ФЕВРУАРСКИ майчета очакват сладки зайчета! - Тема 30

  • 22 165
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Успех Лори! Hands Thumbsup

# 721
  • София
  • Мнения: 406
Честито на Дидишонче!

Нещо взе да ме боли коремът... Не ме присвива, много ме съмнява това да е контракция - просто фиксирана болка долу ниско, а бебка натиска здраво. Може би подпира някъде и затова боли, ама честно ви казвам, по едно време се изкушавах да звъня на лекаря. Макар че така и така утре съм на преглед.

След всички новини за бебета тук и мен взе да ме обзема желание да стане най-после, но пък точно за последните дни ми се струпаха хиляда задачи, а като гледам никой от околните няма желание да ме отмени.

Лори  Hug Praynig. Дано всичко да е наред.

# 722
  • Мнения: 43
Честити бебчета на Бобчо,Лолитка,Кама и Дидишонче. Да са здрави и щастливи,много да радват всички. На мамите бързо възстановяване! 
Зъбченце, да ти е жив и здрав баткото  Hug
Олеее, Мариян така зверски ми се беше обринал. Кожната докторка каза, че от претопляне,но педиатърката каза, че може да е алергия от храна. Та бях на диета -без риба, без ядки, без шоколад и разни алергизиращи...В крайна сметка май си се чистеше детето. Дано Пепи не ми се обрине така  Praynig
За водата- мисля, че изключителното кърмене изключва вода. Но всяка майка си решава дали да даде или не  Peace
Аз си купих Лансинох, но имах много малки ранички и бързо ми минаха. Даже кремчето е почти цяло и май няма да ми трябва вече. Също и торбички за замразяване на кърма, които така си стоят, защото беб си регулира количеството и нямам нужда от цедене. Само ме притеснява като вземе да суче и се задави, направо му спира въздуха:ooooh:

# 723
  • София
  • Мнения: 1 105
Лори, имаш палци!

Честит син на Дидишонче! Да ви е жив и здрав и да бъде кротко бебче!

# 724
  • Мнения: 95
Лори и от мен имаш палчета! fingerscrossed

Честито на новите мами!  bouquet

# 725
  • Мнения: 29
Здравейти мили настоящи и бъдещи майчета  Hug
Много ви благодаря за милите пожелания! Честито на всички новородили мами, да са ви живи и здрави бебонковците, да имате късмет и Божията благословия!
Ние най-после сме заедно вкъщи, след дълга 20 дневна раздяла, ужасно мъчителна. Благодарна съм, че ежедневните ми усилия да се цедя и стерилизирам по 6,7 пъти на ден бяха овенчани с моментално засукване  Heart Eyes
Поздрави на всички малки и големи и УСПЕХ на предстоящите нови попълениея!

# 726
  • Мнения: 0
Мамчета искам да ви попитам за продавалника уж си попълвам личните данни за контакт но не ми разрешава да офертирам . Изписва ми грешка - моля попълнете данните за контакт. Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна , че съм си харесала вече доста неща . Благодаря ви

# 727
  • Мнения: 17
Честити принцеси на Бобчо, Лолита и Кама! Честит Димитър на Дидишонче!
Честит рожденник на мама Зъбченце! Да са ви живи и здрви дечицата и мнооого да ви радват! На най-новите мами- бързо възстановяване! Hug
За Лори- палчета Praynig
Момичета,от вде вечери между 00- 02 часа имам много гаднички бодежи ниско долу в корема. Днес ги получих същите и докато се разхождахме,само че днешните вече бяха придружени и от контракции!Надявам се тези бодежи да са от заглаждането на шийката на матката,ама и бебо много мърда през това време- много странно... на някоя от вас случвало ли й се е? Очаквах да получа вече болезнени контракции,но това е нещо по-различно,не ми се стяга корема- само болезнени пробождания и много мърдащо бебе!
Моля ви кажете дали ви се е случвало и какво може да е? Ние утре отиваме в болницата да ни прегледат с бебо как е положението,че вече мина един месец от последния преглед,а и започнах да преносвам,та да проконтролираме за всеки случай как е беб Heart Eyes Дано да няма само някой проблем,та и аз се нареждам на редичката за палчета Mr. Green Тия дни вече трябва да се ражда-няма на къде повече да чакаме Peace
Хайде лека и спокойна нощ от мен,ако пак немога да заспя ще подосаждам с нощна смяна отново Mr. Green

# 728
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Тони и аз имам някакви бодежи както ги описваш и ти но и аз не знам какво може да е това newsm78
И вече на третата крачка ми се стяга корема и не знам как ще я карам за напред. На мен много ми се спреше и си легнах но започна едно лудо въртене smile3514 и станах. Борих се до сега с ноктената на краката и едва дишах вече на последните пръсти.
На вас случва ли ви се като разговаряте с някого и да се задъхвате все едно тичате? Ужасно е. Хайде аз отивам да се чудя какви да ги върша  newsm78

# 729
  • Мнения: 4
Честито на всички нови майчета Бобчо, Лолита, Кама, Дидишонче  bouquet

clover_d - внимавай, че магнезият се дава за задържане!

# 730
  • Мнения: 227
snejinka86 на мен ми се случваше да се задъхвам така Mr. Green Направо ми спираше дъха, много е гадно. Радостната новина е че след като родиш всичко минава-киселини, тежест, подуване и т.н.
 Ние сега се гушкаме с малкия, че нещо много реве, вече проявява характер-като го сложа в кревата реве, като го взема на ръце и веднага млъква Heart Eyes даже сега ми се усмихва Grinning
Искам да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на консултантките от ЛЛЛ  bouquet Благодарение на вашите съвети и напътствия кърмя успешно, без никакви проблеми. Просто никога не съм си и представяла да е по друг начин-това е най-хубавото и естествено нещо на света Heart Eyes

# 731
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Честити бебчета на Кама и Дидишонче!
Снежинка ,тези бодежи са нормални да се появят накрая.И аз си ги имам и втвърдяването на корема,особенно след ставане.
Тотони,хайде твой ред е с заедно с Хей Я да получим добрите новини! Hug
Останалите моля да не се пререждат... Mr. Green

Дано с Лорин всичко е наред! Praynig

# 732
  • област Варна
  • Мнения: 270
Не можах да влезна снощи, за това бързам да пиша тази сутрин. Получих СМС в 00:12 ч. от Лори, че са я приели спешно в болницата с високо кръвно и днес сутринта ще вадят бебо. Дано всичко мине добре. Силно стиснати палчета.

Честит син на Дидишонче! Да й е жив и здрав и много да ги радва! На мама бързо възстановяване!

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 07:31 от espinoza

# 733
  • Мнения: 2 447
Добро утро коремчета.Кафенце за разбуждане...



Лори,мило, имаш стиснати палчета от всички.  Hug Ще видиш,че с бебан всичко ще е наред.Ще чакаме хубавите вести...  bouquet
Стиснати палчета и на Растина.  Hug

Отчет от вчерашния преглед- бебо е добре,пораснал е-станал е 3400,ако устискам да термин дупе да ми я яко... Whistling Другата седмица ме вика пак,да видим как са нещата.
Аз да питам- вечерно време ужасно много ми изтръпват ръцете.Сутрин като стана 5мин не мога да пипна нищо и да си свия пръстите,че боли ужасно.То и през деня са ми изтръпнали особено дясната,ама вечерно време-място не мога да си намеря.Док нищо не каза по случая...Някой друг с такъв проблем??

# 734
  • София
  • Мнения: 406
 Praynig Hug за Лори! Всичко да мине леко и бързо, и двамата с бебо да са добре, най-после гушнати!

Днес съм ранобудна, след малко отивам при кардиолог, за последно становище за раждането - какво и как да ми дават като антибиотици и пр. А по-късно следобяд ще съм пак на преглед, май вече финален преди голямого събитие. Моля за палчета за тогава тоновете да са наред и да няма проблеми, хич не ми се иска докторът да каже - раждай спешно.

Тотони, това, което описваш, много напомня на болките, за които аз писах вчера. При мен определено са свързани с движението на бебето. Бях питала по едно време доктора, той каза, че бебка е вече голяма и притиска какво ли не, пък и водите намаляват накрая, иначе те омекотяват леко движенията, като са малко се получава нещо като триене. Мен единствено ме притеснява, че болката си е там, където е шийката, все едно бебето напира да излиза, де да знам - може вече шийката да е почнала да реагира и да имам леко разкритие. Днес ще разбера.

И пак да се оплача от киселините, снощи послушах съветите, вечерях преди 19, нещо лекичко. Уж всичко беше наред и към 2 се събудих от зверски киселини. Явно няма спасение. Чак с полусънен мозък взех да си представям как ще трябва да лежа за секциото по гръб и с киселини  ooooh!, независимо от "диетата" преди операцията.

Общи условия

Активация на акаунт