Отговори
# 705
  • Мнения: 14
Добро утро, поспаланки! Отдавна не съм ви писала, но всеки ден чета Simple Smile
Днес във Варна име лекция за кърменето в МД от 10 сутринта, дано и от тази тема има отзовали се  Peace Аз ще ходя с приятелка, ще споделям после  Peace
Тази седмица и аз бях на ж.к., а и на преглед при д-ра, при който ще раждам. Полът се потвърди, женска майка ще съм, но беб нещо върви малко и според единия д-р термина ми е 10 дни по-късно. Но това всеки път ми го казват, единия го мери за 13.06, другия - за 23.06. Според мен е просто разлика в уредите, защото трети път една и съща история. Важното е, че беб е ок, всички органи са наред, а когато е готово - тогава да излезе. От началото вече съм сложила 5 кг, но коремът ми още не е голям и щръкнал, някак цялостно се разширявам от кръста нагоре. Талията отиде по дяволите, и все така приличам на добре охранена  Laughing
Цяла седмица съм настинала, и ми писна от хреми, гърло, сега вече и кашлям.. Лекувам се със спрей Биопарокс - по лекарско предписание разбира се  Peace
Приятен уйкенд   bouquet

# 706
  • Мнения: 0
Добро утро мами,както винаги се включвам чак накрая на темичката Embarassed Моля да ме извините за това че не съм много активна и полезна в форума  bouquet.Надявам се скоро да съм по редовна.

# 707
  • Мнения: 2 456
Добро утро, колежки и прекрасен съботен ден...   bouquet

Теди, благодаря за закуската. Честит потвърден розов щъркел.

На всички болни пожелавам бързо оздравяване.   bouquet

# 708
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте  Heart Eyes
Имаме си ранна закуска дори в събота сутрин, благодаря, Теди! Flutter
Изобщо не го мисли това с различното мерене, нали бебето си расте и се развива.  А и всички казват, че момиченцата доста често са по-мънички.  Нали и моето е така...аз колко страхове и безсънни нощи преживях отначало, сега съм го приела за нормално и се радвам щом всичко друго му е добре Wink
бразилка, надявам се, че си съвсем добре вече Hug  Ако и днес си неспокойна, да знаеш, че може да пийнеш чайче от маточина, действа успокояващо и отпускащо Peace  Надявам се, че всичко е преминало, но гледай тези дни да си полежиш и да си почиваш Hug  И мъжът ти да се грижи много за теб и да те глези Naughty
Ваче, тази твоята дъщеря е уникална! Mr. Green
елдра, голям кеф с покупките! Grinning  Предвиждам обаче, че до юни поне още веднъж ще те обхване манията за пазаруване, дано да сте му предвидили голямо скринче на бебето Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ох, сигурно ще изпусна някой, но трябва да ставам да се обличам, че съм на парти в детски клуб (и утре също така!) Crazy

# 709
# 710
  • Мнения: 38
Sleeping Beauty ,аз съм много практична в покупките.Купувам само това, което ще ми е необходимо и то по малко.Първите два, три месеца бебетата растат като гъби, а се и лятни.Повече от 4  бодита за отдолу и 4 отгоре няма да са нужни.Шишетата на Чико за мен са най-добри (стъклените, широки).Купих три,после ще взема още 3.Козметика-шампоан за тяло и главичка 2в1 (Пенатен), креmче за подсичане и олио от същата марка (изключителни са).Малко чаршавчета и памучно одеалце.Е, това е. WinkВсичко останало-колички(лятна и зимна), столчета за кола, порт бебе, креватчета и т.н си ги пазя от малката.Тогава нарочно ги купувах в неотрални цветове. Peace

Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 09:45 от eldra

# 711
  • Мнения: 14
Бюти, и аз, и мъжа ми сме високи, големи индивидиди, но и двамата сме се родили мишоци - той 2.600, аз по-добре - 3 и нещо  Crazy Иначе цялата рода са едри хора, но знае ли човек.. То има време да навакса, само да е здраво  Praynig

# 712
  • Мнения: 2 456
Бюти, и аз, и мъжа ми сме високи, големи индивидиди, но и двамата сме се родили мишоци - той 2.600, аз по-добре - 3 и нещо  Crazy Иначе цялата рода са едри хора, но знае ли човек.. То има време да навакса, само да е здраво  Praynig
Може овулацията да е била по-късно, не точно на 14 ден, както се изчислява по термин и дата на последна менструация. Ако знаеш кога  си забременяла, може така да се ориентираш.

