с мъжа ти сега докъто е време,защото после всички ще сте нещастни ако тя продължи да се меси.
Аз като си избирах мъж си избирах и свекървата,защото от личен опит знам колко проблеми може да създаде.Искрено ти пожелавам нещата да се наредят,а ти се постарай да си повече непокист и да не даващ много ухо,но като има проблем тичай до мъжа си и му се оплаквай колкото се може повече,все пак ще не ще трябва да вземе позиция,не може така да тормозят бременната му жена.

# 709
  • Мнения: 144
Аничка, съчувствам ти! Моята и нея май май вече ще я сиктирдосвам някой ден. Но твоето си е направо наглост, тя директно ти казва "Бий ми 2 шамара и ми тегли майните!"
Аз не мога така. Добре, че не ми се налага да живея с нея, а и дано не ми се наложи никога!
Сега я чакам да видим, кога ще оправи стаята у тях - за бебето и уж аз ще казвам как да я обзаведем (ама не се и надявам моята дума да бъде чута!!!) Защото тя я оправя от 1 година тази стая, но сега нали бебе ще има и се е надъхала нещо. Направо не знам, как ще ида с нея да ми купи роклята, да се съобразявам с нейното мнение - УЖАС. Понякога съжалявам, че ги има тези традиции!!!!!!

# 710
  • Мнения: 144
И аз до скоро харесвах свекърва си, ама нещата взеха да се променят!!! Вчрно, че ме е дразнелаи преди това, но аз съм си попринцип вироглава, ината и малко осубняк.

# 711
  • Мнения: 2 357
Баща ми се смля да й помага, направи и ремонт на терасата, за каквото е звъннала е отишъл, всеки път и прощава обидите и интригите... а тя все това повтаря..."охх, той много дребен..." а майка ми беше болна от рак, забалежи преди 11 год. оперираха я и до ден днешен си е жива, просто от стреса й остана един диабет.... е свекърва ми не спря да повтаря, че баща ми нисък, а майка ми болна #Cussing out
Толкова пъти ме е разплаквала с това си отношение Cry
Мама е на крака, живее един съвсем нормален живот, идва дори да ми помага с пролетни и есенни почиствания, а тя я изкарва инвалид Cry Confused
А нейните родители??? Баща  й е починал на 50 год. МАйка й е била на легло години наред, брат й е починал от рак.... на нея някой натяква ли и го???? #Cussing out

# 712
  • Мнения: 144
Ууууу ужас! Подобно е отношението на моята баба (на татко майка му) към моята майка. Онази и тя все вика на мамето ми " То вашия род сте дребни хора" или пък точно снаха и където цял живот се бъхти в градината и е неоценена, а дъщеря и - виж (не си е мръднала пръста) много работлива! Какво да ти кажа, свекървите са такива! Аз един ден ако имам снаха, само ако е някоя  злобна, мързелива или т.н. може да си отворя устат, да я поуча!

# 713
  • Мнения: 1 054
Аника...  newsm09 censored

# 714
  • Мнения: 280
fentazi и на теб благодаря за пожеланията  Hug

Мале, мале аз каквато съм рогата, моята свекърва я резнах още преди 12 години  Mr. Green

# 715
  • Мнения: 433
Момичета, само да се отчета. Видяхме днес на втора ФМ пола - момченце (то аз си знаех де). Целувки на всички.   bouquet

# 716
  • София, Люлин-8
  • Мнения: 1 760
Здравейте момичета   bouquet пак сам аз със тъпите въпроси  Embarassed
За което се извинявам предварително  Simple Smile

А може ли след като съм на ФМ в петък да отида за кръв за БХС в майчин дом в понеделник newsm78, защото знам, че ехографията трябва да е от същият ден или от предния, а те като не работят в събота.

# 717
  • София
  • Мнения: 265
Романол защо не се обадиш да питаш в Майчин дом? Там ще ти дадат точна информация. Едва ли някоя от нас е по-наясно, отколкото те самите Peace.

# 718
  • Мнения: 280
o_fortuna надявам се при теб болките и неразположенията да са преминали и сега да му се нарадваш на малкия мъж растящ в теб  Hug ЧЕСТИТО ти момче

# 719
  • София
  • Мнения: 265
Айдееее, пак изписахме близо 50 страници hahaha hahaha hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт