Имате ли двойници?

  • 21 836
  • 206
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 161
Юлияна Дончева е.

# 31
  • Мнения: 0
Нещо средно между Квазимодо и Годзила съм.

# 32
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Имам. Рени Врангова, Пеньо от ББ, Инна Чурикова, Илка Зафирова и на Онур от "1001 нощи" майка му  Blush
На мен ми напомняш на Янина Кашева от този й период:
http://static.bnt.bg/public/files/movies_images/578/3121.jpg

Свои двойници не съм срещала на живо, но преди повече от 20 г. буквално 'се видях' на една снимка в Паралели в една статия за коси, идея нямам кое е било момичето, може би е трябвало да се обадя в редакцията да питам.

В сградата, в която работя има една девойка, която ужасно ми напомня на dodo_dodo, сигурно ще е интересно да ги срещна Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 7 209
Нямам.
Поне в България.
Тук червенокосите хора надали имат и 1%.
В Шотландия били най-много (13%), та за там не знам.

Навремето един момък ми беше казал, че приличам на Анджела от "Тъй нареченият мой живот", когато си боядиса косата червена (сиреч Клеър Дейнс), но не съм сигурна, че наистина приличам.

# 34
  • Мнения: 516
Имам. Приятелки сме. Освен това фамилиите ни са еднакви, тя е родена на една дата с мъжа ми и синовете ни носят едно и също име (и фамилия). Дори майка ми призна, че приликата е очеизвадна.  Grinning

# 35
  • Мнения: 945
Имах преди време. Когато бях в гимназията, много си приличах с едно момче и все ме питаха дали не ми е брат. Тогава бях с къса коса и един ден влизайки в една от стаите в общежитието, момичето вътре изпищя уплашено - помислила, че влиза въпросният младеж hahaha  - общежитията бяха разделени на мъжко и женско Mr. Green
А след години периодично срещах един мъж, който много любезно се осведомяваше как съм, върви ли работата, а аз му отговарях все така любезно без въобще да го познавам Rolling Eyes Така и не му казах, че ме бърка с някоя.
Дона Флор, интересна ситуация при теб Peace

# 36
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Казвали са ми, че имам, но не съм я срещала.

За сметка на това преди доста време срещнах абсолютния двойник на тогавашния ми приятел. Имаха еднакви имена, бяха родени в един и същи месец и като характери бяха доста близка. Дори си направихме снимка тримата за спомен  Laughing

# 37
  • Мнения: 274
Юлияна я познавам. Много чаровна жена.  Peace

Брат ми е едно към едно с Мехмет от Перла. Бил съм свидетел как го спират на улицата и го питат "ама вие да не сте онзи по телевизията..." .  Аз си мислех, че тези сериали ги гледат само разни бабишкери, а се оказва , че не е така, защото чат пат го заговарят на тази тема и готини пички...

# 38
  • Мнения: X
Само съм чувала за мои двойнички, но не сме се срещали. Моята физиономия е такава, че лесно се преобразявам. С различен грим и коса мога да докарам голям диапазон от визии. А понякога даже на себе си не приличам Laughing

# 39
  • Мнения: 101
80 процента от хората ми казват, че приличам на нея.
Аз не откривам особена прилика, но както и да е. Един познат също така преди време ми каза, че видял моя двойничка в някакво кафе някъде си. Тъй че, склонна съм да вярвам, че има човек, който да прилича на мен, да.

# 40
  • Мнения: X
Наистина си приличате, Heltah Peace

# 41
  • Мнения: 101
Възможно е в скулите, в слабия ми период:)

# 42
  • Мнения: 2 175
Моята муцуна е тоооолкова специфична, че се съмнявам да се намери някъде и бледо копие.. Joy hahaha
Като малка само често ме питаха дали не съм дъщеря на Ани Бакалова.. newsm78

# 43
  • Мнения: 1 167
Ами нямам! Даже и по лична карта нямам  Crossing Arms

# 44
  • Мнения: 4 120
За БГ "звезди" най-често ме сравняват с Калканджиева, една преподавателка ми каза, че приличам на Камелия Тодорова, но чак после обясни, че на младини, та се бях притеснила. От чуждите на Ан Парийо, Тринити и мацката от Кренбърис Simple Smile Според програма за звездни двойници приличам на Анджелина, Скарлет Йохансон и Хю Грант  Mr. Green

Дона, бях ти казвала,че ми приличаш на Дана от "Вчера", дори мислех, че никът идва от там, сега като видях Янина Кашева и на нея ми заприлича Simple Smile

Какво трябва да видя на картата си?

Общи условия

Активация на акаунт