# 713
  • Мнения: 49
Добро утро, момичета! Желая ви прекрасен слънчев ден!

ТЕДИ, точно така- има време да навакса  Wink

ЕЛДРА, много пестеливи покупки наистина Wink

Аз пък вчера си купих 2 поли за бременни на супер изгодни цени- една дънкова и една по-шик, много са сладки и само по 23 лв. Остава да се справя и с обувките, че с тия крака....

ЧИН- една идея от мен за заглавие- "Слънце вече се подава, малкото човече почна бързо да наддава"

# 714
  • София
  • Мнения: 13 228
Ваче детето ти е уникално, защо не се срещате със шунка и да ги запознаете. Комбинацията ще е трепач. Много са изобретателни децата  Heart Eyes

Виж, това и аз съм си го мислела... ще се зазпонаем в Шунката и после ще запознаем и госпожиците  Mr. Green

Аз не знам дали съм по-добре, ама всъщност не съм добре  Tired
Боля ме гърлото, пръсках Тантум-верде. Пия по 2 парацетамола на ден и като че ли това е притеснението ми, пустия парацетамол. Ама предпочитам пред това да вдигна Т. Пия и осцилококцинум. Надявам се днес да е върхът на болестта и утре да съм вече добре  Confused

Теди, я кажи Биопарокс как ти го изписа лекарят? По каква схема?
Не ми се ходи в поликлиниката, че дежурните ни сега са за спешни случаи, изобщо не вярвам да могат да ми изпишат нещо адекватно. Има един лекар дето като види д аводя дете изпада в потрес и обикновено аз му казвам какво да предпише, а накрая той не го прави, защото педиатрията няма нищо, ама нищо общо с другата медицина и човека се страхува  Mr. Green Та мисля, че и на бременна ако попадна на дего не би изписал нищо. Няма смисъл да ходя да се вра и да лепна още вируси.

kitikat, кажи полите откъде... Много ми се иска да си купя, въпреки, че краката са ми станали като диреци... Confused Crazy а бяха стройни и хубави. Но това ми се случва като съм бременна  Mr. Green Имам една пола от снаха ми, ама искам още. Мислех да дам една да ми я преправи шивачка, ама тя е до офиса на мъжа ми и хич не го виждам как ще стигне до там  Wink

Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 10:23 от Vache

# 715
  • Мнения: 141
Добро утро мамчета.Отново прекрасен,слънчев,а и на всичкото отгоре съботен ден.  Grinning Мерси за закуската и кафенцето   bouquet
Киткат супер е ! от вчера се опитвам да измисля нещо,но явно не ме бива. Simple Smile
И аз днес съм на лекция,само че за хигиената на бебче,после ще ви пиша.А между другото и Александър изяви желание да дойде.  Grinning Интересно ще е !  Laughing
Много разходки и усмивки желая на всички   bouquet

# 716
  • Мнения: 2 456
kitikat, заглавието е супер, ще го впиша в другите предложения за заглавия и ще пусна анкета.

Ваче, пу... измъчи се и ти...  Rolling Eyes

# 717
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен.аз вчера ходих на жк.Казаха че бебка е добре и ще е МОМИЧЕНЦЕ newsm44 Много се радвам.Та ще помоля ако може за едно розово щъркелче.Бих искала да попитам мамите от шумен има линякъде 3Д видеозон .т.к не съм ходила на фетална морфология а и доктора нищо не казва исках сама да си я назнача така и така се плаща.

# 718
  • Мнения: 2 456
Хайде, гласувайте момичета, че не остана...

# 719
  • Мнения: 38
Аз съм за заглавието на kitikat.

Общи условия

Активация на акаунт