Февруарчетата вече са на 3, не спират техните игри

  • 75 589
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 180
Tо и нашето ходене май за утре се очертава....
Вив,ние сме вече на паламуд Sunglasses..но не го ловим (само го ядем Grinning)
Обади се като идвате!

# 646
  • Варна
  • Мнения: 245
Днес в 10:52ч. Нашата Ефро /Дени/ е родила втората си дъщеричка Катерина - 3300 гр. и 51 см.
Да и е жива и здрава, бързо възстановяване и вкъщи!

# 647
  • Мнения: 105
ПРЕКРАСНА НОВИНА! Laughing

Мила Дени, да ви е жива и здрава малката принцеса КАТЕРИНА!   ylinfant Да расте здраво, лъчезарно и умно дете, да слуша мама, тати и кака Анна!

Желая ти бързо възстановяване и мноооого, мноооого щастливи мигове с двете ти съкровища!
newsm51

# 648
  • Мнения: 387



Честита втора принцеска ДЕниииииииииии.... Hug
здрава ,щастлива и лъчезарна като теб да  е ........... Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 649
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Чудесна новина!
Дени, да Ви е много здрава малката принцеса.

# 650
  • Мнения: 354
Честита малка принцеса на Дени! Да е здрава, щастлива и много послушна!

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 260

Добре дошла на малката Катерина! Честито на мама Дени! Да ви е жива и здрава, много късмет по пътя!

# 652
  • София
  • Мнения: 137
Благодаря ви, мили мои Hug Hug Hug Hug Hug! Много рядко влизам вече в темичката ни, особено откакто се сформира и групата във фейсбук, та съвсем забравям Blush. Исках само да пусна някоя и друга снимка за тези, с които не се виждаме в другата част на интернет пространството Laughing

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2252634607729.122804.16 … 217549&type=1

# 653
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!
Нека се отчета с новини. Всъщност то се вижда на линийката долу  Grinning

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 260
Браво, Вили! Ще ви е шаренко  Grinning

# 655
  • Мнения: 2 447
Супер Вили, нека е шаренко.  Laughing
Дени, Катерина е прелестна
Heart Eyes

Айде почерпете се и за здравето на моя месечинко днес, което напоследък хич го няма....От 10 дни влачим едни сополи,и няма оправяне...И АБ пихме,уж се оправяше...от вчера пак на нова сметка... ooooh!

# 656
  • Мнения: 70
Вили, честито ви мъжко попълнение в отбора!
Ади, получих сериозно слюнкоотделяне при вида на тази торта...Честита месечинка!

Последна редакция: ср, 19 окт 2011, 16:04 от yzida

# 657
  • Варна
  • Мнения: 245
Катче честити сини гащи   stork-boy
Ади и при нас ту единия, ту другия болен. Бързо да оздравявате  Hug
Момичета темата е пусната на 04 февруари 2011, струва ми се че ще я изпишем пак към февруари 2012  Mr. Green

# 658
  • София
  • Мнения: 96
Момичета темата е пусната на 04 февруари 2011, струва ми се че ще я изпишем пак към февруари 2012  Mr. Green
smile3555 Ужас!

# 659
  • Мнения: 105
Кат - честити сини гащи smile3525    този път познааахххх smile3534
При нас нищо ново....ходя на работа и времето вече ми е малко кът, но не се оплаквам, че много дълго ми се стори това стоене в къщи Grinning
И Габи я мъчат някакви воднисти гадни сополи, които два - три дни ги има, после изчезват, после пак и така в омагьосан кръг се въртим....но аз пръскам само стеримар и май е време да включа някакви по-сериозни капки newsm78
Все още ходим на градина с удоволствие и без рев...мисля, че вече се адаптира и привикна към режима там. Само с пустото ядене има проблеми, но и това ще мине.

Дени - прелестна е Катерина.... Heart Eyes Много ми прилича на Анна като малка Hug

Общи условия

Активация на акаунт