Втори срок на ПЕТИ клас почваме на мръсна газ.....

  • 27 994
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 296
Ах, мамо Птичкеее, добре сте ни си завърнали живи и най-вече здрави Hug Hug Hug Hug Hug Вие гледайте здравето, пък ученето лесно се компенсира с времето. Сега има всякакви варианти за наваксване Peace
На Йони много поздрави, друго си е да си си у дома Peace Peace Peace

# 46
  • Мнения: 4 936
Днес се завърханме от лагера- чудесно беше. Много им хареса и искат пак. И аз искам. Дано седи проклетият грип далеч от нас. Иначе от 15-тина дне е на имунобор

# 47
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Птичка, радвам се , че вече сте добре! Hug
Картинката с триъгълника на Дидева е страшна!!!  hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 958
Днес петокласничката е за първи ден в новото училище, така се вълнуваме двете, почти не сме спали.Снощи мъжа ми като я гледа как се радва, че тръгва вика" не е било това никога, дано!".Казахме на учителката по български, че детето има желание да участва в олимпиадата, ако не е късно да я включи и тя много добре реагира.Със сигурност има пропуски по всичко, заради отсъствията в другото училище, но се надявам да навакса, нали съм си в къщи с нея ще помагам Sunglasses
Детските градини и тук са със сборни групи, но в училище като че ли отмина грипната вълна, днес бяха всички деца в класа, дано не боледуват Praynig

# 49
  • Мнения: 1 296
jedira, желая ви късмет в новото училище и дано детето да се чувства там уютно и да ходи с желание Peace
Успешен кратък месец на всички пожелавам, да мине и той, че да идва март. А с него и пролетта Hug

# 50
  • Мнения: 1 523
Петокласничката ми от вчера е грипна ваканция.Втория срок ще учат 2-ра смяна, а как завърши 1 срок гадаем, не са им върнали бележниците в петък ooooh!

# 51
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
На мен още второто междучасие ми се обади да се похвали, че носила дневника и си видяла оформените оценки...По всичко има 6 ,само една петица по физическо  Mr. Green /имаше една четворка на хвърляне в кош/...
Ох,  tzarina , как ми се ще по-бързо да минава проклетата зима... Tired

# 52
  • Мнения: 826
Съгласно телефонния отчет- върнали са бележниците, варваринът е с пълно 6  Hug Както той самият казваше като беше 1- 2 клас "Аз съм умен като мама и красив като татко".   Mr. Green Това след подобно изказване на баща му.

Птиче, радвам се, че вече сте добре. Най- важното е да сте здрави, за всичко останало ще се намери някакво решение.
Жедира, късмет в новото училище! Дано детето да е добре прието и да се чувства на мястото си там!   bouquet

Аз вече искам да е август. Направих резервация за морето, така че тия - 12* хич не ми съответстват на лятното настроение  Mr. Green
 

# 53
  • Мнения: 548
Здравейте мами - включвам се от редиците на работническата класа. Аз се пооправих и наперих гребен, та чак и самоинициатива да работя по време на болничен проявих. Не, че не ми беше гот у дома, ама...и аз не знам какво искам. Моите малчугани потеглиха към едната баба днес - крайно време беше - то им писна и на тях от тия ваканции. С по един  Хари  Потър под мишница - право у бабинка - да отдъхнем и ние мъъъъничко.
Птичка, поздрави за бързото съвземане след грипа - пазете се , че идвало топло време и не се знае дали пика не е някъде напред във времето.
Аз се точех да карам ски по средата на март, ама Емо Чолаков така ме разтревожи вчера - който карал-карал, иде пролет  newsm78 newsm78
НеПоКоРнА-разбихте ме с този феноменален успех!  Браво на детето - 6-ци по всичко! Втория срок със сигурност ще оправи и физическото.
Боби, направо ви завидях за възможноста да избирате местоживеенето си. Сигурно е прекрасно да имаш такъв избор.

# 54
  • Мнения: 1 296
Отличните - да черпят Peace, ново правило в темата Joy
Ние довечера ще видим бележника, че нали вече сме втора смяна. А и през деня си изключва звука на телефона. Мога да се скъсам да звъня, пак няма да чуе. Сутринта ходихме за нови гуменки. Есента купувахме 35 номер, днес - 36 ooooh! Израснал му крака само за 4 месеца.

# 55
  • Мнения: 330
Да се отчетем и ние- пълно 6. В класа имат четири деца с пълно 6. Най- висок успех в цялото училище.

# 56
  • Мнения: 998
Еййй, много отличници, бре Laughing Да са ви честити шестичките и да не ви изоставят и втория срок Hug
Аз чакам с какъв бележник ще се прибере моят от училище днес Whistling

# 57
  • Мнения: 1 296
Ние и тази вечер няма да разберем нищо. Класната чак днес е събрала бележниците. Но пък имаме забележка от дамата по физкултура - ,,Без родителски контрол и лоша дисциплина,,.
 Втората част от забележката не я оспорвам, но утре ще отида да я попитам как точно разбра и по какво прецени, че детето е без родителски контрол и да ми даде определение за поведение с родителски контрол.
Повода за забележката - докато са били в часа по физкултура, двете дами учителки са си говорили, а нашият се качил на шведската стена.

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 18:38 от tzarina

# 58
  • Мнения: 805
tzarina , ще трябва да присъстваш в часовете,че са си упражниш родителския контрол... hahaha
при нас няма изгледи за грипна ваканция и дано да няма

# 59
  • Мнения: 4 936
tzarina , ще трябва да присъстваш в часовете,че са си упражниш родителския контрол... hahaha

 Joy Joy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт