Fragrancex.com - аромати и доставки- 11 тема

  • 51 249
  • 754
  •   1
Отговори
# 600
  • Русе
  • Мнения: 239
Благодаря Lodsi, изпратих го.Значи аз си разпечатах ордера с плащането, но от ДЧЛ ми искат фактура,това е за мит.Русе, направо ми провалиха коледните подаръци, от САЩ колета доиде за 3 дни, тука ме размотават цяла седмица.Възмутена съм #2gunfire

# 601
  • София
  • Мнения: 1 936
Плащането с PayPal ще свърши работа. Но допълнителните разходи не са малко когато пратката идва с DHL  Sad

# 602
  • Мнения: 1 270
Край вече ще ги разстрелям тези от фрагранса  #2gunfire
Не ми разрешават да изпратя парфюм до Англия.На стъпката на плащането си начислява доставка до Бг и изписва, че не може да се изпрати до другите адреси.Това е някакво нововъведение, Декември поръчах коледни подаръци от там.Да съм знаела...

# 603
  • София
  • Мнения: 1 936
Току-що пробвах, при мен прие английския адрес за доставка без проблем  Peace
Опитай пак.

# 604
  • Мнения: 1 270
С Пей Пал не ме пусна отново, платих директно с картата, но не ми махна Loyalty Rewards  newsm78
Само да ги изпратят и ще им напиша гневен мейл  Twisted Evil

# 605
  • Мнения: 1 674
С ПейПал не дава да се плаща до адрес извън Бг, но с карта става, на мен си ми дава и отстъпката от събрани точки автоматично, дори с доставка до УК. Да не би да не си влязла в акаунта си?!

# 606
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Това не е вярно, плаща се и с Пей пал.

# 607
  • Мнения: 1 674
До английски адрес? На мен никога не ми е позволявало, освен в Ибей.

# 608
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Да, само до английски пращам и само с Пей плащам. Peace Нещо не е наред, във всички сайтове (които предлагат опцията) плащам само с Пей пал, никога с карта.

# 609
  • Мнения: 1 270
И при мен за пръв път се получи този проблем с плащането през Пей Пал.Нещата са тръгнали вече, имам си и тракинг.Изтеглили са ми и по-малко пари, т.е начислили са ми отстъпката, но при самото плащане не ми изписа.

# 610
  • Мнения: 346
Споделете какво поръчвате,нещо изгодно ако има....

# 611
  • София
  • Мнения: 2 181
Мацки, ако се поръча от сайта до английски адрес идват без проблем ,така ли?

# 612
  • Мнения: 1 270
Мацки, ако се поръча от сайта до английски адрес идват без проблем ,така ли?
Да, пътуват до там с ДиЕчЕл и си имат тракинг.Ползвам безплатната доставка за над 59 долара.
Иначе някой от изгодните неща, които бях поръчала са свършили.
[стотицата беше 80 лв]
сега поръчах тестера и ролката
За дамски не съм ровила, че съм презапасена..а и не ми се връзват ароматите с аромата на оповръщано, който нося постоянно  hahaha

# 613
  • София
  • Мнения: 2 181
Много Благодаря  bouquet

# 614
  • Мнения: 65
Момичета за първи път попадам на този сайт ,може ли да ми обясните как се поръчва ,за колко време идва поръчката и дали са 100% оригинални !!!
Благодаря!!!   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт