С мартeнички бели и червени, кичим НОЕМВРИйчета засмени-16

  • 32 779
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 29
П.С: Нели, чудна идея, ама от къде да намерим толкова време...
Не е толкова време. Влизаш си в профила, после в последните публикации и CTRL+А на всяка страница. После същото и с публикациите в архива. При мен има 12стр в архива и 14стр от сегашните публикации. Максимум за 15мин ще съм готова  Peace

И АЗ МНОГО ВИ ОБИЧАМ  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 6



ДОБРО УТРООООООО Grinning Grinning Grinning
Радвам се че статията ви е харесала Grinning

Честит Рожден ден на хрупка със закъснение  bouquet  bouquet  bouquet

По темата за пишките не мога да се включа Mr. Green Mr. Green Mr. Green но мога да пожелая хубав ден Laughing

# 62
  • Мнения: 4
Добро утро!  Simple Smile

Лулу: стрхотно кафенце!  Hug

"Пацата" както казваше Дидката рано-рано я забелихме и не сме имали никаакви проблеми. Играта с нея като му сменям памперса ме "плаши" понякога и му казва,че все пак  това пишле ще му трябва  Laughing Но природата си е природа.

Аз днес очаквам трудовата си книжка и останалите документи от счетоводството по куриер. И ще ги гоня до дупка да ми изплатят обещетението и платената отпуска. Ако трябва и до телевизия ще се стигне. Та в този ред на мисли някоя от вас дали знае в какъв срок са длъжни да го направят?

Хубав ден!

# 63
  • София
  • Мнения: 590
Добро утро!

Люлюю:  Hug Вчера забравих да те похваля за статията!  bouquet

Между нас има много скрити и нескрити таланти!

Да ви кажа и моето царство свърши! По всички сметки на 28.02 /този месец / Rolling Eyes съм отново на тръстиката! Вчера си пуснах последната 11 дневна отпуска! Mr. Green Хем ми се ходи на работа, хем ми е едно такова..... Confused

Нелка: Много хубава идея! Аз все още не съм подбрала снимки от всеки месец на Адито! Embarassed А колкото повече време минава, толкова по трудно ще седна да ровя и подбирам! И понеже тук на село нямаме Фото, още не съм вадила на Ади снимки! Embarassed

Друго какво да кажа.....Ади е много щура и същевременно много мила и гальовна! Simple Smile Като ме разцелува, направо се разтапям! Миналата седница я оставих през деня при баба и за да свиква, и маѝ я беше подлудила, защото свекито беше с червени очи / явно плакала/ .... Сигурно Ади е ревала и баба заедно с нея! Rolling Eyes Мисля, че проблема е че преди да заспи Ади се гушка, а баба и я боли гърба и не се гушат...съответно и моето диване не заспива, првевъзбужда се и става една...
Но няма как...ще се оправят някак! Наѝ-много баба и да я вкара в ред.. Grinning Иска да и маха и памперса, тя щяла да и пере напиканите гащи..и аз нямам против! Embarassed Mr. Green
Отивам да изпратя мъжо!
Чао! Hug

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 09:49 от Kиkи

# 64
  • Мнения: 28
Добро утро...ние вече сме благополучно вкъщи и дано скоро нямам пак такива преживявания.

За пишката - докито ми казваше да не пипам,то щяло да стане от само себе си. Обаче една вечер се възпали,потече нещо бяло и хаййде на хирург. Ходихме при д-р Момчилов в медицинския център към Пирогов. Забели му я за секунди,кански рев беше. После се мазахме с едно кремче десет дни и сега нямаме никакви проблеми. Излиза си цялата главичка..

Вълканова - ама те да не те освобождават докато си в майчинство...?? Нали не може?

Лулуто - разгледах ти блога из основи Simple Smile Много ме радваш бе жена.....То при тебе си е цяло изкуство това Wink (кога ще ме поканиш на гости  Embarassed ) Шегувам се....

# 65
  • София
  • Мнения: 1 262
Добро утро  Hug

Това с постовете от архива вече съм го направила и за двамата  Heart Eyes Много е сладко да си го препрочитам от време на време  Blush

Лулу, блогчето ти е страхотно  Peace Възползвай се от таланта си  Wink

Вълканова, дай повече инфо как така те освободиха  Rolling Eyes Странна работа. Ако искаш и на лични.

кики, не е приятно тръгването на работа, но е неизбежно зло и необходимост в един момент. Само не влизай в класическия филм (в който аз участвам Rolling Eyes), като си на работа да се кахъриш за Ади, а като си вкъщи да се кахъриш за работата  Confused

Хубав ден, красавици   bouquet

# 66
  • София
  • Мнения: 590
Пак аз... Laughing

Ели: Прочетох за ликвидация на фирмата! Много неприятно! Tired Търси си правата, защото ние българите нямаме този нявик! ooooh! Гони ги до дупка!

Четох и за Военното общежитие и вдигането на наема 12 месеца на над! Изобщо възможно ли е със задна дата беѝ предупреждение да ти търсят пари! ooooh!

Аз да кажа за казуса ни с Топлофикация! 1999г до 2002г живеехме в Красна поляна, после си взехме по голямо жилище в Люлин! Проблема е обаче, че следващите собственици са останали с пардидата на името на маѝка ми, и сега ни гонят нас! ooooh! #Cussing out

Лулу: И аз разгледах блога ти, и...........ако бях мъж щеше да бъдеш моя! Grinning

# 67
  • София
  • Мнения: 594
Мили мами, благодаря ви от сърце за всички поздрави Simple Smile
Вече гоня 40-те   Whistling   Embarassed  Има-няма 3години и съм ги хванала  Party
Поздрав за вас, с много топли чувства  Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=-b7qaSxuZUg

# 68
  • Мнения: 6
Лулу: И аз разгледах блога ти, и...........ако бях мъж щеше да бъдеш моя! Grinning

 Joy Joy Joy ....ша ме убиеш Joy Joy Joy
аз на Бубето му обяснявам че е ударил шестицата от тотото......

# 69
  • София
  • Мнения: 594
Проблема е обаче, че следващите собственици са останали с пардидата на името на маѝка ми, и сега ни гонят нас!

Голяма дивотия  #Cussing out
Новите собственици са били длъжни в кратък срок да сменят партидата. Кики, не се давай!
Лулу, прочетох статията ти. Страхотно написано!

# 70
  • Мнения: 53
Ха добър ден и от мен..не съм писала няколко дни..успях само да пусна темата и нета зачезна и неуспях да я дооправя.Но Васито е ударила едно сестринско мафиотско рамо,за което голяяямо благодаря  Hug Hug Hug


Ние имахме в петък страховите случка,която сега като е минало време не е вече страшна но тогава се изплаших доста.Отиваме петък вечер да си пазариме както всеки петък в един от големите маркети.Тати и Мишко пред мен в другия край на редичката(от стилажи) и по едно време чух че тупна,обръщам се виждам че баща му го вдига и от стреса на татко си и самия той се е изплашил и търгва да реве но направо се захласва и стои извит в ръцете на баща си.Аз тичам натам като му викам на мъжът ми –Духни му в лицето,духни му. А той понеже не му се е случвало даа го види така да се захласне и незнае четрябва да му духне в лицето за да диша..и от шаш не ме и чува.Стигнах до тях духнах му,и той пое въздух.При което ме поглежда,събир очички и губи съзнание и му пада главичката в/у рамото на баща му.Мозъка ми хич изключил и не се сещам че е от това че известно време не е дишал..и сърцетп ме сви.Духнах му пак в лицето,намокрих го с водичка и той се свести и се разплака много силно излпака.Милия ми той..баща му го успокои..и ей тогава вече ме удари стреса.Лелел като ми се разтрепериха краката,като ми заплупа сърцето...Ох нищо му няма слава богу,но като видях как изгуби съзнание и сърцето ме сви...и койда се сети че е от недишането..а аз веднага си помислих че си е ударил лошо главата.Ох на никой не повелавам такива срашни случки..макар че тепърва ни чакат ожулени колена и тъй нататък.

Честито на всички които изпуснах рожденни дни baloni - живи ,здарви и засмени..бели и червени  hahaha

Люлю честит блог..ммм много е вкусен eat Hug А кафенцето дето си сложила с този шоколад..лелееее от къде да намеря сега че така ми се хапвааааа  Mr. Green

Пишлето(ох хич не харесвам като напишат - пилето или бубата  Sick) татито се престраши и той го подърпва,ама май доникъде не сме стигнали.Има някаква мърсотийка дето се борим да я измъкнем..ама бавна работа.Ох направо с тези пишки ужасен ужасон Sick ooooh! Tired

Мишко вече се къпе с татито,гушат се и се чипат по мъжки.Ей веднъж го изчипахме така с баща му исега не иска и да види кориото. Grinning

Нея аз вече го направих това с копито на постовете и си имам и електронно дневниче.Освен че пиша в един тефтер..ама все забравям за него и по разни други по малки,или на листенца и всичко ми е много рахвърляно.А и я записала я не..и реших от постовете ми да си я посъбера информацията.И затова си ги копнах,много е удобно така. Grinning Wink

Стеле та и аз чета тези дни и ми е мило и си полаквам и те така..спомени. Hug

Ох Кико няма начин с тази работа...мина една година в мамино щастие ..ама работа ни зове парички трябва да набавяме. Hug А колкото до памперсите,и аз като почна работа подозирам че майка ми ще го учи на гърне,че милата няма да се справи да му слага..не за друго а защотомного се мята и бяга из спалнята. hahaha

Ели Каменчо на Янечек ли?? Милия дано скоро оздравее.. Praynig Hug

И Мишко проходи ура ура ура..  Hands Clap  Hands Clap още го е страх да върви все сам.Ама си се пуска и успешно прекосява стаята.Бамби честито и на вас. HugЕй тук мовеш да прочетеш инфо за прощъпулника -

Спирам до тук че много изписах а и забравих какво още исках да пиша Grinning
Пъ.Съ. лелеле за няколко дни дето не съм писала съм излязла от ритъм 5 нови отговора докато си изпиша писането. hahaha hahaha

# 71
  • София
  • Мнения: 88
Лелееее, и аз се върнах в архива...... И сега си  newsm45.
А това е цитат от тогава - "никога не съм си представяла, че ще изпадам в такава радост когато някой се изака, и то колкото повече толкова по-добре."

# 72
  • София
  • Мнения: 88
Мия, това е ужасно. Рая също се захласва и изчетох целия интернет по въпроса. Оказа се, че няма страшно и ще го израстат. Но мен пак си ме е страх и гледам да не реве. Не знам само да не я разглезя така.
Освен духването в лицето, върши работа и подхвърляне нагоре и обръщане с главата надолу и най-важното в такива случаи - пъхай пръст в устата, да не си глътне езичето.

# 73
  • Мнения: 17
Мия, много сте се изплашили, много страшно звучи, не знаех, че се духва в лицето, ще го запомня, че и Никола като ревне изведнъж се случва да не си поеме въздух няколко секунди.
Имахме две ноемврийчета на гости, малка лудница беше, разнообразие за децата, че сега излизаме за малко навън. Бях приготвила кафяв ориз, ашуре, бисквити с овесени ядки и сусамов тахан, домашни пълнозърнести солети и фалафели и май всичко се хареса. Не си мислете, че всичко днес направих Simple Smile Сутрин ставам преди Никола и готвя, никога досега не съм, но нещо ме е хванал мерака Simple Smile
Даже показахме на гостите как се ака на гърне Simple Smile

# 74
  • Мнения: 418
Мия, това е много стресиращо ... Ходихте ли на лекар с Мишко?
Цитат
Сутрин ставам преди Никола и готвя, никога досега не съм, но нещо ме е хванал мерака
мен също ме прихващат такива мераци, но само зимно време  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Лятото предпочитам да мързелувам  Peace
Ели, това е много лошо... Сега сама ли ще си плащаш здравните за да ти върви майчинството? Че някъде нещо такова прочетох  newsm78 но не съм сигурна ...
И да попитам докато съм се сетила: Детските кога ги изплащат? Че досега не съм минавала за "бедна" Ама вече е факт  Embarassed
Нея взех да се замислям и аз да се върна назад и да си копна постовете за поколението ... Но не съм сигурна дали ще се "оцени" все пак сме мъже, а те не се впечатляват от такива неща като момичетата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт