Имате ли двойници?

  • 21 872
  • 206
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 356
имам.
гада се разкарва из града и създава компромати  #2gunfire

Едно време, когато бях млада и руса, невероятно много си приличахме с едно момиче, че и имената ни еднакви......Излишно е да казвам, че ми преписваха нейните случки, а сигурно и на нея - моите   Mr. Green

А сега - чернокоса - много хора ме оприличават с Цеци Красимирова.... Чак толкова голяма прилика - съмнявам се  Whistling

# 196
  • Мнения: 1 340
Преди няколко години влезнах в едно квартална магазинче за хр. стоки и продавачка ме зяпна супер учудено... гледа ме известно време и каза, че адски много приличам на дъщеря й, направо не можеше да повярва, в първия момент като съм влязла била помислила, че влиза дъщеря й.

# 197
  • Мнения: 240
Преди години едни познати ми казаха че са ме объркали с някакво момиче, и ме убеждаваха че много сме си приличали. Като ми я показаха чак такава прилика не видях - аз съм по красива, по чаровна .......  newsm47

# 198
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Ами и аз си имам.Веднъж в родния ми град, минавайки покрай ромската махала наняколко пъти ме викаха с ромско име разбира се и понеже живеем близо до тяхната махала и имам някои познати циганета, та ги питах що така, а те казаха, че ме объркали с тяхна приятелка, на която забравих името.Ама тя си е мургавелка, пък аз тен имам само лятото и след доста мор на слънцето, иначе съм бяла с черна коса, като туркиня:)))
Друг път аз съм си в Бургас, а ми казват, че са ме видяли в родния град и съм се направила на ударена, не съм поздравила и не съм се обадила, че съм дошла на гости.
В друг случай ми казаха, че са ме виждала в два града по едно и също време, което няма как да стане разбира се.Явно си имам немалко двойнички, не знам.Абе случки с мен колкото щеш.

# 199
  • Мнения: 2
Не нямам двойничка, но меже и да има не съм срещала  Simple Smile

# 200
  • Мнения: X
Явно имам, понеже доста непознати в Бургас, са ме спирали, наричайки ме с името " Мая".

# 201
  • Мнения: 2
не     нямам  двоник

# 202
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Аз имам,питаха ме откога съм почнала работа в една търговска верига на щанда с бонбоните,😁😁😁а аз в потрес😱 Дори отидох да видя въпросната служителка.Ами да, има прилика ама аз съм по млада😉😉😉

# 203
  • Мнения: 39 639
От къде я изкопахте тая тема?
Кръщелницата ми един път рече, че ме дават по телевизора, а всъщност беше Наталия Кобилкина.

# 204
  • на островче
  • Мнения: 16
Като бях млада, бях подстригана късо, и страшно много приличах на принцеса Даяна. Жалко, че нямам снимки при мен, да ви покажа. Наистина, много си приличаме, и не е само мое мнение. Много хора са ми казвали.

# 205
  • Мнения: 2 013
И на мен също са ми казавли, че приличам на две непознати момичета от край училище, дори ми ги показаха, но аз не видях никаква прилика...

# 206
  • Мнения: 485
Със сигурност не. Близък ме бе сравнил с Луиза Григорова, но аз не я понасям, така че твърдо не. Просто и двете сме слаби.

Общи условия

Активация на акаунт