Отговори
# 690
  • софия
  • Мнения: 1 305
Леле Чин кога я изписахме тази тема newsm78.
Тази вечер е много пусто тук, дано всички са добре Simple Smile
Аз ще поръчвам от Мадъркеар, много са изгодни и помпата и шишетата, както спално бельо и бодита.

# 691
  • Мнения: 38
Ох, мамчета, токущо се прибирам и влизам веднага за отчет.Цял ден скиторих с щерката по бебешки магазини(обхвана ме творчески ентусиазъм) Laughing.Е, накупих всичко за бебо-от шишета до последния чорап).Даже ги подредих в скринчето му Wink.Отивам да ви чета..  bouquet..

# 692
  • Мнения: 4 420
Елдра, браво на теб за покупките. И аз искам да подредя всичко, но все имам чувството, че е рано още, а и нали не мога да излизам.
Чин, ще гледаме да не изписваме тази тема   bouquet
Аз нещо съм се скапала, нямам настроение, но на вас пожелавам лека вечер. Утре ще съм на линия  Peace

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Елдра, честити покупки! Simple Smile
И аз нямам търпение да си наредя всичко, но по-нататък ще стане. Утре мисля да измия количката и кошчето и да ги сглобя.

Бях при доктора и всичко си му е ок на бебето, мърда, отваря уста и пак ръцете върху лицето слагаше Simple Smile Пусна ми разширени някакви изследвания, чернодробни ензими е пуснал, не знам от какви съображения. Изписа ми да пия Пренатал, а онова призляване и той каза, че е от ниско кръвно, така че съм склонна вече да приема, че това е причината.

# 694
  • Мнения: 2 837
Добър вечер! Доста сте се постарали с писането днес! Simple Smile
Аз сутринта бях на лекцията на бременелките, след това на кърмаческа среща и погушках бебоци - чудесно си прекарах. Само дето докато се върна, беше минало много време от закуската и взе да ми прилошава, добре че се прибрах безинцидентно,че не носех в себе си нито шоколад, нито нещо друго...
Елдра, браво за покупките! Аз засега само си гледам Simple Smile
Бразилка, по-добре ли си вече?
Чин, много смешно ми беше да чета за твоето евентуално утрояване на килограмите, което май ще си  остане само във фантазиите на свекърва ти Joy То от друга страна не е особено смешно, ама...
Лека вечер!

# 695
  • Мнения: 49
Добре дошла, ЛИСКА!

БРАЗИЛКА, надявам се, че вече си спокойна! Praynig

ДАГИ, къде си?

Момичета, от много килограми болят крака ужасно  Sad

ЕЛДРА, браво Heart Eyes на това му се вика чакано бебе Grinning

# 696
  • Мнения: 141
Maidenly и аз поразгледах за Авентските шишета и наистина има оплаквания от някои мами,но пък има и много положителни мнения.Всичко явно зависи от бебчето.Е аз ще го пробвам с Авент,защото снощи показах сайт-а на майка ми,а тя живее в Лондон и днес на прибиране минала и ги купила ... дано на бебока му харесат  Laughing
Елдра търпя търпя и изведнъъъж всичко..честитооо.. и аз искам всичко наведнаж да си взема,но все пак ще е малко по малко,но поне почвам от сега  Grinning
Шунка радвам се,че бебе е добре,че ни шашна тук всички с тези преживявания.   bouquet
Бразилка мина ли ти ?  Confused

# 697
  • София
  • Мнения: 314
Лиска,а утрогестана как го пиеш?Иначе и аз съм на същите хапове отскоро,защото да 5 мес нямах никакви оплаквания ,но..явно...


Ами освен и мен да ме поздравиш с идването в този клуб на пиещите хапове, Силве! Днес с контракции на ЖК и пак на Магнерот само че този път до края на бременността, аман вече, тъкмо си помислих, че всичко ще е ок и оп контракции, не са болезнени, но почти по цял ден си ми е твърд корема и така цяла седмица вече. Това е новината около мен, добре че бебчо е добре, че за него най-много ме е жал.
Айде започвам да ви чета, че сте изписали доста....!!!

# 698
  • Мнения: 9
Здравейте, мамчета! Hug
brazilka, прегръщам те и силно стискам палци всичко да е ОК! Praynig
Добре дошла на новата мама!  bouquet
Аз днес много рядко усещам бебока и ми е едно такова притеснено... Sad
Лека вечер на всички...  bouquet

# 699
  • Мнения: 984
Insaid и аз така днес. Цял ден не усетих мъничето, Какви ли не ужасии си мислих. Ей това му е лошото да си информиран - с малчо през ум не ми е минавало, че може да е нещо притеснително. Сега поне като легнах и се разшава  Heart Eyes

# 700
  • София
  • Мнения: 13 236
О, момичета почти сме изписали темата..
На мен продължава да ми е смотано и да ме боли гърлото, ама не самото гърло надолу, ами някак по-назад и нагоре. Пия осцилококцинум и сега ще забъркам мед със сода, макар че на мен кой знае какво няма да помогне, нямам сливици да се задържи. Абе ще видим...
Моята калпазанка нали и тя с подобни сиптоми и съм й сложила в чантата на училище Хомеовокс с инструкция да пие на всеки час. При това с ясното съзнание, че няма много да се сеща. Отивам да я взема, тя с едно медено гласче, няма нищо общо със сутринта. Викам "Пи ли хомеовокса?" "Да!"- вика тя. Колко изпи? - питам. Ами всичките!!! Shocked Shocked Shocked Как всичките бе дете? Това е цял блистер от 20 хапа. Ми вика нали ми каза всеки час. А тя милата на всеки не астрономически, а учебен час пила по едно, че и по две.. Някаква схема си направила... Бях в пълен потрес  Shocked В аптеката се смяха и казаха, че нищо й няма. Обаче аз си имам вече обеца на ухото, че макар и на почти 8 г. е способна много неща да направи. Аз се чудех дали не е черпила и децата. Тя вика, че не е.   Confused

Сега отивам да спинкам, че утре сме на рожден ден и искам да си дочета една книжка. Зажадняла съм за книжки, после няма да мога да чета активно  Wink

# 701
  • Мнения: 38
Лека нощ и от мен, мамчета.Направо съм гроги..На всички, които не се чувстват добре, бързо оправяне и много положителни мисли. Вярвам, че психическото спокойствие е предпоставка и за физическо здраве Hug.
Колкото до моите покупки-е, моето ВСИЧКО включва само дребните нещица-дрешки, шишета, козметика.Всичко останало си го пазя от щерката.Опитайте и вие да купите нещичко, макар и мъничко.Действа много ободряващо и позитивно Wink.

# 702
  • София
  • Мнения: 478
Момичета, много ви благодаря за подкрепата Hug Благодаря ви, че ви има Hug

Въпреки усилията ми не преминаха вибрациите (които май са по - скоро тупакне) и реших да отида в спешен кабинет. Сега се връщам от болницата. Прегледаха ме и казаха, че всичко е наред. От стреса съм вдиганала пулса, оттам аортата, оттам детето и аз не разбрах точно какво, но важното е, че всичко е наред Praynig Казаха, че при силен стрес, мога да смуча един валидол. Особено ако днес не мога да заспя от тупкането. След като обаче се успокоих, че нищо няма с детето, мисля да пропусна валидола и да си легна по - спокойна.

Желая ви само хубави емоции и никакви стресови ситуации. Дано всички имаме спокойна бременност. Малко остана Hug Още веднъж ви благодаря Hug

# 703
  • София
  • Мнения: 3 147
Аз бях заспала на дивана в хола, докато мъжа ми си гледаше фентъзитата и сега се ококорих  Simple Smile Какво ще правя през остатъка от нощта - не знам.

Елдра, честити покупки  Simple Smile

Бразилка, добре, че всичко е наред, дано да нямаш повече стресови ситуации.

Шунка, и на теб браво за добрите новини.

РаО, супер, дано на бебето да му харесат подаръчетата   baby_neutral

Цветич, така е, много изгодни неща има, само обърни внимание, че намалените дрешки обикновено са за точно определен номер. Бодитата (комплектите) и аз ги гледах, обаче 6 лири са само за недоносени бебчета, за нормално родени и 0-3 месеца вече отиват на 11-12. Сайтът няма доставка за България, използва се посредник или фирма превозвач.

Хайде дано бързо да се върна в страната на сънищата  Simple Smile

# 704
  • Мнения: 12
Добро утро момичета кокичета   bouquet Днес е много хубав ден за разходки и забавления

Стискам ви палци момичета да се оправяте по скоро и да влизате с хубави новини само  Hug  Praynig
Казвам и добре дошли на новите мами със същото пожелание и дано всички да сме здрави до финала  Praynig
Ваче детето ти е уникално, защо не се срещате със шунка и да ги запознаете. Комбинацията ще е трепач. Много са изобретателни децата  Heart Eyes
От мене лек и спокоен ден и мноооооого усмивки  Party

Общи условия

Активация на акаунт