Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Хубава темичка!

Честито на месечинките! Болничките да оздравяват, а гладните да имат воля...и на мен такава ще ми трябва, чее..мама мия ...

За целулита...както каза биби масажи с кафе, ама и чайче от джоджен го мори и много вода и спорт.  Peace

Днес се захранихме с Хартия...и то не каква да е а картонена опаковка от бисквити....откъснало диването една хапка и дъвче ли дъвче, а уж баба и я гледаше....бръкнах в устата  да вадя ама няма глътна го...е ми нищо и няма за сега...

Зъбки мисля, че ще има скоро, днес на слънцето и огледах хубаво венеца, виждат се  едни връхчета, но на пипане не се усещат и са доста подути и бели, щом татко и забеляза.. Laughing Кисела е леко, тази вечер отказа да суче  #Crazy #Crazy

Пълзенето го вършим рачешката - назад и като стигне до ламинта и пада голям кеф, ама там студено...Става само ако аз и подам ръце, по дивани и кошара не се пуска, страхлива е. Иначе като я държа за ръчичките или под мишничките направо марширува...а в проходилката няма равна...вчера докопала прането и размахва като знаме на мира белите боксери на татко си..., добре че бяха вече изпрани  Laughing

# 16
  • Мнения: 11
ей къде сте всички...като кукувица се чувствам.....да не съм объркала темата??? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 6 568
Хай банда - жива съм  Mr. Green и по-слаба с около 7 кг. за 29 дни. Това е 1/4 от общо желаните кг, които искам да сваля хи хи.
Ренирис, въртят се дните белтъчени -варива-въглехидрати-плодов и пак отначало и така 90 дни, като всеки 29-ти ден е воден. Прочети в подфорум Диети... има мноооооооого теми и подробно описание. После се почива 90 дни и пак отначало, ако не си свалил килата. При мен ще се наложи да я повторя 3-4 пъти мейби. Rolling Eyes Всичко е на принципа на разделното хранене. Peace
Бургазлийки - отказах се.  Confused Може би като се стопли ще скокнем да ви видим. Вчера ми беше адски студ, може би щото не ядох, протече ми носът, а хотелът последно се оказа Авеню (до Метро). Викам си аз ще съм без кола нито за розходка ще става там, къде да разкарвам и вас, а и с тоя грип, мъжът ми ще спира по пътя на 100 места, абе зарежи. Като казах грип - вчера в групата на големите 3 деца са ги взели на обяд, защото са вдигнали Т. Исках да ги спра моите, ама този път те не пожелаха, та ги пуснах - дано не се разболеят, че ще разболеят и Леа.
Обявявам официално първия зъб на Леа ( долу, първи, дясно  Mr. Green) вече е почти изцяло пробил. Някой питаше за дъвченето - тя без зъби се справяше учудващо добре, ама друга работа са си зъбите ( за кус кус например). Днес ще ходим за котлова храна  Mr. Green и ще докладвам сл. обяд как й е понесло.
Болните - дано му се вжда края. побърка се тоя свят - разстройство посред зима, ангини посред лято.Пфу дано поне грипът отмине  Praynig

# 18
  • Мнения: 6 025
тук сме мила ,събрахме студа навън ,на синоптик даваха че е - 10 не зная дали наистина беше толкова,но определено беше студено,javascript:void(0);малкия толкова го бях навлякла че се сърдеше докато не излязохме и се кротна изведнъж.Сега си и мисля до обяд да не се показваме.
Захранването с хартия отдавна е факт,изгриза картинката на едно кубче,а в събота докато рисуваха с батко си и рисунката беше опитана Mr. Green
И като казах рисуване ние сме с тези  пастели
батко му не можа да ги унищожи и малкия ще рисува с тях.
bibi честит ви зъб!

# 19
  • Мнения: 3
биби честито ви зъбчеееееееееееееее..........................................и аз съм на 90 дневната от днес със сина ми.....................хванахме се на бас да видим кой ще издържи до края Mr. Green Mr. Green Mr. Green........................ако не ми хареса ще си продължа пак на баш разделното,че там ми дават винце и биричка Wink Wink Wink

# 20
  • Мнения: 233
привет! Hug

# 21
  • Мнения: 0

Днес сина ми Криси става на 6 години.
Почерпка от мен.

# 22
  • Мнения: 31
Elf1980  Да ти е жив и здрав и много да те радва   bouquet
Хъни Бъни аз знам ,че месата се въвеждат така- пиле,пуйка,заек,телешко, риба- до 1 годинка. След годинката са свинското и агнешкото.
А кога мога да дам черен дроб и какъв- свински,телешки, пилешки?  newsm78
Биби ,браво.Много ти се кефя  Heart Eyes Честито зъбче на Леа
Марини дано леля ти се оправи Praynig
Нещо Мили Ванили ми се губи
Ивета,радвам се,че сте добре с Марк и стискам палци да се оправя по бързо.

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 15:48 от vili_nik

# 23
  • Мнения: 2 494
еЛФ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МОМЧЕНЦЕТО ТИ!!!!!!!!

Темичката е супер, а заглавието разкошно, каквато е Ивет  Heart Eyes Hug

Биби, честито зъбче!!!!!!!!

Миленче, аз се отказах да купувам за вкъщи буйки, чорапки / с гумени топченца отдолу / му слагам и не се пързаля много, е понякога опитва да направи шпагат  Crazy За навън сега ходи с ботушки, но той много не ходи навън, за пролетта съм купила маратонки за прохождане  Peace

На болничките бързо оздравяване!!!!!!!!!

Тини мини, как е Ники?  Hug

Иветка, дано всичко се нареди при теб!!!!!

