ТРЕТИ клас, уч. 2010/2011 г. - 3

  • 30 039
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 612
Деси,да ти е жива и здрава Лари и много,много да ви радва bouquet

За Вентолина пък, аз съм го ползвала когато и както ми хрумне,съобразявала съм се със състоянието им,де,но не съм ползвала схеми и съм го давала по-скоро инцидентно или 2-3 дни,но поне 3шишета сме изпили(имам впредвид и за двамата)Слава богу,проблем не е имало Praynig
Тази сутрин мъжа ми ,тръгвайки на работа, е оставил Росен ,но не е слезнал от тролея,а го е пуснал сам от спирката до у-ще като му е казал,като стигне да се обади,но той така и не е звъннал. Сега съм на тръни до като дойде време да го прибера и ще му издърпам ушите #Cussing out Явно не сме готови още да го пускаме сам ,а и той е толкова отнесен,че почти неможе да се разчита на него Tired

# 61
  • Мнения: 330
desi02, честит празник! Да ви е жива и здрави и много хубави моменти заедно! nbirthday

# 62
  • София
  • Мнения: 634
desi02, Честит Празник!Да ви е жива и здрава госпожицата!


# 63
  • Мнения: 3 886
честит рожден де и от нас да сте здрави и много щасливи  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 72
desi02 , да ти е здраво детенцето и много да ви радва! Весел празник!

Относно на колко години детето да тръгне в първи клас. Моето дете тръгна в първа група в детската градина на 1година и 8 месеца, тъй като в детската градина, която е близо до нас нямаше яслени групи. Фактически детето вървеше до подготвителната група с деца, които са с 2 години по-големи от него. Две години беше в предучилищна група. Предложиха ми още на първата година / когато беше на 6 години / да тръгне в първи клас, но аз твърдо бях решила, че ще си учи с набора, нищо, че е роден април месец  и когато на следващата година тръгна в първи клас беше на 7 години и 5 месеца.

# 65
  • София
  • Мнения: 39 856
Деси, честит празник на Лари. Много, много успехи, игри, и хард музика Simple Smile

# 66
  • Мнения: 2 158
Деси ,да ти е живо и здраво детенце !  bouquet

Относно тръгване на училище -/ писала съм и преди/ - против съм.
За всичко има време и казвам аман от пробни модели и експерименти!
Синът ми два пъти беше в предучилищна група, първи клас  започна на 6г.10м,
а в класа имаше дете на 8 г. !
Единствено си заслужава заради дадена госпожа.
Лиани,защо ползвате тролей до училище ?

# 67
  • Мнения: 159
Аз също водя детето с автобус до училище, в смисъл той си слиза на неговата спирка, аз продължавам. Винаги забравя да ми се обади, че е пристигнал и когато аз му звъня дежурното е "току що щях да ти се обадя".

# 68
  • Мнения: 3 886
Аз също водя детето с автобус до училище, в смисъл той си слиза на неговата спирка, аз продължавам. Винаги забравя да ми се обади, че е пристигнал и когато аз му звъня дежурното е "току що щях да ти се обадя".
ооо и моят син забравя редовно мразя тази част аз т уку що се преброих електронно
www.nsi.bg

# 69
  • София
  • Мнения: 39 856
Орхидейке, и аз вчера седнах да се броя, ама нямам натурален акт, та ще трябва да меря коридори и т.н. Simple Smile

# 70
  • sf
  • Мнения: 10 210
И аз ни преброих по нета. За квадратурата малко налучквах,ама те пък с тия метри  Joy
интересно ми е защо въпросите за етноса не са задължителни. не трябва ли да се знае колко сме българите колко другите всякакви ?  Thinking

# 71
  • София,
  • Мнения: 4 267
Честит Рожден Ден на Лари!   bouquet Деси да Ви е жива и здрава и много щастлива, усмихната и успешно завършване на трети клас!   bouquet
Ние утре ще празнуваме нашия вече минал РД, хич не ми се занимаваше, ама детето си го иска уви какво да се прави Rolling Eyes
Орхидейка мерси за линка за преброяването, аз от няколко дни го отлагам, но ще трябва че да не изпуснем срока. А аз като съм под наем какво да меря newsm78.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 612

Лиани,защо ползвате тролей до училище ?
Защото ни е далече училището.
Естествено забравил да се обади Whistling Сетил се,но в час,а в междучасието отново забравил ooooh!Казах му,че щом не се сеща, ще го водя и прибирам до 10кл. Mr. Green да умре от срам.Той се успокои,че поне в 11ти  и 12ти нямало да го водя Laughing

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Честит Рожден Ден на Лари!Да е живо и здраво детето!  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 886

Лиани,защо ползвате тролей до училище ?
Защото ни е далече училището.
Естествено забравил да се обади Whistling Сетил се,но в час,а в междучасието отново забравил ooooh!Казах му,че щом не се сеща, ще го водя и прибирам до 10кл. Mr. Green да умре от срам.Той се успокои,че поне в 11ти  и 12ти нямало да го водя Laughing
ХАХАХ ТОВА  ми хареса Joy Joy Joy  мен ме подразни въпроса за доходите  в саита за преброяване  не само за мен но и за децата   аз не мисля 4е е нужно да се дава такава информация защото има много хора които работят без договори  съотвенко гокато и както им падне newsm78

Общи условия

Активация на акаунт