Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 478
Момичета здравейте  bouquet

Трябва ми спешен съвет Praynig Днес преживях силен шок и вследствие от няколко часа усещам как корема ми вибрира. Пих чай, лежах, опитах се да се успокоя, но продължава да вибрира. Това контракции ли, защото до сега не съм имала такива newsm78 Мога ли да пия/направя нещо, за да спрат и да избегна ходенето на лекар?

# 676
  • Мнения: 722
Да поспиш? То не че лесно се заспива, като си напрегната, ама поне да опиташ? Има ли някой до тебе? Едно гушване върши чудеса... Човек, с когото да говориш... Споделянето помага да се освободиш от неприятната емоция. Дали са контракции не мога да кажа, аз лично не съм ги усещала като вибрация. Не оставай сама по възможност, за да не задълбаваш в преживяното.

# 677
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Бразилка, контракциите не са вибрации. Чувстват се като втвърдяване на корема. Това втвърдяване може да е болезнено /недай Боже/ и безболезнено. Съжалявам да чуя това, но всичко ще се нареди! Успокой се, легни на лявата страна и си почини.  Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 478
Пробвах да поспя, до сега лежах два часа, но само се въртя и усещам тези вибрации. Като че ли по едно време имаше и втвърдяване, но май е само вибрация като цяло. Явно съм притеснила детето и може да се разбунтувало, но без да ме рита. Иначе нищо не ме боли. Самичка съм сега, но чакам мъжа ми да дойде малко по - късно. Дано да отмине това усещане по - бързо.

Благодаря ви  Hug

# 679
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Бразилка, много странно с тези вибрации, май по-добре наистина да отидеш на лекар.
Ако не можеш да спиш, пусни си някоя комедийка да те разведри и да ти отвлече вниманието.

# 680
  • Мнения: 1
Zdraveite i ot men momicheta. Kazvam se Lusi i sum v 24-ta sedmica. "Brazilka" tova i az mislq,che ne sa kontrakcii. Poluchava se vtvurdqvane na korema ili bolki nisko dolu kakto pri menstrualen cikul. Mislq,che "kadrokosa" e prava. Izvinete me,no ne vi znam imenata  Simple Smile. Az mnogo si patq ot kontrakcii. Vseki den gi poluchavam i zatova sum v bolnicni ot nachaloto. Ako obache tova koeto ti useshtash se zadulbochi ili ne minava , obadi se na doc. Taka i ti shte se uspokoish.

# 681
  • Мнения: 2 197
Brazilka,дано отминат тези вибрации.Само не мисли за лоши работи. Hug
Даги Praynig
Бюти,алергията си я направих от един крем против стрии на Sanosan.
Аз ходих при кожната и пак ми изписа някакъв хидратиращ крем,че кожата ми е почнала да се лющи от сухота.Иначе понеделник към обяд отивам да си излежа трите дена в болницата и като се върна сигурно ще съм изтървала цяла тема.А и утре мъжО ще носи компа за преинсталиране и после докато наваксам да ви изчета..... Crazy
Добре дошла,Lyskata.

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 17:29 от iani87

# 682
  • софия
  • Мнения: 1 305
Бразилка, пийни си едно но-шпа, не мисли за случилото се а за хубави моменти с бебчо. Ако се притесняваш иди да ти направят един видеозон , много ще се успокоиш като видиш че вс е ок Hug
Е зарибихте ме с Мадъркеар, шишетата на Авент са много изгодни, има и бодита 7 бр с къс и дълъг ръкав за по 6 лири, много сладки, колко е доставката до тук newsm78

# 683
  • Мнения: 548
Добре дошла Лиската. welcome
Аз също съм с контракции като теб и си лежа по цял ден.Какво ти предписаха и казаха за това положение.

# 684
  • Мнения: 1
Ei zdraveite momicheta "iani87 " i "silvia77" i ostanalite  Simple Smile. Ako znaesh Silvi , az piq mnogo neshta.  Simple Smile.Ne che sum s nqkakvi zabolqvaniq, a zashtoto presi da zabremeneq imah edin spontanen abort i edna sprqla surdechna deinost mnogo v nachaloto na bremennosta. Zatova otidoh pri suvsem drug lekar pri koito rodi predi 8 mececa moq priqtelka s 3 neuspeshni iznosvaniq predi tova. Toi i na neq i dade da poe mnogo hapcheta povreme na bremennosta. Edni ot tqh koito i az piq sa: Magnerich, No-Spa, Ginipral,Grahxiparin - injekcii, Utrogestan ( tova e Progesteron) vaginalno,i drugi.Veche sviknah s hapchetata i mai shte mi lipsvat posle  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 685
  • Мнения: 548
Лиска,а утрогестана как го пиеш?Иначе и аз съм на същите хапове отскоро,защото да 5 мес нямах никакви оплаквания ,но..явно...

# 686
  • Мнения: 4 420
Бразилка, какво става с теб? Какво  е това вибриране. Да не би бебо да е ритал. Само спокойствие и почивка. Не се тревожи.
Лиска, добре дошла   bouquet

# 687
  • Мнения: 1
Silvi,trqbva da si spokoina,da nqma pritesneniq, ima sluchai v koito kontrakcii ima prez cqlata bremennost.Az shte  sum ot tezi  Simple Smile Simple Smile :)Mnogo e nepriqttno,znam. No shte trqbva da izdurjim. tvoito bebche kakvo e? Moeto e momchence. Za dnes chao i do utre  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1
zdravei Deskata. Silvi mi az ne go piq. Az si slagav 2x2 tabl vaginalno. moqt lekar kaza da ne gi piq,a da si gi slagam vaginalno. Te sa mi ot minamiq mecec - do 5 mec ot nachaloto na zabremenqvaneto pih Dufaston  i kogato otidoh na pregled minaliq mecec,toi mi go smeni s tozi Utrogestan vaginalni tabl. Celuvki ot men i do utre  Simple Smile

# 689
  • Мнения: 2 456
zdravei Deskata. Silvi mi az ne go piq. Az si slagav 2x2 tabl vaginalno. moqt lekar kaza da ne gi piq,a da si gi slagam vaginalno. Te sa mi ot minamiq mecec - do 5 mec ot nachaloto na zabremenqvaneto pih Dufaston  i kogato otidoh na pregled minaliq mecec,toi mi go smeni s tozi Utrogestan vaginalni tabl. Celuvki ot men i do utre  Simple Smile
Пиши на кирилица, ако нямаш използвай кредор.


Виждам, че темата ни доста е напреднала, но знам, че събота и неделя няма да сме толкова активни, така че утре ще почна да творя новата...
Лека вечер от мен.

Общи условия

Активация на акаунт