FrontierVille 5

  • 33 961
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 19
Искам да попитам за мисията с розата в третата част ми иска да изработя Памфлети  но ми иска ink well от къде мога да си го набавя не го намирам като награда в нито една колекция трябва да разчитам само ако някой съсед ме посети да ми го даде като подарък ли

# 18
  • Мнения: 7
Изработват се в новата сграда
http://telme-bg.com/frontierblog/?p=482

# 19
  • Мнения: 0
mai4eto28 пита по-скоро откъде да си намери мастилница, но и това е описано в статията. А пък ако имате повече от 'интелигентните' кутии при отварянето им се получават направо готови Памфлети. Но само ако е стартирана третата мисия с розите.

# 20
  • София
  • Мнения: 18
Здравейте,може ли да ме добавите за съсед joanna_yo@abv.bg играя редовно,ама моите съседи малко бавно ми пращат материали и чакам за всичко.

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте,може ли да ме добавите за съсед joanna_yo@abv.bg играя редовно,ама моите съседи малко бавно ми пращат материали и чакам за всичко.
пратих покана,и на мен ми трябва нов съсед за розите

# 22
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Да се запиша и аз да не ви изпусна.

# 23
  • Мнения: 258
Здравейте момичета!В една от старите мисии,трябва да купя от оръжейната топ за змия.Но в нея намам такова newsm78

# 24
# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте,може ли да ме добавите за съсед joanna_yo@abv.bg играя редовно,ама моите съседи малко бавно ми пращат материали и чакам за всичко.
И аз ти пратих Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 18
Благодаря ви,влизам в играта да почвам с пращането.....

# 27
  • Мнения: 2 081
Благодаря ви,влизам в играта да почвам с пращането.....


И аз ти изпратих  Peace

Мисиите за разширяването изглеждат  #Crazy

http://telme-bg.com/frontierblog/?p=488

# 28
  • Мнения: 283
Пак ли тези тръни  ooooh!. Имах само 3 и сега пак ще чакам 1 седимица за още 2  #Crazy.

# 29
  • Мнения: 7
Пак ли тези тръни  ooooh!. Имах само 3 и сега пак ще чакам 1 седимица за още 2  #Crazy.
А аз първо си почистих, преди да ми излезне мисията  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт