Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 83

  • 31 175
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 30 256
не забравяйте утре да си заемете местата до 19:55, з-то има опасност да сте правостоящи  Laughing

# 706
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Тази арабска фенка днес я и хванало музата.

http://www.youtube.com/watch?v=XG1NX1BBDOM

                            TUBA SULTAN

# 707
  • Мнения: 33
Хайде и нещо от мен към червеното вино - нещо френско : http://vbox7.com/play:d6221c6c

# 708
  • Мнения: 10 240

Дали не предпочита тази компания?
След виното и ще потанцуват.

# 709
  • Мнения: 2 195
Хайде и аз да сляза за малко от балкона. Защо мислите че Левент не е способен да обича?Той не е виновен,че до сега не е срещал голямата любов,но за това никога не е късно.Оловните войници също обичат.Те не са винаги студени. Един поглед,една усмивка,една искра може да разпали буен огън и в най студеното сърце.Любовта е велика сила.Това е моето мнение,аз вярвам в любовта .
newsm10 newsm10 newsm10

Запленени, досега все сме търсили скрит замисъл или подсказка зад песен, цвете, дреха и т.н. А не сме се запитали защо точно оловният войник е любимата играчка на Л. Дали не искат да ни подскажат нещо. Може би след толкова сътресения и липса на любов, нещо хубаво е останало зад тази фасада, която всички виждаме в тъмни краски: едни в много  тъмни, други - в малко по-цветни. Ето и няколко изречения от края на една от най-известните и красиви приказки на Андерсен:
Оловният войник бе облян в светлина и почувства такава ужасна горещина, но не разбра дали от огъня или от любовта. Боята му се беше обелила, но дали от пътешествието или от мъка, никой не можеше да каже.

# 710
  • Мнения: 15
По-различен  колаж на funda.


# 711
  • Мнения: 0
Хайде и аз да сляза за малко от балкона. Защо мислите че Левент не е способен да обича?Той не е виновен,че до сега не е срещал голямата любов,но за това никога не е късно.Оловните войници също обичат.Те не са винаги студени. Един поглед,една усмивка,една искра може да разпали буен огън и в най студеното сърце.Любовта е велика сила.Това е моето мнение,аз вярвам в любовта .
newsm10 newsm10 newsm10

Запленени, досега все сме търсили скрит замисъл или подсказка зад песен, цвете, дреха и т.н. А не сме се запитали защо точно оловният войник е любимата играчка на Л. Дали не искат да ни подскажат нещо. Може би след толкова сътресения и липса на любов, нещо хубаво е останало зад тази фасада, която всички виждаме в тъмни краски: едни в много  тъмни, други - в малко по-цветни. Ето и няколко изречения от края на една от най-известните и красиви приказки на Андерсен:
Оловният войник бе облян в светлина и почувства такава ужасна горещина, но не разбра дали от огъня или от любовта. Боята му се беше обелила, но дали от пътешествието или от мъка, никой не можеше да каже.


Bagi, а защо  не дописа края на приказката?

"Изведнъж вратата на стаята се отвори, духна вятър, вдигна танцьорката и тя полетя като силфида право към оловния войник в камината, пламна и изчезна. А оловният войник се стопи на топче. Когато на другия ден прислужницата изхвърляше пепелта, тя намери едно оловно сърчице. От танцьорката пък бе останала само брошката, изгоряла, черна като въглен." Cry Cry

# 712
# 713
  • Мнения: 2 195
Хайде и аз да сляза за малко от балкона. Защо мислите че Левент не е способен да обича?Той не е виновен,че до сега не е срещал голямата любов,но за това никога не е късно.Оловните войници също обичат.Те не са винаги студени. Един поглед,една усмивка,една искра може да разпали буен огън и в най студеното сърце.Любовта е велика сила.Това е моето мнение,аз вярвам в любовта .
newsm10 newsm10 newsm10

Запленени, досега все сме търсили скрит замисъл или подсказка зад песен, цвете, дреха и т.н. А не сме се запитали защо точно оловният войник е любимата играчка на Л. Дали не искат да ни подскажат нещо. Може би след толкова сътресения и липса на любов, нещо хубаво е останало зад тази фасада, която всички виждаме в тъмни краски: едни в много  тъмни, други - в малко по-цветни. Ето и няколко изречения от края на една от най-известните и красиви приказки на Андерсен:
Оловният войник бе облян в светлина и почувства такава ужасна горещина, но не разбра дали от огъня или от любовта. Боята му се беше обелила, но дали от пътешествието или от мъка, никой не можеше да каже.


Bagi, а защо  не дописа края на приказката?

"Изведнъж вратата на стаята се отвори, духна вятър, вдигна танцьорката и тя полетя като силфида право към оловния войник в камината, пламна и изчезна. А оловният войник се стопи на топче. Когато на другия ден прислужницата изхвърляше пепелта, тя намери едно оловно сърчице. От танцьорката пък бе останала само брошката, изгоряла, черна като въглен." Cry Cry

Гаки, краят точно не ме устройва. Научих се да манипулирам по-малко, докато гледах ПС  Blush Blush Blush

# 714
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 715
  • Мнения: 0
Bagi,така добре ме разбра скъпа.Така се радвам,че и друг освен мен вярва,че любовта ще ни покаже истинското и то красиво лице на Левент.Не знам защо,но аз вярвам,че не Хасрет,а точно Левент ще се откаже от сватбата.Преди мислех,че ще го направи защото вижда голямата любов между двамата,но твърде вероятно е той да изживее тази голяма любов с друга жена и да се откаже от брака с жената,която се е заблуждавал,че обича.

# 716
  • Мнения: 84
Здравейте!Баги,ти ме провокира и аз като Хасрет изреагирах първосигнално и слезнах от балкона.Може би сценаристите наистина искат да ни кажат нещо с любимата играчка на Левент но според мен проблема при него е че до този момент той отстрани е наблюдавал влюбени, най-вече Мурат-Селин,но истинската любов до този момент не е докоснала още Левент.Той не я е почувствал, той не познава това чувство "любов",още повече и споделена. При него всичко е една бъркочина -желанието да се грижиш за някого и да изискваш точно това и от него,амбицията да притежаваш някого за се докажеш и ти и да избиеш камплексите си ,въпреки че знаеш че не те обичат в момента,а да чакаш и се надяваш,че това някой ден може и да стане,несигурност,страх да не я загуби - това ме кара да мисля,че той наистина не познава това чувство ЛЮБОВ .Той ще си изпие това което си забърка сам и може би да се отворят сетивата му и наистина да открие  любовта - тогава ще има база за сравнение.                       

# 717
  • Мнения: 10 240
Любче, аз съм съгласна Левент да се откаже от сватбата, но кога ли ще е това, ако чакаме да го връхлети голямата рюбов! Нека сега да откаже сватбата заради любовта между Хасрет и Мурат, а после / не след дълго/ и той да срещне  такава истинска и силна любов!

# 718
  • Мнения: 2 116
Bagi,така добре ме разбра скъпа.Така се радвам,че и друг освен мен вярва,че любовта ще ни покаже истинското и то красиво лице на Левент.Не знам защо,но аз вярвам,че не Хасрет,а точно Левент ще се откаже от сватбата.Преди мислех,че ще го направи защото вижда голямата любов между двамата,но твърде вероятно е той да изживее тази голяма любов с друга жена и да се откаже от брака с жената,която се е заблуждавал,че обича.

 newsm10 smile3501

Хайде и аз да сляза за малко от балкона. Защо мислите че Левент не е способен да обича?Той не е виновен,че до сега не е срещал голямата любов,но за това никога не е късно.Оловните войници също обичат.Те не са винаги студени. Един поглед,една усмивка,една искра може да разпали буен огън и в най студеното сърце.Любовта е велика сила.Това е моето мнение,аз вярвам в любовта .
newsm10 newsm10 newsm10

Запленени, досега все сме търсили скрит замисъл или подсказка зад песен, цвете, дреха и т.н. А не сме се запитали защо точно оловният войник е любимата играчка на Л. Дали не искат да ни подскажат нещо. Може би след толкова сътресения и липса на любов, нещо хубаво е останало зад тази фасада, която всички виждаме в тъмни краски: едни в много  тъмни, други - в малко по-цветни. Ето и няколко изречения от края на една от най-известните и красиви приказки на Андерсен:
Оловният войник бе облян в светлина и почувства такава ужасна горещина, но не разбра дали от огъня или от любовта. Боята му се беше обелила, но дали от пътешествието или от мъка, никой не можеше да каже.


Bagi, а защо  не дописа края на приказката?

"Изведнъж вратата на стаята се отвори, духна вятър, вдигна танцьорката и тя полетя като силфида право към оловния войник в камината, пламна и изчезна. А оловният войник се стопи на топче. Когато на другия ден прислужницата изхвърляше пепелта, тя намери едно оловно сърчице. От танцьорката пък бе останала само брошката, изгоряла, черна като въглен." Cry Cry

Ей, това сърце дори и оловно го усещам и аз.  Peace
Баги, Гаки,   Hug благодаря за тези моменти от приказката.

# 719
  • Мнения: 0
Bagi, аз имах предвид, че се превръща в едно малко оловно сърце, за хартиената танцьорка сравнението не се получава. Обектът на любовта в нашата приказка не е от хартия, безжизнена красавица, а една жизнена от плът и кръв, борбена певица, която макар и леко объркана в момента, няма да се остави да я духне вятъра в "огъня"

Общи условия

Активация на акаунт