Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 83

  • 31 180
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 195
Любче, аз отдавна съм писала, че в този романтичен сериал  това ще е най-логичното. В крайна сметка Л. освен обсебен, е и запленен (заглавието е такова - не е мое хрумване). А и Х. доколкото аз я разбирам, след като е поела такъв ангажимент трудно би се отказала, каквото и да и коства, независимо колко непостоянна да ни се струва (тя дори и там е последователна)

# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Отдавна се каня да сложа една снимка и на тази прекрасна жена. Благодаря и за филма и най-вече за прекрасните актьори които е избрала.


# 722
  • Мнения: 3
Здравейте! Преведен ли е 37 еп.?

# 723
  • Мнения: 15
Цитат
Преди мислех,че ще го направи защото вижда голямата любов между двамата,но твърде вероятно е той да изживее тази голяма любов с друга жена и да се откаже от брака с жената,която се е заблуждавал,че обича.

И какво ще каже Левент на Хасрет,  ти не ме обичаш знам го, но си много красива и моя певица, исках да си и моя жена, още повече,  че моя приятел е влюбен в теб, но сега истински се влюбих в друга жена,  ако може да не се женим, свободна си, иди при Мурат.   

# 724
  • Мнения: 2 116
Здравейте!Баги,ти ме провокира и аз като Хасрет изреагирах първосигнално и слезнах от балкона.Може би сценаристите наистина искат да ни кажат нещо с любимата играчка на Левент но според мен проблема при него е че до този момент той отстрани е наблюдавал влюбени, най-вече Мурат-Селин,но истинската любов до този момент не е докоснала още Левент.Той не я е почувствал, той не познава това чувство "любов",още повече и споделена. При него всичко е една бъркочина -желанието да се грижиш за някого и да изискваш точно това и от него,амбицията да притежаваш някого за се докажеш и ти и да избиеш камплексите си ,въпреки че знаеш че не те обичат в момента,а да чакаш и се надяваш,че това някой ден може и да стане,несигурност,страх да не я загуби - това ме кара да мисля,че той наистина не познава това чувство ЛЮБОВ .Той ще си изпие това което си забърка сам и може би да се отворят сетивата му и наистина да открие  любовта - тогава ще има база за сравнение.                       

Таня, апетита идва с яденето.
Любовта е велик учител! Peace  
Ще се научи и наш Левент! newsm78

# 725
  • Мнения: 0
Отдавна се каня да сложа една снимка и на тази прекрасна жена. Благодаря и за филма и най-вече за прекрасните актьори които е избрала.



Благодаря ти, Ваня! Госпожата си заслужава поздравленията, а това съпругът ли е?

# 726
  • Мнения: 0
Да в приказката те изгарят ,но според мен от любов.Оловото не се е превърнало просто в топче,а в сърце... нали? И това е прекрасното на влюбените.Искам да ви разкажа една притча ,дано не ви досадя. Един убиец помолил Бог за прошка.Бог му казал: Посей бостан,отгледай плодовете,когато узреят,обери ги и застани на кръстопът.На всеки,който мине давай по една диня,а до себе си забий един кол.Когато колът се разлисти значи съм ти простил.Изпълнил убиецът всичко,останала му само една диня.И ето към него се задал ездач .Извикал убиеца :човече спри да ти дам последната си диня,но ездача бързал и го подминал.Ядосан убиеца хвърлил ножа по ездача и го убил.В този момент колът се разлистил.Учуден човекът попитал "как така?та аз го убих. Бог му отвърнал "Да,ти го уби,но той отиваше в съседното село да провали сватбата на двама влюбени.       Дано ви е харесала моята приказка!

# 727
  • Мнения: 0
 newsm62
Цитат
Преди мислех,че ще го направи защото вижда голямата любов между двамата,но твърде вероятно е той да изживее тази голяма любов с друга жена и да се откаже от брака с жената,която се е заблуждавал,че обича.

И какво ще каже Левент на Хасрет,  ти не ме обичаш знам го, но си много красива и моя певица, исках да си и моя жена, още повече,  че моя приятел е влюбен в теб, но сега истински се влюбих в друга жена,  ако може да не се женим, свободна си, иди при Мурат.   
newsm62 Така изречено е  много смешно, но пък нали е романтична комедия може да го преглътнем!

# 728
  • Мнения: 2 116
Цитат
Преди мислех,че ще го направи защото вижда голямата любов между двамата,но твърде вероятно е той да изживее тази голяма любов с друга жена и да се откаже от брака с жената,която се е заблуждавал,че обича.

И какво ще каже Левент на Хасрет,  ти не ме обичаш знам го, но си много красива и моя певица, исках да си и моя жена, още повече,  че моя приятел е влюбен в теб, но сега истински се влюбих в друга жена,  ако може да не се женим, свободна си, иди при Мурат.  

