Отговори
# 675
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Оф това дете не иска да спи и не иска  и само на циците ми виси добре че не може да преяде...

# 676
  • Мнения: 41
Оф това дете не иска да спи и не иска  и само на циците ми виси добре че не може да преяде...

Ysabell  Hug, напълно те разбирам и при нас е така. Беше заспала към 23 и тъкмо се зарадвах, че днес по-рано ще си легна, обаче след 15 мин се ококори  ooooh!. Ако зависеше от нея по цял ден щеще да е захапала "пържолите" /както ги нарича мъжа ми  Simple Smile/
Искам и аз да спяяя!!!

# 677
  • Мнения: 293
Голям кошмар е с това неакане!  ooooh! Направо в чудо се видях тези дни  Sad Милото , съвсем друго човече стана.Както се хилеше като ряпа на всичко сега едва успявам да го накарам да се усмихне.Ни по корем иска да лежи , ни по гръб , само прав на ръце и пищи през 5 мин. Опитва се да яде , захапва и след 3 мин се опитва да се напъне да ака , но не става и почва една борба с цицата , плюе , захапва , опъва се пак плюе , реве.В крайна сметка нито изакан , нито наяден.Виси на гърдите ми през 1 час... ooooh! С баткото такова чудо не помня .Днес и лактулоза му дадох и пак същото.Масажи правя , гимнастика , ям круши , сини сливи и каквото разхлабващо още се сетя... е няма и няма.Утре ако не стане ща не ща пак термометъра ще трябва да ползвам. Де що бебешка неволя има от всичко трябва да опитаме .То не бяха зверски колики , продължителна жълтеница , повръщане сега и това. На 16-ти сме на ДК , ще видим доки какво ще каже.

Сори мацки , нямам време да чета подробно , но хвърлям по едно око  диагонално от време на време.  Blush

# 678
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ей Капризче, това е много кофти. Венко така настървено ми се хвърляше на циците когато беше болен и постоянно искаше да освобождава коремчето имах чувството че съм в ада направо и постоянно ме боляха зърната (то и сега де, ама сега ме хапе с венци все още).Знам че навремето са късали листо от мушкато и са го пъхали в дупето и е ставала работата ама нали сега всичко от едно време се отрича та незнам дали има някакво вредно влияние.
Малвинке, това не спане незнам докога ще е така ама не ми харесва че започва да става всекидневие и май много ще му се карам (само да се скарам и почва да плаче  Mr. Green)

Ей то станало вече свети Валентин и Трифон зарезан!
Честит празник на всички - дано любовта никога не напуска дома ви!


Честит имен ден на малкия Валентин на мама Дори!

# 679
  • Мнения: 0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=563636.new#new

Това е темата, нека всеки който желае да пожелае нещо на бъдещите мами!

# 680
  • Мнения: 146
Благодаря за новата тема на ноемврийките 2011. Естествено както винаги 1-ва  Embarassed А на вас ветеранките едно празнично влюбено кафе от мен  Hug




Аз може да съм и първата бременна в ноемврийки 2011  preggo

# 681
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мерси за кафенцето  Hug Темата на Ноемврийки 2011 е чудна  Peace

мише, а има ли я по магазините някъде или трябва да я поръчам...Влюбих се в това нещо. Чак ми иде да легна под него и да си играя  Embarassed

Аз 2те чертички ги видях на 6 март, като едната беше много бледа  Mr. Green Иначе Марти е направен на 24.02  Crazy

Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан   bouquet

# 682
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
Добро утро и от мен!
Честит празник на всички. Нека да се обичаме още повече тази година, защото имаме още една причина - нашите деца!
Мама Мими, мерси за кафето. Ха, видях  какво си написала с по-малък шрифт Simple Smile Ами ще чакаме тогава 2-те черти Simple Smile
Мише, аз също се интересувам от гимнастиката. Струва ми се доста практична и полезна. Само от този сайт ли може да се поръча?

# 683
  • Мнения: 280
Добро утро и честит празник  Heart Eyes Heart Eyes

Мерси за кафето, аз също се отчетох с пожелание към Ноемврийки 2011  Mr. Green Моят Виктор към днешна дата вече беше на цели 5 дни от създаването си  Joy

Пак започна да яде нощем , заспива вечер в 9 и към 3 ме събужда да яде , после в 7 пак ... расте и не му стига вече само едно хранене вечер  Mr. Green сега си припомням , че и с Фил така беше и окончателно спря нощните хранения чак като започна да вечеря в 19.00 със супа и в 20.00 беше последното кърмене ( след 11 месец заменено с АМ )

# 684
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добро утро и от нас и честит празник на всички празнуващи днес Hug  bouquet Hug

Присъединявам се към пиещите кафе,тъкмо си направих Simple Smile

Преди да ви прочета че събота и неделя не съм сядала на компа да се отчета от петъчната консултация.Първо ваксини не ни биха тъй като аз съм прегракнала и кашлям и докторката прецени че не е удачно когато има настинал в нас да му се поставят ваксини.Второ за един месец сме пораснали 3 см и сме качили само 570 грама, което според докторката било малко и сме недохранени и затова толкова ревем и не искаме да спим.Та сега каза да го храня и от двете гърди по начесто и евентуално да се цедя един ден и да му давам от шише да видя колко има кърма иколко яде.И в петък сме на пробно теглене.Според мен не е недохранен и си имам кърма, но и Мики и Бръмбазела могат да изкажат мнение по въпроса.За тяхна информация сме на изключително кърмене като ядем през 2,5-3,00 часа.Нощно време прави пауза от 6-7 часа.Имаме поне по 3 наакани памперса и 5-6 напишкани.

Айде връщам се да ви чета докато пия кафе Simple Smile

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Добро утро и Честит Валентинко!
Нашата малка мишонка е създадена точно днес  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 1
Добро утро,мерси за кафето на МаМа МиМи.ЧЕСТИТ СВЕТИ ВАЛЕНТИН днес във Варна го даваха да вали дъжд (ама и този път не познаха за наша радост)пече си слънце и ще има разходка

# 687
  • Мнения: 16
Добро утро и от мен Simple Smile
за един месец сме пораснали 3 см и сме качили само 570 грама
И при Вики е същото положение почти, само че лекарката нещо не сметна точно колко е, помисли си че е качила повече и не каза нищо. Според мен детето си изглежда доста добре, и бузки си има. При нас от самото начало обаче храненето е почти винаги е от 2 гърди, затова и аз с нетърпение ще чакам отговорът от Мики и Бръмбазела
Весели празници на празнуващите  cheers 1dating

# 688
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Да питам , има ли мами, които използват 3-позиционни биберони за шише  Rolling Eyes Днес попаднах на такова чудо и ми стана любопитно дали е удобно  Thinking

ПП. Дано се появи скоро някоя ноемврийка 2011, че като гледам има голяма вероятност да изпишем ние тяхната темичка  Mr. Green Каква носталгия ме налегнааа

Последна редакция: пн, 14 фев 2011, 10:37 от Katencetoo

# 689
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Преди да ви прочета че събота и неделя не съм сядала на компа да се отчета от петъчната консултация.Първо ваксини не ни биха тъй като аз съм прегракнала и кашлям и докторката прецени че не е удачно когато има настинал в нас да му се поставят ваксини.Второ за един месец сме пораснали 3 см и сме качили само 570 грама, което според докторката било малко и сме недохранени и затова толкова ревем и не искаме да спим.Та сега каза да го храня и от двете гърди по начесто и евентуално да се цедя един ден и да му давам от шише да видя колко има кърма иколко яде.И в петък сме на пробно теглене.Според мен не е недохранен и си имам кърма, но и Мики и Бръмбазела могат да изкажат мнение по въпроса.За тяхна информация сме на изключително кърмене като ядем през 2,5-3,00 часа.Нощно време прави пауза от 6-7 часа.Имаме поне по 3 наакани памперса и 5-6 напишкани.
Здравей, Лиана!
А как е наддавал Ивайло през предишните два месеца? Нормално е с всеки изминал месец да наддава по по-малко. 570 грама не е малко, като се отчете, че и 3 см е пораснал. Предложението на педиатърката да предлагаш и двете гърди е добро. След като изсуче първата му приложи компресия на гърдата, после дай втората. Така ще си сигурна, че добре е изпразнил първата гърда. Опитай да му предлагаш на 2-2:30 часа. Няма нужда да се цедиш, това не е показателно колко изсуква бебето. Тегленето след една седмица ще покаже как се развиват нещата. Вярвай на майчиния си инстинкт все така.

Общи условия

Активация на акаунт