FrontierVille 5

  • 33 953
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Де да бяха само тръните, като гледам що нещо иска, скоро няма да стане моята работа Grinning

# 31
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Тия мисии ще се точат дълго във времето май. А аз си мислех, че тая с фастъците е трудна  Grinning, тия тръни ще ги чакам вековееееее

# 32
  • Мнения: 1
О, пак ще чакаме дебрите, аз се чудя по-нататък 10 кактуса откъде ще търся, но нали искахме мисии - ето ги  Simple Smile

Някой може ли да ми припомни дали имаше начин да накарам животните ми да огладнеят по-бързо или веднага, защото имах само 50 крави, а теленцата растат много бавно.

Редактирам се: boost от 2 колекции ... мечешката и от barn. Така ли е? Защото не съм ги ползвала и се страхувам да пробвам Thinking

 

Последна редакция: сб, 05 фев 2011, 17:39 от nonono

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Страшни са новите мисии newsm78

# 34
  • Мнения: 226
Почнах ги новите мисии ... Добре, че оставих тръните и кактусите ...
nonono - от единия boost стават готови за хранене веднага, а от другия - времето за хранене намалява. Използвай ги, много са полезни!
Приятна игра!

# 35
  • Мнения: 50
синчето ми има нужда от съседи за розите jad72@mail.bg

# 36
  • Мнения: 5
да се похваля-оставих полето без посеви снощи,и тази сутрин-о,чудо-излезли ми точно 5 трънака.дано и с кактусите да е така....   newsm44

# 37
  • София
  • Мнения: 2 521
Тръните избуяват най-много горе-ляво, а кактуси - долу-дясно.

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ама мацки, все пак кактусите са в следващото разширяване, да се надяваме като го минен това, да ни поизлезнат и кактуси в новата територия. Аз също съм на мъка с тръните, един почистих, един мога да си купя и пак ще чакам...

Иначе животните се хранят отново и отново, като се затвори мечешката колекция, там дава този ценен бууст. Вчера така си подготвих 80 крави и чакат за продан, ама пусто трънацитееееееееееее....  ooooh!

# 39
  • Мнения: 0
Моля трънаците и кактуси как да ги имам И тези крави какво 80 за продан ли трябва да имам

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 20:20 от milena69

# 40
# 41
  • Мнения: 5
знаете ли че... на четвъртата мисия от разширяването,ми иска peach cobbler,от които имам 11,обирах,получавах нови и все не ги отчита.а всъщност отчита ,когато имаш peach pie.,което е най-трудно събираемата част от колекцията.добре,че имах малко запаси от кутии с необходими неща,и ги отворих...и от там ги събрах.да не се чудите,защо не ви отчита....

# 42
  • София
  • Мнения: 4 895
Само на мен ли тия кутии не ми дават нищо, което ми трябва в момента  Crossing Arms ?

# 43
  • Мнения: 40
Здравейте.Имам мисия да влезна и да обера 15 череши от съседите си.Влизам обирам и готова.След като влезна пак в играта след няколко часа ми показва че не сам обирала черешите и са почва на ново.Защо се получава така.Ако някой знае защо е така нека пише.Благодаря.

# 44
  • Мнения: 247
знаете ли че... на четвъртата мисия от разширяването,ми иска peach cobbler,от които имам 11,обирах,получавах нови и все не ги отчита.а всъщност отчита ,когато имаш peach pie.,което е най-трудно събираемата част от колекцията.добре,че имах малко запаси от кутии с необходими неща,и ги отворих...и от там ги събрах.да не се чудите,защо не ви отчита....

Има грешка в изписването на мисията http://telme-bg.com/frontierblog/?p=492

Общи условия

Активация на акаунт