КГБ = Клуб на Готините Баби - 107

  • 38 557
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро, момичета!

Леле, Танче, ти рано-рано си ни сервирала закуската и почерпката.


Танче, честит рожден ден!  

Бъди жива и здрава, това е най-важно в живота. Имай винаги хъса, духа, който имаш и сега, бъди винаги номер едно! Честито и наздраве!




Стихотворението, което си си подарила е чудесно!

# 736
  • Мнения: 1 997
Добро утро !
 

 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ТАНЧЕ! ПОЖЕЛАВАМ ТИ ОТ СЪРЦЕ ДА СИ ЗДРАВА ,ВСЕ С ТАКЪМ МЛАДЕЖКИ ХЪС И ДУХ ,КЪСМЕТА И ОБИЧТА ДА СА ВИНАГИ В СЕМЕЙСТВОТО ТИ !!!





Маринче Hug Hug

# 737
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро,утро!

Честит Рожден Ден,приятелко Танита,
бъди здрава и все така духовита.
Напук на пенсионерското бреме,
живей по младежки и от нищо да не ти дреме.
Толкова добри и хубави неща в стиха си си пожелала,
че не ми остава друго,освен Наздраве да ти кажа.

Поздрав от мен и Фенчо най сърдечен.

Лек и приятен предпразничен ден! Hug Heart Eyes Hug

# 738
  • София
  • Мнения: 2 672

Гъбче, добре че сервира кафенцето. Благодаря ти, сега го пия с вас.  Hug

Леле, колко поетеси в темата... Фури, браво!

Айша, аз имах предвид дрехи, никога не съм се редила на опашки за дрехи, единствено си спомням опашките за храна и парзните хранителни магазини - 90-те години. Дано никога не се връщат!


Лек да е денят ви!

# 739
  • София
  • Мнения: 1 529

Честит рожден ден Танче!
   Пожелавам ти блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето!

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 08:27 от Шпунц

# 740
  • Мнения: 10
Танче,Честит Рожден ден!
Бъди жива и здрава и все така дейна,жизнерадостна,духовита и още много,много щастливи мигове!
НАЗДРАВЕ

# 741
  • Мнения: 1 250
Танитка за много години сестро HugБъди здрава,  все така  smile3501жизнерадстна,  винаги  бликаща от  енергия  и положителни емоции






Шапо и  на останалите готини бабетки и небабетки  поетеси

На всички готини КГБейки  многомного Hug Heart Eyes

# 742
  • София
  • Мнения: 1 740
  Честит рожден ден,Танита!Бъди здрава и вечно млада!
                       

 Днес Танита ще празнува,
Кгб-то ще лудува.
Нашата поетеса мила,
рожден ден днес има.

Да е весела,Щастлива,
да е много горделива,
че с нейния дух младежки
понася грижи тежки,

че в хора пее бодри песни,
че пише стихове чудесни,
че младите окуражава
и на болежките не се предава!

   

# 743
  • Мнения: 77
Маринче, Гъбче, Фурийче, Фенчо, Шпунц, Наде, сестричке Каролин, Яге, благодаря ви за прекрасните, чудесните, разкошните, великолепните, сърдечните пожелания!
Благодаря ви милички, дано всичко се сбъдне! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тутулинка, благодаря ти за  пожеланията от сърце! Heart Eyes
Благодаря за телефонната изненада! Hug

Поетеси, благодаря за поздравите в рима! Чудесни са! tooth

Момичета, да знаете как топлите душата и сърцето ми! Heart Eyes
Нямам думи да ви го опиша! Hug



# 744
  • Мнения: 7 384
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,ТАНЧЕ!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,ВСЕ ТАКА ЖИЗНЕНА И ДЕЙНА!ГОДИНИТЕ ТИ ДА СЕ ТРУПАТ И ДА НЕ ЛИЧАТ И ВИНАГИ ДА ИМАШ НОВИ МЕЧТИ,КЪМ КОИТО ДА СЕ СТРЕМИШ И ДА ГИ ПОСТИГАШ!

# 745
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 428
                                     ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАНИТА!

    от цялото си сърце ти желая
МНОГО ЗДРАВЕ, ДА СИ ВИНАГИ ТАКА ПОЗИТИВНА, ЕНЕРГИЧНА, ДУХОВИТА, ЗАРЕДЕНА С   МЛАДЕЖКА СИЛА !
КОЙ СЕГА Е НОМЕР ЕДНО.........




                                            а това за нашите поетеси

                     

за всички момичета много, много  Heart Eyes    Heart Eyes     Hug    Hug    Heart Eyes    Heart Eyes

# 746
  • Мнения: 7 384
                   Привет,момичета! Изчетох ви,че вчера вечерта пазих леглото.Сега съм добре и се готвя за тръстиката,ама носът ми е малко запушен.Дано съм преборила грипа.
                   Гледам,че пишете за среща,ама не виждам нито ден,нито час! newsm78 Нещо изпускам ли?
                   Яжке,като ти се плете плети си спокойно и не се притеснявай ,ако нищо не сте купили и приготвили.Нека се роди бебо и ще видиш как се купува за 5 минути всичко.Сега има и само пари ти трябват в джоба.Аз като родих Лили нищо не купих предварително и Драго тичаше до ЦУМ ,ДЕТМАГ носеше пелени,дрешки и ми показваше от долу под прозореца,а аз казвах това ми харесва,това - не.Той връщаше това,което не харесвах и носеше друго.И до ден днешен се чудя как беше убедил продавачките от ЦУМ и ДЕТМАГ да му дават дрешките без да ги плаща и само това,което харесвах плащаше след одобрението ми. Laughing От ПАН стават мекички пелените,ама младите като ги бутнат в пералнята стават ...... да не ти казвам на какво. Laughing Що плетени неща съсипаха щерките и като им обяснявам те ме гледат като извънземни.
     

# 747
  • София
  • Мнения: 2 672

Диде, пропускаш. Айша беше предложила събота (5 март) от 14 ч. на същото място.  Heart Eyes

А как е убеждавал Драго продавачките той си знае. А аз си мисля, че с мъжки чар.  Joy

Хайде, казвайте за срещата.

# 748
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=567515.new#new

Общи условия

Активация на акаунт