Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Чин, ами тя последно ме е мерила преди месец и оттогава матката е пораснала с 1 см само.  Shocked
На ехографа не ме е гледала, ще ходя сигурно другата седмица при частния доктор. Ама щом засега не са се притеснили, няма и аз да се притеснявам.

# 61
  • Мнения: 2 456
Шунка, както казва една моя приятелка "НИдей да си тровиш главЪта извънредно"  Laughing

# 62
  • София
  • Мнения: 142
Шунка, я виж чин колко добре ти го е казала Grinning  Не го мисли сега, пък другата седмица на ехографа съвсем ще се успокоиш Hug  А колко са ти килограмите?  То и аз много-много не наддавам като че ли newsm78
Бялото наистина не е подходящо за количка, особено за софийските улици Naughty  Случайно хванах тази снимка, понеже показва и трите части на количката.  Но и не мога да отрека, че много ми се харесва така беличка  Blush
чин, и аз я виждах наживо - за теб определено ще е висока.  Всъщност, една от причините да я харесвам е, че е височка и на мен ще ми е удобна, но пък много колички ще са подходящи за теб - май в повечето случаи са по-ниски.  Може да гледате за такава, на която й се регулира дръжката, че май твоят мъж е висок - да му е удобно и на него, като ходи на разходки Mr. Green

Последна редакция: пт, 04 фев 2011, 15:33 от Sleeping Beauty

# 63
  • Мнения: 4 370
Момичета някоя от вас пусна линк към козметика Натаиа. Моля да ми каже от къде си я купува или поръчва. Само тук ли я има: http://www.theorganicbodycareshop.com/products.asp?SID=96&PT … Product-Type=none

Дидолинка, дано всичко да е наред със дъщеря ти. Дръж ни в течение.

# 64
  • София
  • Мнения: 142
Ани, ето тук видях, че има налична: http://www.bio-kozmetika.com/bio-kozmetika-za-bremenni-i-maiki.  Ако си купиш - сподели как ти се вижда  Rolling Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 169
Охх запис и от мен, от вчера сутринта не бях чела и сега докато наваксам Rolling Eyes
Шунка, не се тормози, щом док нищо не е казал, значи си е ок  Hug А на кг и аз не качвам, и моята док нищо не казва, така че споко и за това  Hug
И аз днес съм на лекар, ама не съм притеснена (за разлика от обикновено), от както го усещам по-често бебока и ми е по-спокойно, или поне гледам да мисля положително и това е  Laughing

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Да, определено мисля да не си тровя главЪта  Joy (един бивш колега говори така, много е забавно!)

И на мен много ми харесва точно бяла количка, дори сигурно бих си купила, напук на всичко  Laughing
А няколко години бях влюбена в тази (макар че е доста тежичка) - http://adorabletots.co.uk/blog/wp-content/uploads/2010/03/largep … ablanka.jpg?w=300

Бюти, сега варирам м/у 71.5 и 72 кг. Всъщност не бих искала да минавам 80, ако е възможно, но не знам доколко е ок за бебето това положение.

Дидолинка, дано всичко мине на детенце. Жалко, че се налагат такива скъпи изследвания и то в чужбина!

# 67
  • Мнения: 2 456
Бюти, високичък е, да... ще търсим среден вариант, но и без това ме ядосва- може да не му дам да бута никога ... Simple Smile Едни наши приятели ни дават количка, но тя е много захабена, издрана, очукана и тежка. Та, за него било излишна инвестиция... но ще го вкарам в пътя  Naughty

Шунка, тази количка е...  #Crazy

Дидолинка, забравих да ти пожелая и аз бързо оздравяване на детенцето ти, а ти не се тревожи- пари се изкарват, важното е да сте спокойни.   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 142
Шунка, количката е уникална!!!  Колко пък да е тежка...за такава количка бих се прежалила Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Извинявай, че така те попитах за кг, малко нетактично излезе Blush  Ама да ти кажа, ти не си 43 кг като чин например Mr. Green (това в кръга на закачката Heart Eyes), та не виждам нищо страшно, че не качваш все още...Не знам как си била с първото...
чин, ааа хубава работа - не стига, че втора ръка, ми даже и да не е запазена  Crossing Arms  И то при положение, че имате приятел, който внася доста хубави колички Naughty  Няма да му се даваш!
дидолинка, ама и аз съм толкова разсеяна - успех с изследванията, дано всичко е наред с детенце Hug

# 69
  • Мнения: 274


Здравейте момичета!Хайде на следобедното капучино!
До майчетата,които са раждали вече,има ли някоя от вас раждала секцио със спинална упойка и какви са впечатленията и.Аз раждах щерката с пълна,но имам мн лош спомен от нея,та този път живот и здраве ще предпочета другата,но вес пак събирам ваши впечатления.Хубав ден и още по хубав УИКЕНД!

# 70
  • София
  • Мнения: 13 228
Чин, ами тя последно ме е мерила преди месец и оттогава матката е пораснала с 1 см само.  Shocked
На ехографа не ме е гледала, ще ходя сигурно другата седмица при частния доктор. Ама щом засега не са се притеснили, няма и аз да се притеснявам.

Шунка тя с метър ли я мери таз матка? То е важно бебето как расте. На мен досега никой не ми е мерил матката, за първата бременност да не споменяваме пък.... и там не са ми мерили матката. Тя като контрахира как я мери вярно?  newsm78 Аз също съм с контракции днес. Ама просто все ми е стегната матката. Пия и но-шпа и Диаспорал.  Confused
За маслото.. и аз седях и зяпах зад момчето с фрешовете, ама не видях  Rolling Eyes Нищо, ще имам предвид занапред. Сега ще го видя това какво е. Немско беше и седеше до маслото "Президент"  Crazy

Бюти, цвета е случаен, ама е чудесен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green За София не става де.. че е много мръсно, ама... много ми харесва цвета  Grinning

Аз, обаче мисля да взема кошница втора ръка. Тя се ползва много малко. Гледващия по размер стол го имам, така че кошничката ще я взема втора ръка и то Макси-кози

# 71
  • Мнения: 4 370
Бюти, благодаря за сайта. Сега сравних цените и в този чужбинския са по ниски, ако правилно смятам курса на лирата. Аз мисля за бебето да поръчвам такава козметика. За себе си ще изкарам с маслото на Икаров. Само ако го свърша по рано може да си взема нещо и за мен. Той сина ми се маже много по обилно от мен с маслото. Като ме види че си мажа корема и почва и той да си налива по краката.  Grinning

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Ваче, с метър мери.. не знам колко е вярно, ама както и да е Simple Smile А за Но-шпа ми каза, че след 16 седмица не било достатъчно само то, макар че казах, че и Магнезий пия (дано не е видяла корабчетата в очите ми  Mr. Green). Сега се чудя все пак дали да възобновя пиенето...

Бюти, абе доста е тежичка - 18 кг с коша, без кош е 12 кг. Егати гиганта! Но пък точкитеее...  Heart Eyes
А предния път почнах от 65 кг, свалих 5 и после качих 20 #Crazy, та определено не ми се слонясва отново.

Ани, за точно пресмятане на сумите пиша в Гугъл примерно "150 pounds = ? BGN" и то изкарва според курса на деня Simple Smile

# 73
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
Чин страхотна тема   bouquet
Аз от 10.01 започнах шофьорски курс  Laughing и времето направо ми се струва, че лети Simple Smile
Точко е много доволен от возенето Joy Joy Joy
Свалих си да гледам филмчета на National geographic ако не сте ги гледали ето линкове  http://kolibka.com/download.php?mid=1765
In the Womb: Multiples:
http://kolibka.com/download.php?mid=5204
С вградени субтитри на български език  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 456
Бюти  Mr. Green
Лбалтова, как се справяш с шофьорските курсове?
Честно казано от около седмица ми е малко неудобно да карам кола. Нали съм си дребна и като си дръпна седалката, така че да ми е удобно на краката, корема ми почти опира в кормилото.  Embarassed Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт