Отговори
# 30
  • Мнения: 351
Как издържате да не излизате, бе хора?  Rolling Eyes Аз ще лудна цял ден вкъщи! Да не говорим колко е полезно за децата да са на чист въздух! Всеки сам си решава, де!  Peace

# 31
  • Мнения: 16
Здравейте и от нас .Честита нова темичка и наистина много хубаво заглавие .За излизането ние излизаме за по 20-25 минути колкото да отидем до магазина и да подишаме чист въздух обаче гледам да е всеки ден.
И аз дадох агнешко ссъс спанак и джоджен и много го хареса и сега като казвате след годинка се чудя да давам ли пак.
Забравих да честитя на всички празнуващи днес!

# 32
  • София
  • Мнения: 6 550
Как издържате да не излизате, бе хора?  Rolling Eyes Аз ще лудна цял ден вкъщи! Да не говорим колко е полезно за децата да са на чист въздух! Всеки сам си решава, де!  Peace
И ние сме така.
Да дам отчета за кухнята - млечна супа с кус-кус, сирене и варено яйце ( как я обичааааам). Ще я дам към 19 часа, на обяд дадох второто - манджа с телешко (като на кайма изглеждаше) и ориз. Яде и рева за още.
Десерт - нишестен крем ванилия. Дадох й в 15.30 1-2 лъжички. Хареса го, ама аз не ги тача много и баба й се облажи.  Mr. Green
Преброих се (ни) онлайн - егати тъпотията. Обаждах де на шефа да го питам аз ръководител ли съм или специалист... Mr. Green Mr. Green Mr. Green. Утрепах 40 мин - то много народ, много чаве, много нещо, ама пак по-добре, отколкото да ми дойде някой в къщи да ми губи времето, вечер в най-голямата лудница ( в окото на бурята дет` се вика)  Grinning
Забравих да кажа, че този път оформителят на теми е надминал себе си. Поклон!
Елф, честит ти рожденик - да ви е жив и здрам !
Леа вече вика ето (като я питам къде е бебето, каките на снимки, баба й и т.н).Даже нещо като ето ги изкарва и сочи с пръста:lol: много е смешна. Най-новото откритие е да пуска щорите, и да вади влажните кърпи от пакета. Беше си направила редичка в кошарата, докато аз си мисля, че спи. Вика и ало, щото съм й дала един нейн си телефон. Смешка  Grinning

# 33
  • Мнения: 31
Като каза за кърпичките и се сетих- ние не ги вадим, а се стремим да отлепим лепенката и си я прехвърляме от пръстче на пръстче. Освен това я тестваме дали ще се залепи и за езика hahaha Joy
Нашата кухня днес беше - Рагу със зеленчуци / на български - пиле със доматен сос, ориз и чушки/ Млечна супа- /настърган морков, сирене и запържено брашно/ адски гадна на вкус. За десерт крем какао, който не е никакво какао,а си е чиста ягода. Същия крем миналата седмица се казваше Горена захар.
Аз не и давам почти нищо от кухнята. Примерно днес мога да и дам само основното. Не съм и въвела свинското,зеле, зелен фасул/ вече дадоха такова ядене,но го представиха като пиле с грах. Та нито пиле имаше,нито грах/ боб. леща. Грис не съм и правила, белтъка не и е въведен. Питах ги- казаха,че застройват супите с цяло яйце, мусаката е със заливка от яйца и кис.мляко. Оф.... Дайте съвет? Какво да правя? Да и дам ли малко кремче -но е с прясно мляко, а и е розово т.е. някаква химия.

# 34
  • последна надежда
  • Мнения: 243
,
Излизането на вън ми е болна тема. Две седмици без нет, телевизор, радио и разходки ми се видяха година. Марк нали е болен и мама не дава да го извеждам, аз слушкам иначе много вика  Twisted Evil.

Марк е по-добре, но включи повръщане на фонтан в репертоара. После аз се чудя да давам ли отново сиропите или да чакам следващият прием.

Успех на мамите с борбата с килограмите, аз също ги боря но в обратна посока. Искам да кача 2-3кг, но нещо ги плаша и ми бягат.

Честито на всички празнуващи днес. Моята майка има имен ден, свекъра на Данчето и той - те са от една порода май  Mr. Green.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ние го закъсахме. Пак сме с грип, този път каката го донесе. Пратихме я при баба й, тя вече се пооправи, сега двамата с тати кашляме, аз съм с 18.5 и съм парцал. Емо още няма индикации, дано се случи чудо и го прескочи и дано нямаме с тати и кака усложнения  Praynig
пазете се, защото явно няколко грипа върлуват.. само преди 10 дена карах друг, сега пак

# 36
  • Мнения: 5 987
Честит рожден ден на Криси на elf1980 и на Илиан на zlatomira

Как издържате да не излизате, бе хора?  Rolling Eyes Аз ще лудна цял ден вкъщи! Да не говорим колко е полезно за децата да са на чист въздух! Всеки сам си решава, де!  Peace
не издържам днес следобед от 2 до 5 бяхме навън,уж за малко излязохме и щяхме да се прибираме и после пак да излезем за баткото,но се оказа  че се е повредил асансьора и за да не катеря 5 етажа по стълбите два пъти реших да не се прибирам,а и Гого си спеше ,е тази вечер количката ще спи на 1 етаж,уж няма от какво да се притеснявам,ама ще видим утре дали ще я сваря newsm78
bibi и аз ще се броя тези дни ама нещо с консултанта ми не можем да се засечем на линия(леля ми ще е преброител и и казах че ще се допитам,ако имам неизвестни)

# 37
  • Мнения: 3
Моли В ние с теб сме в един график за 90 дневната и може да се поддържаме морално newsm10
...........................за кухнята ние вече втора седмица сме на Ян Бибиян и съм много доволна..................захранването го правя директно като и давам по малко от кремчето и след това и давах по малко бисквити или банан и така почти всичко прояде...............вчера имаха грах за основно и постъпихме по същия начин

# 38
  • София
  • Мнения: 372
Помагайте - на 10 месеца за пръв път имаме яко зачервено дупе- с какво мажете?

# 39
  • Мнения: 31
Bora66 на нас ни помогна Судокрем. Дупето ни беше почти на рани. Другото, което помага е да диша кожата. Като сменяш памперса я остави по голо дупе за 5 мин преди да я измиеш и намажеш Peace

# 40
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привет, за малко да ви изтърва. Ние биваме, аз пооздравях, каката се бори много силно с моите бацили и от 2 дни е аха да се разболее, атакуваме с коластри,  цитросепти, хомеопатия и засега удържаме, дано е така силно детенце! Йоан и той е юнак, на фона на мъчещите го зъби...

Честит рожденник на Елфито, да й е жив и здрав и много да я радва!  Hug

Тини-мини,
как сте, милички, тежка зима имахте и вие, и при нас все са едни серии... Дано се оправяте!!!!  Praynig

Bibi, Nio - аз си мислех, че само аз съм луда да гледам отсега за оферти за лятото..... Wink Но до сега винаги си е залужавало и сме почивали на  хубави места на добри цени. Сега съм разтроена, защото има много яка оферта за Дюни през юни, където си ходим по традиция. Намерих обаче и една нелоша за Мирамар, за където само суперлативи съм чела, и ми се разнообразява. А с приятелските семейства спрягаме и Гърция, но там за такива пари само 3 ***, което не е много обещаващо...

bora66 И нас ни спасява Sudocream.

Спокойни сънища засега на всички!  Hug

Последна редакция: вт, 01 фев 2011, 22:55 от alex_shu

# 41
  • Мнения: 2 494
Помагайте - на 10 месеца за пръв път имаме яко зачервено дупе- с какво мажете?
на нас ни помогна Имазол  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 122
marini темичката е чудна  Hug да попитам кой може да промени данните ми на първа стр  newsm78 да се смени 32 г./вече ги преминах Grinning/ с РД 09.10. Предварително благодаря   bouquet
elf1980 да ти е жив и здрав рожденника  newsm59
Bibi 7 кг си е прекрасно постижение, продължавай все така  newsm10
iveeeta, tini дано скоро дребчовците са здрави  Hug
bora66 аз по принцип ползвам кремчето на хип, но зачерви ли се веднага мажа судокрем и съм доволна.
И ние вече сме с два зъба и съвсем скоро очаквам и третия  newsm47 Сега има един отгоре и един отдолу, голяма смешка  Joy
Да се похваля с успешните ни опити с гърнето. При всяко слагане/винаги след сън и често при смяна на памперса/ има пиш, а понякога и ако  Blush
Най - накрая и Али започна да се върти. В момента в който я сложа по корем и вече се е обърнала  Laughing Май няма да се пълзи. Кефи се когато я сложа да стъпи на земята и да се подпира на канапето, та май така ще я караме.
И днес бяхме на вън за около 2 часа, така хубаво си поспа, а мама постудува  Laughing
Вече сме преброени  Flutter хич не е сложно, само докато разбера на работа ли се водя, не ли. Добре, че си има указания  Wink
Отивам да се паркирам, че в 0ч. почва нощната смяна  Tired

# 43
  • Мнения: 1 981
Забравих да кажа, че този път оформителят на теми е надминал себе си. Поклон!
Wink
И аз ни преброих, че даже и баба и свекитата. На мен ми се стори лесно и най-важното бързо и ни се махна от главата!
bora66, и аз действам със "Судокрем" - само той помага на Теодориното дупе.
Теа отдавна е открила кърпичките и си ги разпечатва, вади, опитва...саботира по всякакъв начин опитите ми да я избърша. Mr. Green А, ние понеже още се мотаме и не сме купили гърне на дребна, я издържаме над тоалетната и тя също винаги пуска по нещо там и много се кефи - поглежда нагоре нахилена и си чака "браво"то! Laughing
Ние с мъж ми днес си махнахме разни гадни бенки и аз съм като гърмян заек, но имам обещание, че след два-три дни ще съм неотразима 'убавица и аз чакам да видя от где ще се пръкне таз' прелест ненагледна! Flutter
И аз гледам оферти за нашата "лятна" почивка, защото тя се очертава да е в края на май, предвид заминаването ни. И, ако искам море, ще трябва да е някъде в Турция или Испания, че да става за плаж. И сега чета ли чета...
metchоpooh, ще коригираме нещата, но пък що да не си стоиш на 32ееееее....

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПОРАСНАЛИТЕ МОМЧЕТА НА ELF1980 И ZLATOMIRA!
Бързо да оздравяват всички болни, малки и големи!

# 44
  • Мнения: 151
Запис !

Бора 66 обади се на педито ти .Те си имат едни креможе дето ги пражят по аптеките .Само такъв крем сапси Ивайла миналия път с червения гъз и раните.Ако искаш мога ди ти кажа нашата рецепта  Hug

Общи условия

Активация на акаунт