Зъбни снимки в ж.к. Младост

  • 14 368
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Бихте ли ми казали адреса на ренгенов кабинет в ж.к Младост( без значения коя част), за зъбни снимки. Благодаря предварително.

# 1
  • София
  • Мнения: 577
25 поликлиника и на ХМС има рентгенови кабиенти. Ама точни адреси не мога да ти дам. Ако не ги знаеш къде са, ще се опитам да ти обясня как да стигнеш до там.

# 2
  • Мнения: X
25 поликлиника е тази срещу общината, в Младост 3, или бъркам...в самата сграда ли има ренген за зъбни снимки?

# 3
  • София
  • Мнения: 577
Да, тази е. В самат сграда, мисля че беше на третия етаж.

# 4
  • Мнения: 184
На спирката на ХМС също правят.

# 5
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 864
Кабинетът, който се води на спирката на ХМС-то се намира в бл.31, гледа към булеварда. По-обяд съм попадала на опашки

# 6
  • Мнения: X
Благодаря ви много за помощта! Hug Утре ще отида първо в поликлиниката, че ми е по-близо, но се опасявам, да не би там да няма вече ренген на зъби, тъй като в сайта им не е посочено, а една жена, която живее до нея ми каза, че не е чувала да правят зъбни снимки. А за ХМС, ми казаха, че не правели хубави снимки, май била стара апаратурата, но ще пробвам все пак, защото в този студ не ми се ходи много далеч. Още веднъж ви благодаря. Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 577
Хайде и късмет. Аз последно пращах там за снимка преди около месец-два, та се съмнявам, че за това време са го махнали. Ама трябваше да кажеш по-рано, аз живеч наблизо, можех да чекна...

# 8
  • Мнения: X
Днес направих снимките в поликлиниката в Младост 3.Действително кабинетът е на третия етаж, апаратурата е малко старичка, но снимките излязоха доста ясни. Още веднъж благодаря за помощта на всички вас и специално на Зара.  Hug

# 9
  • Мнения: 0
Исках да попитам на каква цена са тези рентгенови снимки в поликлиниката? Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт