Февруарчетата вече са на 3, не спират техните игри

  • 75 405
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 387
Изидка..надявам се,че вече е по-добре съпругът ти... Hug
Много кураж и спокойствие ви желая....... Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 88
Краси, миличка като прочетох направо сърцето ми прескочи няколко удара... Дано бързо да се възстанови и чакам да кажеш как е. Много силно ви прегръщам и кураж Hug Hug Hug Hug  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug HugHug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 692
  • Мнения: 69
Краси, мила тук научих какво те мъчи Hug Hug Hug. От цялото си сърце ви пожелавам бързо оздравяване и възстановяване. На теб много сила, кураж и вяра.  Hug Hug Hug на двете ви.



# 693
  • Мнения: 387
Изидка ,някакви новини  Rolling Eyes
чакаме добрата вест ... Hug

# 694
  • Мнения: 70
Благодаря ви, момичета Hug
Засега  той е добре, но нека мине денят и тогава ще успея да си отдъхна/ поне малко/  Praynig
Снощи до зори съм чела за самото заболяване и животът след прекаран инфаркт. Много неща не сме знаели, за други сме се заблуждавали. Това е един сигнал, че човек живее неправилно и трябва да се промени кардинално животът му-здравословна храна, движение, спокойствие /как ще стане с нашето ежедневие Rolling Eyes/, отказ от цигарите/ и двамата сме заклети пушачи.../
И друго-все бързаме по задачи, кроим планове сякаш, че ще векуваме на тази земя, а пропускаме дребни, но важни неща...
Не искам да помрачавам предпразничната еуфория на всички, така, че спирам...
Още веднъж ви благодаря за позитивизма....

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Краси и от мен много положителна енергия имаш.Знам какво ти е,преди 2 год. същото нещо го сполетя и баща ми. Hug Hug Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 387


в навечерието на коледните празници ви желая много здраве и щастие,любов и късмет.. Hug
бъдете обичани ,силни,красиви и нежни,всички мечти да се осъществят.. Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 384
Много ви благодаря, мили приятелки! Много рядко влизам в бг мама, но искрено ме зарадвахте, а една картичка и една рисунка със специално посвещение за Кало от Викито ме разплакаха и развеселиха едновременно - толкова мило ми стана от тях.
Краси, стискам палци да оставите всичко лошо в старата година. За съжаление болестите вече не са свързани с определена възраст - повалят ни, когато им падне. И аз не съм вярвала, че ще остана без жлъчка току така, а и въобще не съм се замисляла на тази тема, преди да ми се случи миналата година. Брат ми е под 40 г. и от два месеца е с тромбове на двата крака, беше в критично състояние, все още показателите му не са добри. Точно такива неща ни карат да оценяваме колко е важен всеки миг и ни напомнят кои са приоритетите ни.
Що се отнася до предпразничната еуфория, мога да ви кажа на нас какво ни донесе изневиделица Дядо Коледа - ново стъкло за колата. Тази нощ са разбили 4 коли на улицата, едната е нашата. Първата е ударена с камък, от нея са се снабдили с гаечен ключ и са карали наред. Мръсните циганьори са потрошили 4 коли, за да плячкосат... пет кутии евтини цигари от първата, две джобни ножчета (нашето е от битака и струваше не повече от 5-10 лв.), един неработещ блутут от съседната кола и едно миниатюрно фенерче от нашата. Та по този повод четири семейства се сдобиха с наистина неочакван подарък за празниците.  В случая се радвам, че родната полиция по случайност е била на мястото си и единият циганин беше хванат (напълно нехуманно се надявам, че са го наритали добре, защото не вярвам други последици да има). Иначе това са заменими неща, които могат да ти вгорчат настроението, но не са фатални. Шегувам се с мъжа ми, че подрани с подаръка, но всяко зло за добро - сега не се налага да си мием колата, защото имаме чисто ново стъкло. Малко боцка, защото седалките са се набили с парченца от старото, но пък може да го интерпретираме като стъклотерапия.
Пожелавам на всички весели празници и ОЧАКВАНИ, та макар и стандартни, а не непредвидени подаръци. И целувки на всички големи февруарчета и мами!
Мила Краси, това е само един от многото празници, които ви предстоят заедно. Миналата година, когато посрещах същите празници сгъната на две, бях безкрайно щастлива, че най-скъпите ми хора са край мен и мислех единствено и само за това, а не за временното състояние, в което бях. Всеки път, когато забързам отново темпото ще си спомням за това.

# 698
  • sofia
  • Мнения: 482
Краси, как сте?
Направо толкова неочаквано ни се случват нещатата... Просто  думи няма.

Какви празници, какво весело посрещане?...тази година да свьршва по-скоро, че толкова неприятности... Sad

# 699
  • Мнения: 180
Краси,думи нямам!И моето сърце спря за миг!
Пращам още повече положителни мисли към вас!
Наистина трябва да забвите малко темпото. Hug
Весели и безаварийни коледни празници приятели!
 Hug Hug Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug Hug
 Hug Hug Hug
 Hug Hug
 Hug
 Wink

# 700
# 701
  • Мнения: 69
Скъпи февруарки, в тази свята вечер, от сърце пожелавам на вас и семействата ви - здраве,щастие и много обич! Hug Hug Hug

# 702
  • Мнения: 70
Привет отново...Днес успях най-после да го видя-по-добре е . Утре ще го изпишат. В края на януари обаче пк ще постъпи в болница, като тогава ще се реши дали ще му поставят още един стент а сърцето или ще го оперират
Аз как да съм-днес пред него желязна, после в къщи рухнах...Нито ми се готви, нито нищо...Мълча и гледам в една точка и мисля ли мисля...Киара щъка напред назад и си иска нейното...

Весели празници на всички!

# 703
  • Мнения: 387
Дарийка и на теб много щастие и здраве ... Hug Hug



Изидка, много кураж и горе главата,всичко ще се оправи ...само вярвай.. Hug

# 704
  • Мнения: 180
Краси,радвам се,че ще го изпишат и на коледа ще сте си заедно!
Предй на ТМ,много поздрави от нас,мислим го доста. HugИ на пролет го чакаме пак с въдиците на язовира.
Hug
Светла КОЛЕДА на всички!

Общи условия

Активация на акаунт