За отслабване ни е любим Дюканският режим - 245

  • 30 307
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 141
  bouquet
Може да боря килограмите по друг начин, но вие сте моята първа любов. Пък и добрите практики от режима на Дюкан хич не са за пренебрегване.

# 16
  • Русе
  • Мнения: 11 921
  И аз оставам на Дюканска позиция,въпреки събото неделните прегрешения,във фолмата на един еклер  Embarassed  Но вашето присъствие ме вкарва в правия път  Hug

# 17
  • Мнения: 63
Ние само за присъствие ли сме тук, а?
 #Sniper newsm66 newsm29  341uu  341uu ritnik bambam fight
На'йш к'ви еклери щ'ти дам?!

# 18
  • Мнения: 52
  bouquet за всички познати и непознати.....


Кали, как се бориш сега?

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 18:01 от Dari68

# 19
  • Мнения: 0
A m b e r, голяма си калпазанка! Бързо да се срамуваш в ъгъла и да не се повтаря  Naughty Чисто новата тема забранявам да се пълни с неща от сорта "прегреших", моля Ви стягайте се.
Ох да се оплача... Отивам днес да пазарувам, то в тоя нашия избушен квартал няма читави магазини, Била ми е далече:( Та викам да се отбия до Т Маркет, гледам извара "Жоси" 500 гр. за 2 лева, викам екстра, тъкмо нямам в къщи ще си взема. Прибирам се, и веднага да я опитам, че такава до сега не бях яла и к'воооо - ВКИСНАТА!  Sick
Видях ей тоз техник и се сетих за аватара на zoritka  Laughing
Изби ме на неделен спам, извинете за което  Hug

# 20
  • Мнения: 2
Благодарности наВещи за новата тема ,както винаги  перфектно оформена. smile3525 Дано да я напълним само с минусчета,положителни емоций и никакви прегрешения.

# 21
  • Мнения: 1 731
Кали08,нали няма да е нахално да попитам как ги бориш килограмите сега? Flutter newsm78

# 22
  • Мнения: 15
Като отслабна, ще се науча да играя билярд Mr. Green, че то от това присядване... ooooh!
Иначе аз продължавам да тъпча на едно място и т`ва си е! Вчера ме изкушиха с едни домашни мезета от биволско, заешко и не знам си к`во още... Ама соленички... Че като се намухах и с домати и краставици... На ми сега  oops
А след седмица навъртам трета месечинка, пък сваленото за нея я само има няма едно кило! Tired Пфу да му се и не види, значи! Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 0
Мале докато ви прочета споровете от старата тема и хоп нова.Готино оформление и малииииииииииииииииии кви снимки.Аз отчет викам да дам след няколко дена като навърша 4 месеца.

Хубава вечер на всички и добре дошли на новите попълнения:)))

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте дами!
Да ви питам как приготвяте вие гювечетата?
Понеже у нас стават със доматен сок, той до колкото си направих изводите си е режимен (домашен е) и та... може ли да го ползвам?Аз питам, да се подигуря.
Иначе не бих отказала и някоя друга рецепта за гювечета ако ви идва на ум, защото от 20 минути тършувам из рецептите и не намирам нищо, а корема ми такива страшни звуци издава... :Д

# 25
  • GYM
  • Мнения: 814
Ние само за присъствие ли сме тук, а?
 #Sniper newsm66 newsm29  341uu  341uu ritnik bambam fight
На'йш к'ви еклери щ'ти дам?!
Може ли и на мен от тЕз тигани??? Че присъствам, ама нещо гъзягата я отпуснаФ Embarassed

# 26
  • Мнения: 33
Става домашния. На дали има вътре нишесте и захар. Само солта може да му е повече, но пък е консерва Laughing Аз си ползвам домашни домати, обаче печени, иначе ми става много воднисто.
Гюведжето го правя с извара, домати и може някаква шунка или пушено филе. Пропорцията ми е на око. Мушкам го в микровълновата за 5 мин с капака. След това чуквам вътре 2 яйца /аз съм от по-яшните Crazy/ и пак в МВ за още 2 мин. пак с капака. Само стоя да го пазя като е с яйцата, че понякога се пука жълтъкът от температурата, обаче тогава най-много да почистя МВ без време. Blush
Имам и още един вариант, обаче то си е направо бъркани яйца. Правя го в тигана. Това като са ми по-водни доматите. Оставям го хубаво да изври и тогава пак яйцата добавям и бъркам. Можеш да си сложиш вътре каквото имаш под ръка и ти се стори вкусно Simple Smile
Все се каня да си правя, и все забравям като съм на ПЗ, а много ги обичам.

Вие днес що така сте се отпуснали? Какви са тия плюсове и залитания? М? Чак тигани си раздавате. Не бива тъй. Разваляте дисциплината. Ей гУ де и лятУтУ. Като дойде ще се чудим в коя дюна да си заровим сланинките. :Р

(не)Обикновена, не се коси, ще излезе солта. Ама внимавай друг път Hug


/Офф/
Аз да си призная днес вода не съм пила както трябва. Свърши ни минералната и ме домързя да отида до магазина. Наливах се с една лимонада, режимна беше. Беше щото я изпих цялата. И добре, че ме домързя да отида да си взема вода, че покрай нея кой знае какво още щях да накупя. Малко съм се депресирала днес, но очаквам да ми мине като се наспя.

Хайде лека и отслабваща нощ.

Последна редакция: нд, 06 фев 2011, 20:31 от Medlar

# 27
  • София :(
  • Мнения: 215
        Ха добра ви вечер и да си до`дем на приказката...  Hug
     За пъръв път в почивен ден яма толкова много последните месеци, света изядох ви казвам и чак не ми се мисли какво ще рече утре Кантарев  ooooh! Обаче само режимно де, да не помислите нещо...  Blush А колко манджи изпонаготвих... - за цялата седмица за мен и за любимия, само желираното кремче остана нежелирано, `щото нямаше кой да види, че желатина свършил  Confused И сега се чудя - да гризна ли няколко долни бутчета, печени с една салатка или да се въздържа...  newsm78 Обаче открих основния плюс на изварата Олимпус - разбива се на гладък крем и без пасатор, което доста чистене спестява, че тоя моя, пасатора де, плюе на всички посоки и `фърГа на всички страни, а така и не се наканих да си купя купа с дупка за пасатор на капака - шматка  ooooh!
     bigbaba3, още ли не си се прибрала, чакам да се поФалиш, ако може и със снимков мат`риал, че да се изям от яд...
     Iggiberry , послушен ще да е май новия кантар  Wink
     иланг - иланг , аз съм на асансьора от година и половина, претръпнала съм вече. Въпросът е че сега вкарвам нови храни, които ако и да съм си позволявала преди, са били в количества като за връбче, а сега - всеки ден хляб, плод, сиренце, та и картофи, ориз, боб, макарони... Е, не че ги ям всеки ден де, по-скоро като се сетя, но си е шок за организма. Толеранс и аз съм си дала и като тебе така - приблизително 2 килца, при това без да чакам да се задържат, защото ако се случи... става страшно  Naughty
      veronic, не се коси - 3/4 от тях са вода, пък и днес явно е ден на плюсовете  Peace Пък за късия ръкав - знаем ви вас там, аз на 31.12 съм пила кафе на центъра на Пазарджик по къс ракав и всеки път като тръгваме от София към Пловдив се оказван неподготвена - тук вее, вали, фучи, при вас слънце пече, че и топли даже  Shocked
     Klee , ако е режимен соевия сос нямаш причина за притеснение, аз с литри съм изяла от него последните две години и пак свалих почти една   Klee от гърба си  hahaha
     zorita, хайде да каже сега някой, че няма успешни дюканки  Heart Eyes
     skarlet71 , триците са си трици, ядките - ядки, ние зобаме трици, ядките ги остави за някой друг  Peace И да, при нас е различно - не приемаме прегрешенията с потупване по рамото  Crossing Arms Сега даже сме станали твърде толерантни, върни се стотина теми назад да видиш какви тигани, точилки и шутове се раздаваха  hahaha
     Вещи , според последните редакции на режима зехтина, до 1 ч.л. на ден е сред толерираните храни. Е, друг е въпроса дали ще се възползваме от този толеранс всеки ден и в пълното количество, но не е нережимен или поне не съвсем  Wink
     Мен това обаче ме наведе на други мисли - в трета позволени ли са маслините и ако да - в какво количество. Нещо съвсем се обърках с тези разрешени, забранени, толерирани и нам си кви храни  newsm78 И все ми се струва, че филия хляб и дозата трици ми и идват в повечко, май ще прескачам хляба като не ми се яде, както и сиренето - предпочитам си изварата, пък и с тия 5 кила дето си ги купих вчера... То едното днес вече беше вложено - в тричави филийки, фрикасе, кремчета разни, ама пак си имам предостатъчно  Grinning
     И ся кВо , и с`я к`во - бастиса си хубавия ник заради тоя с пуканките ли, така де целувките  hahaha
     svetla7070 , спретна ли рибката, че аз днес я метнах и такъв аромат се носеше от нея... разкошотия, но ще я нападам утре, че ми е П ден.
     nanini2 , да знаеш, че ако се гътна няма да е от твоята рецепта, а от моите си "подобрения" в нея  Hug
      ANNAFACE, ти да мълчиш Г3Ф, не всявай смут  Hug
      Сисссс , тормозератор такъв, кога сколаса да отпратиш баба ти, да прочетеш темата, че и да извадиш раздвоеното езиче  hahaha Heart Eyes
      Вещи, а сега подобаващо да ти благодаря, че толкова години и толкова теми вече се грижиш за бързите ни пръсти, амнезиралите ни мозъци и неориентираните ни настроения   bouquet А новата тема, както обикновено е с повече от впечатляващ снимков материал  Peace
     nelsi , сакън  Naughty Че то и без друго в нашата тема чаршаbа от първия пост е май най-късичкия.
     nikolexa , аз и преди така действах - в тавата и да се пече, а палачинките ги правеше половиния като му се доядат, щото аз нито ги докарвам, нито имам търпение, за разлика от него  Blush
     nikolincheto , ти ако не знаеш отговора, кой друг  Shocked
     кали 08 , не е важен точния начин, важно е да се научим да внимаваме, да мислим, да се следим, иначе... кръстоска от   261uu и Animal Pig, пък та, пусто, никак не е привлекателна...  Naughty
      A m b e r , къде така през просото с тия еклери, а!? Я без издънки в новата тема  Naughty
      Dari68 Heart Eyes
      Dundarela , щом е домашен, без нишесте, захар и други "екстри" и си в ПЗ - действай смело, а друго какво - мръвка, лук, морковче, яйце, чушка, гъбки..., а бе правиш оборка на режимните продукти в хладилника и буташ вътре смело и безотговорно  Wink
     velvetvoice, може бе, що да не може, специално за теб  bash  341uu newsm29 bambam fight
     Medlar как какво бе, то е ясно - пилешки кълки, пуешко филенце, телешки суджук, нискомаслено мляко и желатина дето аз го забравих вчера, извара, яйца и някоя лимотаТа, за разкош  Joy Hug
     Я да раздавам аз козинките, че изпуших половин кутия цигари докато нашаря чергата, че пътьом успях да оглозгами 4 долни бутчета с два домата  Blush,  пък и от утре ще сервирам цяла седмица кафето по тъмни доби...



           Хайде от мен лека, мека, палава, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug
     

# 28
  • Мнения: 78
уфф влизам да си излея мъката Sad
днес и вчера к'во ми става не знам, ама все налитам да ям нещо..режимни са ми храните (освен соевия сос на бутчетата и двете кафета 2 в 1) ама въпреки това не ми харесва работата.
Имам един два дни в месеца, които ми се усилва апетита (не са преди цикъл..странно  newsm78) и се надявам да са тези, защото мразя, когато не съм гладна да налитам на храна и само да се тъпча и да ми става тежко Confused.
Доволна съм поне, че съм кон с капаци и си знам само мойта храна и от нея си тъпча...дюкански му навици  Laughing
Даже днес от бързане съм объркала изварата "дядо Либен" с няква кашкавалена и тъй си и стой сега в хладилника...
Охх оплаках се, но утре се взимам в ръце и ще изкарам на протеини Wink
Айде лека ви вечер и дано сте били по-примерни от мен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 Hug Hug Hug

ПП мименсита, сега видях, че си писала и знаеш ли, винаги когато те чета ме караш да се усмихвам  и ме мотивираш Hug
 А за соевия сос идея си нямам какъв е. Само като чух, че е сложила ми стана лошо  Laughing
Още съм Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile ...страхотна си   bouquet

# 29
  • Мнения: 27
Честита нова темичка

Общи условия

Активация на акаунт