Рими, ти направо го закопа Левент... ooooh!
Гаки, не ни изоставяй...Левент,  тепърва ще има нужда от подкрепа! Peace

Да в приказката те изгарят ,но според мен от любов.Оловото не се е превърнало просто в топче,а в сърце... нали? И това е прекрасното на влюбените.Искам да ви разкажа една притча ,дано не ви досадя. Един убиец помолил Бог за прошка.Бог му казал: Посей бостан,отгледай плодовете,когато узреят,обери ги и застани на кръстопът.На всеки,който мине давай по една диня,а до себе си забий един кол.Когато колът се разлисти значи съм ти простил.Изпълнил убиецът всичко,останала му само една диня.И ето към него се задал ездач .Извикал убиеца :човече спри да ти дам последната си диня,но ездача бързал и го подминал.Ядосан убиеца хвърлил ножа по ездача и го убил.В този момент колът се разлистил.Учуден човекът попитал "как така?та аз го убих. Бог му отвърнал "Да,ти го уби,но той отиваше в съседното село да провали сватбата на двама влюбени.       Дано ви е харесала моята приказка!

 newsm10 smile3501

# 729
  • Мнения: 0
Да в приказката те изгарят ,но според мен от любов.Оловото не се е превърнало просто в топче,а в сърце... нали? И това е прекрасното на влюбените.Искам да ви разкажа една притча ,дано не ви досадя. Един убиец помолил Бог за прошка.Бог му казал: Посей бостан,отгледай плодовете,когато узреят,обери ги и застани на кръстопът.На всеки,който мине давай по една диня,а до себе си забий един кол.Когато колът се разлисти значи съм ти простил.Изпълнил убиецът всичко,останала му само една диня.И ето към него се задал ездач .Извикал убиеца :човече спри да ти дам последната си диня,но ездача бързал и го подминал.Ядосан убиеца хвърлил ножа по ездача и го убил.В този момент колът се разлистил.Учуден човекът попитал "как така?та аз го убих. Бог му отвърнал "Да,ти го уби,но той отиваше в съседното село да провали сватбата на двама влюбени.       Дано ви е харесала моята приказка!
Любче, хубаво е, но отиваме към трагедия, сега да го убиваме ли Левент предлагаш?

# 730
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Отдавна се каня да сложа една снимка и на тази прекрасна жена. Благодаря и за филма и най-вече за прекрасните актьори които е избрала.
http://www.ressim.net/61/upload/ffa08a35.jpg
Благодаря ти, Ваня! Госпожата си заслужава поздравленията, а това съпругът ли е?

Може би - но, не съм сигурна.

http://www.youtube.com/watch?v=KLWANcK2zuo


# 731
  • Мнения: 2 116
Да в приказката те изгарят ,но според мен от любов.Оловото не се е превърнало просто в топче,а в сърце... нали? И това е прекрасното на влюбените.Искам да ви разкажа една притча ,дано не ви досадя. Един убиец помолил Бог за прошка.Бог му казал: Посей бостан,отгледай плодовете,когато узреят,обери ги и застани на кръстопът.На всеки,който мине давай по една диня,а до себе си забий един кол.Когато колът се разлисти значи съм ти простил.Изпълнил убиецът всичко,останала му само една диня.И ето към него се задал ездач .Извикал убиеца :човече спри да ти дам последната си диня,но ездача бързал и го подминал.Ядосан убиеца хвърлил ножа по ездача и го убил.В този момент колът се разлистил.Учуден човекът попитал "как така?та аз го убих. Бог му отвърнал "Да,ти го уби,но той отиваше в съседното село да провали сватбата на двама влюбени.       Дано ви е харесала моята приказка!
Любче, хубаво е, но отиваме към трагедия, сега да го убиваме ли Левент предлагаш?

Гаки,  Praynig  тихо, че току виж се приеме за идея и се подхванат размисли около реализацията й! ooooh! newsm78 Joy Joy

# 732
  • Мнения: 15
Отдавна се каня да сложа една снимка и на тази прекрасна жена. Благодаря и за филма и най-вече за прекрасните актьори които е избрала.


Благодаря Ваня, наистина много малко неща има за Томрис, а тя заслужава. В това дали си наистина добър в тази работа личи и е различно от това дали те приемат или награждават.
Всички знаем мнението на Джансел и Туба, познаваме и сме запленени от проектите й, а тя е жена и то в Турция, заслужава повече от евала.
Цитат
Рими, ти направо го закопа Левент...
Марги, по рано тази вечер дадох шанс на Левент, за мен хармонията е много важна.

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 00:19 от riminiii

# 733
  • Мнения: 0
Марги, аз съм тук, но нищо по-различно не ми е идва на ум, за да го споделя тези дни. В този момент сякаш е ясно, действието ще се насочва постепенно към "изтрезняването" на Хасрет, но на каква цена?  newsm78 newsm78

# 734
  • Мнения: 0
Да си умре момчето,но от любов.Пък защо да не се върне старото приятелство ? Две влюбени двойки,разбрали грешките си ,направили голяма сватба и живели дълго и щастливо.И аз бях там.Ядох,пих и се веселих Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт