ТРЕТИ клас, уч. 2010/2011 г. - 3

  • 30 053
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 39 884
На празниците сме у дома. Една приятелка за неделята предложи разходка по Лозен. Моя мъж се нави Simple Smile

# 661
  • Мнения: 2 160
Искам поне за малко да съм извън София.
Срещат ме съседи,познати .... и ми става още по-тежко,но хората нямат вина.
Наи-вероято ще отидем на вилата за два дни,а един приятел може да дойде
и ще ме отмени в готвенето .Ще бъда само аз + 7 мъже !!!!!!!
Белмекенска,благодаря !
/В кое кино гледахте филма и каква е цената?/

# 662
  • Мнения: 1 879
В кое кино гледахте филма и каква е цената?/

В Евроцентър (Евро-български културен център - на бул. "Стамболийски") - цената е 5 лева на човек, независимо възрастен или дете. Погледнах, че тази седмица го дават в четвъртък, но нали програмата се сменя в петък, може да го включат пак - там въобще дават малко по-стари филми, така че сигурно ще успеете да намерите дата. На мен това кино ми е много приятно, защото ме връща назад в годините. Може да ми се смеете, но дори в кино "Влайкова" ми е приятно да ходя (вярно, че отдавна не сме ходили, водя и децата си) - нещо като пътуване с машина на времето  Simple Smile Сега като пиша за него и ми хрумна, че може да го навестим, ако включат нещо детско там. Последния път - мисля, че беше миналата зима - билетите бяха по 2 лв.

# 663
  • Мнения: 558
"Рио" гледахме в Арената - във вторник има намаление на 3D - 7 лв. Детето се забавлява искрено. За мен е типичен американски филм. 3D е готино, като гледаш как летят птичките.

# 664
  • Мнения: 310
А,Майло на Марс ни струваше 10лв на дете,мале набутка е тук във Варна Joy

# 665
  • Мнения: 58
Близо до нас отвориха Cinema City. Баща й я води веднъж, гледаха Уинкс - вълшебно приключение, 3D. Билета за нея беше 8 лв, а за тати - 10 лв. Такава голяма посещаемост има, че само двамата бяха в залата Shocked.

Краси днес донесе инфо за екскурзии. Едната е Русе - Черни Осъм - Троянски манастир - Ловеч - Плевен - Русе, струва 30 лв еднодневна на 21 май. Другата е с корабче по Дунав - 13 лв на 31 май. Предполагам, че бележниците на корабчето ще им ги раздават Peace

# 666
  • Мнения: 1 879
А,Майло на Марс ни струваше 10лв на дете,мале набутка е тук във Варна Joy

Същото е и в София и това е една от причините да пиша, че бих избрала обикновена версия, макар че точно научната фантастика много добре върви с 3D.  Аз не бях обърнала внимание, че Майло е 3D и бях сметнала, че с пуканките ще ми струва 15 лева и изведнъж жената на касата ми казва 22 лева. Голяма и неприятна изненада. Но не съжалявам - филмът наистина е хубав. Касиерката явно ме съжали, защото тихичко ми обясни, че във вторник 3D филмите са по 7 лева на човек - това в мола при Хемус.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Някой да знае колко струва един скейтборд?

# 668
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Някой да знае колко струва един скейтборд?
Евтините почват от 25 лв нагоре.

# 669
  • Мнения: 812
Нашият скейт го взехме от Sport Depo средна хубост 50 лв.но най-важното е че синът ми беше доволен.Сещам се че и в Карфур има около 20-30лв.зависи от големината ,но колелцата са пласмасови и бързо се износват затова не купихме от там  Баща му предпочете да отидем в спортен магазин и да дадем малко повече пари,но да си заслужава

# 670
  • sf
  • Мнения: 10 215
Мойте получиха скейтбордове за Коледа, купени от Джъмбо- мисля че бяха по 30-40 лв.
Водила съм я на Аватар 3Д, хареса й, ама ми идва скъпо въобще ходененто на кино. а ако трябва и двамата да водя  #Crazy

Каво мислите за страта на уч. година на 1ви септември?

# 671
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Аз съм за, стига да има по-дълга зимна или както има предложение - кратка ваканция през ноември Peace.
Не виждам смисъл да се тръгва в най-големия студ на 2-3 януари, може да се почива до 10-ти например.

# 672
  • Мнения: 2 160
Белмекенска,аз също си падам по ретрото,
както и харесвам черно-бялата фотография.
5 лв. е добра цена и в четвъртък мога да го заведа след училище.
Относно датата - септември е чудесен месец за почивка ,
за мен е глупаво обяснението,че датата 15.ІХ е измислена от комунистите,
защото децата е трябвало да участват в събирането на реколтата.
Спомням си ,че ученическите и студентските бригади бяха през октомври.
Но ,има доста време и зависи,кой какво е сънувал от кабинета на премиера!

# 673
  • Мнения: 1 879
5 лв. е добра цена и в четвъртък мога да го заведа след училище.

Виж, извадих от програмата часовете на прожекциите, надали ще успеете в четвъртък, но има и в следващите дни.

Euro Cinema
21 април (четвъртък), 12:15, 5лв
22 април (петък), 12:30, 5лв
23 април (събота), 13:15, 5лв
24 април (неделя), 11:00, 5лв
25 април (понеделник), 12:00, 5лв

Извинение към другите съфорумки, гарантирано не съм агент на Евро Синема, но наистина ми е приятно, че там дават филми на по-нормални цени (замислих се, че с баткото  започнах да ходя на кино, когато такава беше цената в Арената и в мултиплекса в НДК за възрастен, а за дете беше 3 лв и пак ми се виждаше скъпо!) Освен това ми харесва, че двата салона са малки и дават филми, които вече не се дават на други места, а аз през зимата, в грипните месеци децата си не вкарвам в молове. Знам, че съм странна и рядко споделям подобни неща във форума  Hug

# 674
  • Мнения: 558
В Арената също беше празно, бяхме две семейства и то в ден с намаление. За разлика от "Просто секс", където залата беше фул, но тогава билетите бяха по 5 лв. може и заради това.
Зеленото върви с пълна сила - малко е станало бяло, заради снега вчера. Дискотеката е била страшно шумна и уморителна... Заболели ги ушите. Иначе сме си разсени и завеяни, чудя се какво ли ще ни липсва този път?!

Общи условия

Активация на акаунт