Ние имаме 4-то зъбче, предно отгоре вдясно  Mr. Green другото предно до него и то се вижда  Crazy Голям рев е обаче, голямо чудо, през нощта като изпищи и подскачам и това по няколко пъти......... направо вече не знам къде съм, нямам никакво време, пълна лудница Twisted Evil А от 2 дни има сополи малчо, предполагам, че от зъбките и едни лиги точи, ужас  Rolling Eyes днес ще го заведа до доки да го види, че да не стане беля   Whistling

Другото при нас е, че най-после и Коки пропълзя напред на 24.01., голяма е смешка и само ходи под масата и ни дърпа за краката   Joy  А вчера вечерта за първи път успя да си седне сам  Heart Eyes

Целувки!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 30
  bouquetЧестити празници на празнуващите,болничките да са здрави по-бързо и безболезнено озъбване на зъбетата baby_neutral Ние вече имаме 3 плонша от гърнето-явно мисли,че щом може да ходи с проходилка и като я държа и хоп-може да скокне от гърнето  Laughing Добре,че е кучето ни,за да го търсим из стаите и така да забравим за рева,иначе Crazy сигурно се чува през няколко етажа.До нас има новородено бебенце с колики и страхотни партии заформят за съседите Sunglasses

# 25
  • Мнения: 38
eee,моми4ета страхотно е заглавието на теми4ката Wink Hug   даааа,сега е ред на Сузи,и после се запо4ва през няколко дена ,а след това по няколко на ден  Hugтака бързо си лети времето,4ее  нямам думи даже  Hug
4естит рожден ден на сина на Елф!да е жив и здрав и все така да ви радва!
и тук 4естит  3-ти рожден ден и на сина на Златомира!много много щастие и безгрижно детство !
биби,БРАВОООО!!!за кг !!!и аз трябва ,ама само се ослушвам  Rolling Eyes поне запо4нах дас е ограни4авам ...искам поне 4-5 килца да сваля до лятото Peace
4етито зъб4е  на Леа!!!
при нас снощи беше голям зор,плака доста,разтройство много,4ак дупето и се беше подсякло мноого,и я намазах ве4е 2  пъти с едно крем4е метаниум се казва,за силно подсе4ено дупе е ,4е сега е по-добре ..

днес съм решила да изкарам няколко снимки от рожденият ден на Ивето ,защото все си остават в компютъра,а така ще имаме и на хартия за албум4ето Simple Smileаз през няколко месеца изкарвам по няколко снимки,но не може да се сравни с ова коли4ество снимки,което имаме на компютъра ..
сега ставам,4е Ивет и омръзна да си играе и се размрънка,а татито ни беше нощна смяна и спи или поне се опитва  Mr. Green
лек деннн

# 26
  • Мнения: 52
запис и от мен

# 27
  • София
  • Мнения: 1 621
Ех, че готино заглавие! Laughing

elf1980, честито на момченцето ти. Да е жив и здрав и послушен батко!  bouquet

Хъни-Бъни, давай заешкото. Пилешкото да е третото месо. Към годинката са телешкото, агнешко и свинско. Peace

bibi, браво на теб. Успех нататък с диетата и упорството. И честито първо зъбче! Wink

При нас нищо ново, не излизаме в тоя студ  с дребния, само каката ни тръгна пак на училище и Дани си я чака да си играят и като я види целия подскача от радост и пищи... Laughing Heart Eyes

Хубав ден на всички! Hug


# 28
  • Мнения: 351
elf1980, да ти е здрав и много щастлив порасналия батко!
nefer, и Елия подскача като види батко си след градина! Много са милички!  Heart Eyes
Абе аз нещо почнах да се притеснявам с това месо. Вече няколко пъти й давам свинско и много го харесва. На бурканчето (bebivita) пише, че е от 4-ти месец и има 15,2гр. месо. Сега да спирам ли да давам, при положение, че казвате след годинка свинското?  newsm78
milena66, ти как спиш изобщо? Не се ли будят девойките през нощта? Моето, само едно, ме побърква понякога, особно като й растяха зъбките, а  ти с 3...  Hug Евала!   bouquet

# 29
  • Мнения: 107
ето ни и нас.

честита ни нова темичка. да се изпълни само с хубави новинки.

честито на празнуващиите. да са живи и здрави.

ние сме си в къщи, никъде не излизаме. само през поч.дни понеже с тати и гледаме да обиколим родата, че не издържам вече. искам да е топлоооооо и да излизаме на разходки както преди всеки ден.

дребчо голям палавник ще излезе. пълзи вече и се мъчи да се изправя навсякъде. днес го оставям да си играе на земята и отивам до ВС-то и за секунди след мен вече шляпаше по плочките в коридора. бяга да ме търси бръмбърчето. никъде не мога да мръдна само бяга след мен.

напоследък въобще не спи. и през нощта мрънка на всеки 20 мин. ама едвам издържам вече. през деня ходя като зомби, а малкия след мен и вика на-наааааа.

от днес съм и аз на 90-дневната диета, да видим колко ще издържа, че имам 10 кг да свалям. ооооооооооооооооооооох болната тема, а нали бях с много води и голям корем и не се прибира. ужасно се чувствам. все едно отново съм бременна. ходя с колани, че иначе се тресе като желе. ужасно е разпуснат и дори и упражненията за сега не помагат. а идва лято, искам да заведа малкия на моренцееее. направо ми се плаче. дайте идея какво да правя. всеки ден бягам по 3 км на кростренажора, гледам да правя поне 2 серии по 20 коремни преси и през другото време търча из къщи след малкия.

Общи условия

Активация на акаунт