FrontierVille 5

  • 34 054
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 247
rostan , благодаря ти   bouquet . Ще опитам по-късно отново. Не знам защо не ми се получи. Правех същото, като допълнителната доставка.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Имам проблем с пайовете от мисията. Вече имам над 8, но продължава да не ми ги отчита. Как оправихте вие този проблем?

# 77
  • Мнения: 50
Пак имам проблем с мисия  Cry този път я изпълнявам и тя пак се появява и трябва да храня съседските "бикове", така вече трети ден, пак ще се пише на Зинга.  Tired

# 78
  • Мнения: 6
Имам проблем с пайовете от мисията. Вече имам над 8, но продължава да не ми ги отчита. Как оправихте вие този проблем?

Аз още не съм стигнала до там но виж момичетата какъв линк бяха дали по-напред в темата http://telme-bg.com/frontierblog/?p=492.
Ако все пак наистина имаш пайовете и не ти ги отчита, пиши на Зинга задължително.
Аз имах проблем, като си пусна публикация за някой материал и съседите ми пращат, но не ми го отчиташе в мисията или сградата. Писах на Зинга и след около 4-5 дена ми отговориха и след около още 1-2 оправиха проблема и ми дадоха като бонус по един от всички материали, които ми трябваха в момента  Peace
Успех! Дано бързо да ви решат проблемите и на двете  Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Благодаря много  Hug. Вече стана така  Peace

# 80
  • Варна
  • Мнения: 64
Едно въпросче и при вас  Laughing . Има ли някой, който като е изпълнил мислията за разширение 35*35, да са му пуснали за изпълнение и мисията за 37*37, защото аз вече 2 дни стоя без мисия и не се случва нищо  Grinning

# 81
  • Мнения: X
И при мен си пише locked. За да се отключи трябва да се изпълни мисията бла-бла-дрън-дрън...  Mr. Green

# 82
  • Варна
  • Мнения: 64
И при мен си пише locked. За да се отключи трябва да се изпълни мисията бла-бла-дрън-дрън...  Mr. Green


И при мен същото  Laughing . То е ясно, че трябва да чакаме да ни пуснат мисията за изпълнение, ноооо кога ли ще се случи това, не се знае.  newsm78

# 83
  • София
  • Мнения: 56
А на мен от чакане фъстъците ми узряха, ама така е, като си правя сметки без кръчмар  Laughing

# 84
  • Мнения: 0
Няма да е скоро серията мисии за 37*37. Има си подготвени две за време, които трябва да ги пуснат най-късно до края на месеца. А между другото има още 18 подготвени. Големи целувки, голямо нещо ще пада.

# 85
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Аз да попитам какво трябва да направя за да изпълня тази мисия?
Става въпрос за първото нещо където е стрелката върху дървото и парите

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 2 176
Аз да попитам какво трябва да направя за да изпълня тази мисия?
Става въпрос за първото нещо където е стрелката върху дървото и парите


Като цъкаш из раното (храниш животни, береш реколта, обираш дървета и прочее) всякакви монетки, ХР, трупи дървета и тнт, които ти се появяват кликаш с мишката върху тях, а не ги чакаш да изчезнат. Трябва от това кликане да достигнеш определено ниво - Insane, което може да следиш на бонус бара, който се намира горе в дясно.

# 87
  • Мнения: 0
Doni M мисля си че си в грешка ако не се лъжа преди това имаше подобна мисия за което говориш. То отдолу си пише как се изпълняват мисиите - за тази трябва да запълниш колекцията от бонуси от последнатасграда (излиза при обиране и като хванеш бонуса) при мен тази вечер беше 4 мисля утре ще стане комплекта

# 88
  • Мнения: 261
Аз да попитам какво трябва да направя за да изпълня тази мисия?
Става въпрос за първото нещо където е стрелката върху дървото и парите

Трябва непрекъснато да кликаш върху бонусите, така че бонус-бара да не изчезва, а да променя нивата си /excelent, outsiding и т.н. / В един момент ще се получи.

# 89
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
Gerssy благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт