Отчаяни съпруги - изненадите продължават (Сезон 7, тема 3)

  • 37 789
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 296
Хаус бейби, ако това си ти на аватара, изглеждаш по-скоро закръглена. При актрисата на Хуанита има проблем с обезитет. Грешно се изразих, че ме дразни. По-скоро ми е кофти за детето. Не го пожелавам на никого.

# 31
  • Мнения: 4 594
Да, наистина не се изрази правилно и наистина е кофти за Хуанита, но сериозно ли страда от обезитет, защото това, което знам за него е много кофти? Confused

Как може да те дразни, че е дебела? И аз не съм от най-кльощавите, дразня ли те? Crazy Tired

Дай снимка в цял ръст! Да се дразним повече!  Twisted Evil



Laughing

# 32
  • Мнения: 0
Аз не съм толкова голям привърженик към Хуанитаа,но душа давам за Силия!Е няма такова дете просто!Закръглено и толкова сладкоооо,че не е истина.Да го мачкаш,да го мачкашшш...

Ако това е вярно за актрисата на Хуанита,наистина много жалко...

Хайди деее ,искам нова серияяя...

# 33
  • Мнения: 41
Записвам се гласувайки с "Не" Simple Smile

# 34
  • Мнения: 192
И аз гласувам с "не". Връщам се да чета - много сте писали напоследък Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 631
Пол няма да убие Бет... Някой ще я спаси  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 19 296
Съалявам, че внесох смут за Хуанита. Така бял чела в някаква неклюкарска статия за напълняването при децата и тя беше дадена за пример. Колко е вярно, не знам. От снимките се вижда, че е доста пълна за дете.

И аз искам вече новата серия. Голямо чакане падна..

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Колко серии са излъчени досега от новия сезон?

# 38
# 39
  • Мнения: 106
Как е името на актрисата на Хуанита?

# 40
  • Мнения: 484
Много хубава тема:)

# 41
  • Мнения: 106






Иии да се порадваме на Кийт!

# 42
# 43
  • Мнения: 2 883
Предпочитам Карл пред Кийт  Crossing Arms (говоря визуално, не само като подходящ мъж на Бри)

# 44
  • Мнения: 77
Как е името на актрисата на Хуанита?

Мадисън Де Ла Гарза  Simple Smile

На някои места се среща и като Мадисън Ловато, но ако не се лъжа тя е доведена, а не родна сестра на тийн идола Деми Ловато. Имам спомен, че съм го чела някъде ....  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт