Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 83

  • 31 179
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 240
То като гледам,  сме само за анкета кой с кого ще финишира  hahaha hahaha hahaha
В новата темичка ще пусна анкета. Готова е, още малко и ще я пусна. Можете да давате идеи за анкета.

# 691
  • Мнения: 15
Днес бяха пуснали анкета в  ATVdiziler със следните опции.

- Хасрет ще се омъжи за Левент

- Хасрет ще се омъжи за Мурат

- Мурат ще се самообие

- Хасрет ще се самоубие

- Мурат ще се ожени за Бахар

 newsm78 newsm78

Ужасна е, сигурно авторите и правят аналогия с друг филм, в темата писахте за него.

Разбира се вече е изтрита.

# 692
  • София
  • Мнения: 7 895
Днес бяха пуснали анкета в  ATVdiziler със следните опции.

- Хасрет ще се омъжи за Левент

- Хасрет ще се омъжи за Мурат

- Мурат ще се самообие

- Хасрет ще се самоубие

- Мурат ще се ожени за Бахар

 newsm78 newsm78

Ужасна е, сигурно авторите и правят аналогия с друг филм, в темата писахте за него.

Разбира се вече е изтрита.

Тази анкета много криминална идва без втората опция.Явно авторите и знаят поговорката "Думам ти дъще, сещай се снахо".  hahaha
Никой не иска такъв сценарии. 

# 693
  • Мнения: 10 240
Такава анкета няма да има в нашата темичка! Ние сме за любовта, музиката и красотата!
И оптимизма ни няма край!
Peace Peace Peace

# 694
  • Мнения: 0
Цитат
Левент още не  познал любовта! Той бърка любовта с желанието да притежава една красива вещ / в случая човек!
Цитат
Но когато познае любовта и то споделената ще се промени
- така че не го отхвърляйте- и той има право да е щастлив, просто досега не му се получава.
Ринка, имам чувството, че ще се размине с любовта, дори и да го посети. В главата ми се все онези оловни войничета, за които страдаше, защото като го местили насам-натам и се загубили. Животът му е изтъкан от загуби, войни (на които е бил свидетел и самият той е водил) и ... самота. Тая комбинация пресушава душевно човек. А в любовта човек трябва да има какво да дари и това не са парите, къщите и колите. Той има сбъркана представа за любов и щастие.  Wink

# 695
  • Мнения: 2 157
За мен анкетата трябва да бъде за нещо, което ще се случи в 38 епизод.
Например нещо за новата приятелка - кога и къде ще се появи. Или за острова - на почивка или заради клип са там, поне това са за мен неясните неща.

# 696
  • Мнения: 10 240
Катя, сбъркана му е представата, но винаги има шанс за промяна! Дано сценаристите му дадат този шанс!

# 697
  • Мнения: 15
И аз мисля на Левент да му дадем шанс, не го харесвам като човек, но за филма се доверявам на  мнението на Мурат, а и едни от най- добрите диалози са между Мурат и Левент.

И Левент и Бахар са с диагноза, но докато Бахар се нуждае от психиатър и лечение, на Левент поне засега може да помогне психоаналитик и още нещо, но не Хасрет.

И кой казва, че ще се разминем с болести и болници. Както всичко друго и това в нашия филм е поднесено оригинално и деликатно. Трудно, почти невъзможно е да се  намери лечение, когато е болна душата.   

# 698
  • Мнения: 10 240

Хубав спомен!

# 699
  • Мнения: 2 157
И аз мисля на Левент да му дадем шанс, не го харесвам като човек, но за филма се доверявам на  мнението на Мурат, а и едни от най- добрите диалози са между Мурат и Левент.

И Левент и Бахар са с диагноза, но докато Бахар се нуждае от психиатър и лечение, на Левент поне засега може да помогне психоаналитик и още нещо, но не Хасрет.

И кой казва, че ще се разминем с болести и болници. Както всичко друго и това в нашия филм е поднесено оригинално и деликатно. Трудно, почти невъзможно е да се  намери лечение, когато е болна душата.   
Рими, не знам дали можем да се доверим на преценката за хората на Мурат. Несрин след като разбра коя е Бахар, беше яхнала метлата и каза - къде ги намира Мурат тези момичета/ нещо в този смисъл беше/. Селин е била психично болна, Бахар също, но Мурат въобще не се е усетил за никоя. Ако има някакво заболяване при Левент /а аз мисля, че има/, Мурат пак не би разбрал. Той е прекалено човечен и вижда само доброто у хората. Затова аз поне, не бих се доверила на преценката му за Левент.

# 700
  • Мнения: 10 240
Малка доза Джансел:

# 701
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Нещо ново от арабските фенове.

http://www.youtube.com/watch?v=dK5yWVHw8Po


 

# 702
  • Мнения: 0
Хайде и аз да сляза за малко от балкона. Защо мислите че Левент не е способен да обича?Той не е виновен,че до сега не е срещал голямата любов,но за това никога не е късно.Оловните войници също обичат.Те не са винаги студени. Един поглед,една усмивка,една искра може да разпали буен огън и в най студеното сърце.Любовта е велика сила.Това е моето мнение,аз вярвам в любовта .

# 703
  • Мнения: 10 240

Джансел тази вечер е на червено вино! Да не го оставяме сам без компания!

# 704
  • Мнения: 15
Компанията е впечатляваща.  Hug Hug

adenceto11, atena67, Bagi, bebevil, cveta666, Didisa, dim_dim, gospodinova54, guga51, jilka, kali_georgieva, katrin_05, kef4eto, lirio, lub4eto, Merymoly, mimoza1910, missence, natdesp, riminiii, rucka82, seva, Snake777, snevi, taniastoria, vadi, vania_e, Vese-lina (+ 1 Скрит/и) и 34 Гости преглежда(т) тази тема

Общи условия

Активация на акаунт