Отчаяни съпруги - изненадите продължават (Сезон 7, тема 3)

  • 37 795
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2
Гласувах с "не"  - някак съм убедена, че няма да пристъпи към още едно убийство, по-скоро ще намери друг начин, може би нещо с майка й. А в тази връзка от героите ми се иска по-често да виждам на екран Марта Хубър - интересен персонаж е.

От останалите - любимка ми е Хуанита - просто много ме забавлява и така съм се смяла на нейните номера и физиономии. Малката се справя отлично с ролята и е супер сладка.

# 16
  • Мнения: 0
Гласувах с "не"  - някак съм убедена, че няма да пристъпи към още едно убийство, по-скоро ще намери друг начин, може би нещо с майка й. А в тази връзка от героите ми се иска по-често да виждам на екран Марта Хубър - интересен персонаж е.

От останалите - любимка ми е Хуанита - просто много ме забавлява и така съм се смяла на нейните номера и физиономии. Малката се справя отлично с ролята и е супер сладка.
Фелиша Хубър май искаше да кажеш... Wink Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 158
И аз мисля, че няма да я убие...

# 18
  • Мнения: 2 883
Джес благодаря за темата, прекрасно оформление   bouquet
В анкетата гласувах с не - мисля, че Зак се е опитал да го застреля.
От героите най - противен ми е Орсън , голямо мекотело ми е  Tired
Освен това противна ми е майката на жената на Пол, както и да се казва тя  Mr. Green ужасна физиономия има
Липсва ми Иди  Flutter

# 19
  • Благоевград
  • Мнения: 2 867
И аз гласувах с "Не". Според мен ще си тръгнат от улицата и няма да се върнат повече, може и едно бебе да се появи на хоризонта. Това ще бъде добра възможност да Пол да се поправи като баща.
Иначе - майката на Бет не мога да понасям, особено като се ухили  ми иде да я #2gunfire  Laughing Зак също не ми харесва, май са това  newsm78 а, да, и Катрин също не ми допадаше като физиономия, прилича ми на психарка  Laughing

Благодаря за темата   bouquet

# 20
  • Мнения: 3 241
и аз ги харесвам повече или по-малко всичките Simple Smile

Не мисля, че Пол ще убие жена си.

# 21
  • Мнения: 43
И аз гласувах с "Не". Според мен ще си тръгнат от улицата и няма да се върнат повече, може и едно бебе да се появи на хоризонта. Това ще бъде добра възможност да Пол да се поправи като баща.
Иначе - майката на Бет не мога да понасям, особено като се ухили  ми иде да я #2gunfire  Laughing Зак също не ми харесва, май са това  newsm78 а, да, и Катрин също не ми допадаше като физиономия, прилича ми на психарка  Laughing

Благодаря за темата   bouquet
Peace  и аз така  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 600
И аз гласувах с Неbouquet  bouquet

# 23
# 24
  • Deutschland
  • Мнения: 186
И аз не мисля,че Пол ще убие жена си.На мен ми е интересно как ще се развие ситуацията с Габи и дъщеричката и.

# 25
  • Мнения: 19 317
И мисля, че Пол няма да убие съпругата си.

Хуанита на мен ми е  чаровна, но много ме дразни колко  е дебела.

# 26
  • Мнения: 4 600
Как може да те дразни, че е дебела? И аз не съм от най-кльощавите, дразня ли те? Crazy Tired

# 27
  • София
  • Мнения: 2

Хуанита на мен ми е  чаровна, но много ме дразни колко  е дебела.



Мен Хуанита ми харесва точно, защото е закръгленичка, в това му е чарът на детето (поне аз така го разбирам). Не е поредното сладко русокосо със сини очи момиченце Simple Smile

# 28
  • Варна
  • Мнения: 391
Да чакам и аз новия епизод...

# 29
  • Мнения: 77
Как може да те дразни, че е дебела? И аз не съм от най-кльощавите, дразня ли те? Crazy Tired

Дай снимка в цял ръст! Да се дразним повече!  Twisted Evil

Хуанита и Силия са дебелички, защото сценаристите са "играчи" и си подбират актьорите и сюжетите така, че да няма обидени или да не ги съдят разни организации.

От правна гледна точка, всичко във сериала е премерено до конец. А както знаем САЩ е меката на "съдебните процеси за глупости".
Има дебели, слаби, религиозни, нерелигиозни, убииства и присъди, аборти, не-аборти....

Въобще няма как да ги пипнат за дискриминация по Х признак.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт