Имате ли някакви незаменими аксесоари в облеклото си?

  • 2 265
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Нямам. Обичам да ходя с колан, шапка, шал, ръкавици.Но не бих казала, че са незаменими.

И аз така Peace

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Страшно харесвам тънки кожени ръкавици, но ръцете ми са много малки и много смешно ми стоят. Не съм намерила още моя чифт, затова нося плетени. Пък плетените не отиват на всичко, така че карам без.
Иначе обичам шалове - и вълнени, и копринени (но в бързината често ги забравям). Харесвам и шапки, най-вече тип барета.
Рядко нося колан, падам си по тирантите!  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 877
Млечен зъб от акула  Mr. Green

# 18
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Млечен зъб от акула  Mr. Green

Печелиш!   bouquet
Обявавам те за най-смелата мама във форума!  Hug

# 19
  • Мнения: 2 849
Чанта споредма  сезона и облеклото!Зимата шапка ,ръкавици..

# 20
  • Мнения: 4 371
Май нямам  Thinking

# 21
  • Мнения: 7 430
И аз мисля, че нямам...но в повечето случай винаги слагам фибичка  Wink

# 22
  • Мнения: 7 186
Ами чак пък незаменими аксесоари...Зависи от облеклото. Обичам да нося колани, ръкавици. Шапки и шалове много не обичам, но понякога слагам. Чанта и бижута- задължително.

# 23
  • Мнения: 612
По-скоро не, втори сезон се радвам на къси кожени ръкавици - любими са ми.

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
зимата-задължително, ако нямам шапка, слагам широка лента за коса да ми покрива ушите. при ниски Т ме болят много ушичките и оттам главата. Cry

ръкавици нося, но не е задължително, мога и да ги забравя.

това, което никога, ама никога не забравям са очилата! и зиме и лете без тъмни очила не мърдам.
само те могат да ме върнат от средата на пътя, както и парфюма.

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
това, което никога, ама никога не забравям са очилата! и зиме и лете без тъмни очила не мърдам.
само те могат да ме върнат от средата на пътя, както и парфюма.
И аз очилата, но не тъмни, а с диоптър. И поради туй, че са -4,5 и нищо не видя без тях  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз, винаги нося очила (не с диоптър де). Зиме, лете винаги имам един чифт с мен. На главата, на очите, в чантата абе винаги са с мен. newsm08

# 27
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
И аз очилата, но не тъмни, а с диоптър. И поради туй, че са -4,5 и нищо не видя без тях  Mr. Green
добре, де  Wink и аз съм късогледКа-1.
без двата ми чифта очила не излизам, в много краен случай предпочитам тъмните пред диоптрите. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 241
това, което никога, ама никога не забравям са очилата! и зиме и лете без тъмни очила не мърдам.

И аз!!!  dance

Други незаменими аксесоари нямам, колан никога не съм носила, шапка, шал и ръкавици слагам чат-пат (когато много студено), разните му там шалчета тип фишута (все подарявани) се търкалят из къщи - нямам навик да ги слагам.

# 29
  • Мнения: 7 186
О, да, тъмните очила ги забравих. И аз съм голям фен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт