Боя за коса - blond 21!

  • 131 390
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 372
А аз днес се скъсах да търся боя като на  dachita  -    "Farcom" и никъде не открих,дори една продавачка каза,че отдавна не се произвеждала  Shocked.Ако някой знае къде в Пловдив има нека каже.  bouquet

Не вярвам да не се произвежда.
Случвало ми се е в магазин да питам за нещо, и когато го нямат, да ми казват, че е спряно от производство.
  Mr. Green  После, разбира се, съм го намирала.
Конкретно за боята - винаги можеш да потърсиш дали не се продава в някой е-магазин. Сещам се и друго - споменаваше се пловдивски магазин "Зара". Може да я има.

nasito8988, ако те притесняват веждите - има бои за тях.
  Peace

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте! От дълго време се боядисвам само със 111 на Гарниер и цвета ми е пепеляв, но много светъл, а корените почват да жълтеят след 2 седмици от боядисването, за това реших да сложа по-златист цвят, след като ще жълтее поне да е навсякъде Simple Smile
И понеже виждам че коментирате дали да се боядисва цялата коса или не, при смяна на цвета към по-тъмен би следвало да боядисам цялата коса, нали?
И мога ли да заменя окислителя, който е в боята с друг, защото в гарниер са доста слабички.

# 62
  • Мнения: 372
при смяна на цвета към по-тъмен би следвало да боядисам цялата коса, нали?

Да, за да се уеднакви цвета.  Peace

Или , ако държиш на Гарниер пробвай пак 111 , но с друг окислител .

Ето тук Дачита е писала за същия номер боя на Гарние. Мисля, че това е отговорът на другия ти въпрос.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 3 675
bublime, най-добре смени цялата боя, а не само оксиданта.  Simple Smile
Аз не съм се боядисвала с 111, но се бях боядисала с 80 и боята след една седмица никаква я нямаше. Косата ми жълтееше все едно се бях изрусявала с блондор  ooooh!  При това не само корените, а цялата каса - бях я намазала цялата, защото исках да ми стане по-тъмен цветът.
За мен по-гадна боя от тази няма.

# 64
  • Мнения: 1
Благодаря ви.
B & C  Да и мен много ме дразни това, че се отмива, но поне е по-щадяща за мен тази боя. А за жълтеенето си взех на Лореал професионалния за руси коси blond shine,  ноо ефектът не беше много голям.
Имате ли случайно отзиви от brilliance schwarzkopf ?

# 65
  • Мнения: 372
За brilliance - Мирама се боядисваше с нея и беше доволна. Аз лично не съм я ползвала. В старата тема има снимки на Мирама с боята, ако искаш потърси.
Надявам се и тя да се включи, за да ти даде повече информация.
  Peace

Ако си недоволна от непрофесионалните бои, поразгледай и професионалните такива. Мисля, че ще си по-доволна като трайност и цвят. Пък и са по-щадящи. Wink

# 66
  • Мнения: 3 675
http://www.pudra.by/catalog/hair/okraska/koleston-clear-ton/      - Koleston Perfect
http://www.pudra.by/catalog/hair/okraska/koleston-natural/         - Koleston Perfect

http://www.pudra.by/catalog/hair/okraska/evolution-of-the-color-blond/    - Alfaparf

Има и други бои в този сайт, но тях ще си ги търсите сами Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 02:16 от B & C

# 67
  • Мнения: 77

dachita боята е тутоо пепелно русо с 3%окислител,последния път сложи20%окислител ,за да не падне цвета побързо ,но цвета стана по светъл .Косата си я чувствам суха и не е гладка,използвам маска с африк. овлажняващо масло

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 17:24 от keyt

# 68
  • Мнения: 242
Feeling,в Зара няма,там първо проверих.

Благодаря на dachita ,която беше безкрайно мила да ми помогне   bouquet.

Момичета,чудя се дали е възможно корените да се боядисат с някаква светла боя и след това (незнам дали веднага или след 1-2 дни) да се боядиса косата вече в желания цвят.Нали често се оплакваме от жълто-оранжево,така с второто боядисване да оправим нещата,а в същото време да не опираме до блондор.Прекалено ли е 2 бои една след друга и в такъв случай какви %-и трябва да са окислителите? newsm78 .

# 69
  • Мнения: 7
giga b накоя от тези ли търсиш ?Можеш да си поръчаш от тук

http://www.parfumsbg.com/2009-03-10-11-25-49/farcom/farcom-boq.html

http://www.stellabg.com/page/1/category/1/product/73.html
 

# 70
  • Мнения: 794
Ох, giga b, ако по-рано бях разбрала, че търсиш боята Echo... На мен Фарком нищо не ми говори. Та, виждала съм я в една от двете аптеки на спирката преди тунела, тоест тази спирка, която е след кръстовището на Чифте баня. Нали там са наредени едно до друго Общинска банка и две аптеки? Там провери!

# 71
  • Мнения: 75

Момичета,чудя се дали е възможно корените да се боядисат с някаква светла боя и след това (незнам дали веднага или след 1-2 дни) да се боядиса косата вече в желания цвят.Нали често се оплакваме от жълто-оранжево,така с второто боядисване да оправим нещата,а в същото време да не опираме до блондор.Прекалено ли е 2 бои една след друга и в такъв случай какви %-и трябва да са окислителите? newsm78 .
След блондор , боя с 3 % окислител - да .
Но след боя , нова боя-  не се знае дали ще получиш желания цвят, понякога се получават най- неочаквани цветове и нюанси.Има голяма вероятност вместо да оправиш , да развалиш. Peace
След боя можеш да направиш мат /с боя или коректор / с 3% окислител, по този начин коригираш нюанса , а не цвета/тона/.

# 72
  • Мнения: 3
След боя можеш да направиш мат /с боя или коректор / с 3% окислител, по този начин коригираш нюанса , а не цвета/тона/.

този мат ако искам да даде перлено/сиво русо,абе нещо което да не жълтее, какъв номер трябва да е боята и каква и какъв коректорът към 3% окислител?  Embarassed извинете, ако е коментирано.

Ето малко снимки на коси за вдъхновение:  Party които мн ми харесват ако можех да ги постигна  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1
Тези коректори от златна рибка ли може да се поръчат?

# 74
  • София
  • Мнения: 980
Blondie_ цветовете са страхотни

Общи условия

Активация на акаунт