Отчаяни съпруги - изненадите продължават (Сезон 7, тема 3)

  • 37 798
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Малко късно, но все пак... WinkУжасно харесвам жени с красота на Бри. От нея струи такава елегантност, класа. Притежава този стар холивудски блясък..класика, винаги модерна. Особено в четвърти сезон като и правеха онези къдрици...Харесвам и Катрин, абе имам слабост към дами с букли, а нейните ги правеха, направо.. За Ева няма какво да коментирам. Тя е символ на сексапила. От мъжете визуално харесвам само Карлос.. По темата- няма да я убие

# 46
  • Мнения: 5 173
Малко късно, но все пак... WinkУжасно харесвам жени с красота на Бри. От нея струи такава елегантност, класа. Притежава този стар холивудски блясък..класика, винаги модерна. Особено в четвърти сезон като и правеха онези къдрици...Харесвам и Катрин, абе имам слабост към дами с букли, а нейните ги правеха, направо.. За Ева няма какво да коментирам. Тя е символ на сексапила.
Мисля по същия начин. Peace

# 47
  • Мнения: 4 393
Така е, да. И в профила й пише, че им е доведена сестра:
http://www.facebook.com/pages/madison-lovato/117483778272313

# 48
  • Мнения: 0
Малко късно, но все пак... WinkУжасно харесвам жени с красота на Бри. От нея струи такава елегантност, класа. Притежава този стар холивудски блясък..класика, винаги модерна. Особено в четвърти сезон като и правеха онези къдрици...Харесвам и Катрин, абе имам слабост към дами с букли, а нейните ги правеха, направо.. За Ева няма какво да коментирам. Тя е символ на сексапила. От мъжете визуално харесвам само Карлос.. По темата- няма да я убие
Дааа,уникално много се възхищавам на такъв стил жена като Бри,уникална е!

# 49
# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Снощи гледах първите 2 серии.
Сякаш предния сезон почна по-ударно.
Липсва ми много Иди, още от  предния сезон, все си мисля че ролята и не беше още изчерпана.

# 51
  • Мнения: 156
Някой знае ли сериала точно колко сезона ще бъде?

# 52
  • Мнения: 0
Някой знае ли сериала точно колко сезона ще бъде?

Не, не сме сигурни дали и сценаристите знаят.

# 53
  • София
  • Мнения: 2
Някой знае ли сериала точно колко сезона ще бъде?

Някъде в интернет прочетох, че актрисите са подписали договори включително и за 9ти сезон.

Снимки от снимачната площадка:
http://www.whosay.com/EvaLongoria/photos/11499
http://www.whosay.com/EvaLongoria/photos/9256

Чакам с нетърпение новия епизод  tv

# 54
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Относно анкетата - отговорих с Не, защото според мен Пол ще я използва по някакъв начин в отмъщението си.
Иначе наистина голямо чакане на сведващия епизод.

# 55
  • Deutschland
  • Мнения: 186
А кога ще излезе следващия епизод  Embarassed

# 56
  • Мнения: 29
ЯЯЯ нова темичка имало  Grinning   bouquet

в анкетата гласувах с 'не' и 'друго'.  Към 'друго' щях да добавя,че ще се опита да я убие,но нещо ще стане и ще и се размине.После обаче,докато четох коментарите,се сетих за полицаите и пистолета и,че на Пол му беше познат,което ме навежда на мисълта,че Зак е стрелял.Съответно падат подозренията от Бет. Аз забравих какво точно се случваше в сериала вече  ooooh!  с тези почивки...

# 57
  • Мнения: 0
Според мен наистина Зак е стрелял и пистолета ,който се появи в къщата на Бри го сложи той,докато Бри го остави да чака и да си вземе портфейла.И сега Пол като видя познатия пистолет.....

# 58
  • все тук
  • Мнения: 1 716
А кога ще излезе следващия епизод  Embarassed
По-напред в темата пишеше - на 13-ти, неделя, ние ще го гледаме на 14-ти.

# 59
  • Deutschland
  • Мнения: 186
А кога ще излезе следващия епизод  Embarassed
По-напред в темата пишеше - на 13-ти, неделя, ние ще го гледаме на 14-ти.

Мерси

Общи условия

Активация на акаунт