В проходилка или не - имаме си МАЙско диване! № 16

  • 28 276
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 150
 Hug Записче!
Славче,страхотна темичка! Hug

# 16
  • Мнения: 9
Славче  bouquet

У нас "героите уморени" Mr. Green,днес 6 часа бяхме навън.Друго си е като е топличко sun
Присъединявам се към отбора на неспящите вечер Crazy.Малини все едно аз съм писала поста ти.Абсолютно същото е и при нас.Снощи се събуди в 3.30 и до 5 се въртя Crazy,освен това яде в 1 и в 8 вече се беше наспала.Парички пуснах през ДСК,че неможах да намеря клон на Прокредит.Така,че утре ще ги получите.Отново да ви благодаря Hug

А сега като една примерна домакиня се оттеглям да гледам сапунка Mr. Green

# 17
  • Мнения: 10
ехо, може ли да се присъединя към вас за срещата в южния? не разбрах само за какъв час става на въпрос и как ще се познаем Simple Smile аз досега не съм идвала на срещите ви ...

# 18
  • София
  • Мнения: 162
Ани, ние само за уикенда отскочихме.  Mr. Green Аз и на това се радвам. Ох, на мен никак не ми е удобен южния парк. В автобус 76 Габи ще ми стопи лагерите, докато дойдем, а трябва после да се прибираме, така че друг път ще се присъединим.  Sad

# 19
  • Мнения: 143
Ла Бела, по обяд обикновено значи 12-13, аз лично ще успея към 13 без нещо, входа откъм Нишава е с въртележка и там се събираме , оглеждай се за голяма тумба, ще ти пусна и моя тел. на лични

Злати, добре се завърнала Hug

Оффф и Мишо не ще в количката, особено като го вържа и се почва едно реване и осукване с цел да се освободи, седи мирен само докато спи но това е макс 30-40мин и останалото реме навън си е живо приключение #Crazy

Много целувки на бургаското Ани, дано не е нещо много сериозно и бързо да се прибират вкъщи

Спокойна нощ на всички Mr. Green

# 20
  • Мнения: 10
  bouquet
До утре значи  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 4
Здравейте момичета отдавна не пишем защото скитаме, а днес направо  Crazy - 6-7 часа навън, навън ядем, акаме пикаме цокаме, горям кеф е това време слънчево, и Лю спи по много навън въобще супер!

Славче благодаря за темата  bouquet

Приятна разходка утре на всички

# 22
  • Мнения: 1
Да се запиша и аз в новата темичка Славче  Hug
Днес и ние бяхме на разходка видяхме се със Снежито /Слънчева/но Радо реши да ми спретне нов номер и као започна един рев да не е в количката и искаше да го нося и така се наложи да се приберем с такси предсрочно ,но дано утре да не се тръшка пак така ,че ще ме побърка вече  Mr. Green
Радо също не спи ,само че като  се събуди поревава по малко давам чайче бибката и заспива ,но това се случва по 5-6 пъти на вечер и вече  #Crazy
Дано да отмине скоро този пеиод при нашите деца ,че не знам вече ...
Лека вечер на всички Hug

# 23
  • Мнения: 1
Хайде и аз в новата темичка.Днес времето беше страхотно и ние изкарахме целия ден навън.Спинкахме малко и от 2-3 дена не иска да стои в количката.То е въртене, крещене,  реване.Когато тати е с нас я носи , но когато съм аз....хич не и се връзвам, защото ще се научи лошо.Не стига че в къщи е постоянно на ръце остава и навън..
Хайде всички болни да оздравяват.
P.S.
Дайте идея как да я накарам да пие вода, защото ние не пием въобще вода а сега ще става все по-топло и в тия жеги бива да си пийва малко водичка.Аз и предлагам шишето с вода на ден по 10 пъти, разреждах водата със сок, купих нови шишета, шарени, с дръжка ...  еми не иска #Cussing out

# 24
  • Мнения: 2 558
Ехооо, минавам само да се запиша в новата темичка  Grinning

Славче,   bouquet

Ние сме на АБ, благодарение на зъб, който ще пробие съвсем скоро сме с Т от вчера, а от днес и с червено гърло и възпалени сливици  #Cussing out Вчера се изпопритесних с тая висока Т /следобед стигна 39.7 Shocked/, и то без видима причина за нея - нито хрема, нито кашлица, нито гърло,... ,но днес вече е по-спокойно, че знаем от какво е  Peace
Надявам се бързо да пробива и следващите да излизат по-спокойно  Praynig

Дано ANNI_M бързо се оправят  Sad Praynig Praynig Praynig

Приятна разходка на софиянки утре  Hug Party

# 25
  • Мнения: 219
Славче   bouquet
И ние прекарахме доста време в разходка. Голям кеф! Видяхме Емо (на Маги) и Василена (на Снеж) и още куп бебета. Целия център беше окупиран от майки и колички. Има една зона в ремонт, доста е шумно. Тълпата заобикаля и забързва крачка и става страшно с тези колички  Laughing
Но си е друго навън  Peace Единствено се изнервих, че по едно време малката не и се седеше мирно. Не заради друго, ами защото е в зимния кош. Сигурно омалява, все пак краката и опънати напред... да слушам майка ми (студено било за другия и т.н.) Ама утре отивам у тях (че там оставих летния кош да не ми заема място) и ги сменям  Crazy Крайно време е!

# 26
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug

Славче, страхотна си  Hug

Десекс, да се оправя бързо Ивката и този зъб бързо да излиза, че да не ви мъчи повече!

Надявам се АниМ също да са добре Praynig

Злати, добре дошли обратно! Моя мъж също е от Стара Загора! Все хубави хора Heart Eyes

Хайде кфенцето е от мен Simple Smile


без закуска, че нали сме на диета Simple Smile


Ние с Марти сме на вън в това страхотно време. Разхождаме се и спим на слънчице.

# 27
  • Мнения: 553
Добро утро!

Обичайното състояние - цяла нощ #Crazy #Crazy #Crazy Мисля да почна нещо за сън да му давам - или той ще е на приспивателни или аз - не се издържа вече... Вчера баткото ми донесе сирене от биофермата Grinning и едно сувенирче от Пловдив Heart Eyes обажда ми се по телефона да ми каже кога ще пристигнат в София и ми вика: мамо, имам да връщам на госпожата 1 лв., но пък другия Марти има да ми връща на мен 2 Joy Joy Joy смешко Heart Eyes

Приятна разходка на всички майки и бебета - времето е разкошно! Честито на празнуващите месечинки и други поводи bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 117
Добро утро от мен и мойто Диване  Laughing
Славче   bouquet
Момичета не се притеснявайте, че не искат да стоят в количките, нали идат слинговете  Laughing
Влади не ще количката от многооо месеци и за мен не е нещо ново.
Милото Иве бързо да се оправя  Hug
Времето вчера беше, а и днес очаквам да е разкошотия  Peace

# 29
  • гр. София
  • Мнения: 252
Добро утро и от нас!
 Да се разпишем в темата, макар че съм решила ВикиТу да не използва проходилка, пък ще видим. Mr. Green
Поздравления за Славчето, че така хубаво се грижи за оформлението нашите темички   bouquet
Ние вчера яка разходка и днес явно ще е така. Иначе ние сме добре засега, но нашият тати вече 3 ден поддържа Т  Sad Дано се оправи бързичко и най- вече Вики да не се зарази...
Възхищавам се на всички, които ходят на фитнес, правят, гимнастика- аз съм такова гюле. Обаче от днес май ми се заформя да хода на йога , пък да видим дали ще ми хареса!
За срещата ви завиждам - време се стопли и ми избягахте в далечният парк Sad Приятен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт