колко често ви гледат на видеозон

  • 7 859
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 403
а и мен това ми стана странно...но ако до сега с много разправии на  всеки преглед са я гледали с ехографа надали са ги слушали отделно...но ако е имала преглед без такъв...ще е странно да не е разбрала слушат ли го или не...

# 31
  • София
  • Мнения: 294
Гледат ме по два пъти в месеца. Един път  на ЖК и втори при частния ми гинеколог, но имах усложнения в началото и заради това   Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 39 945
По време на 1вата бременност, по линия на касата, точно 2 прегледа на ехо. Имах и трети когато отидох да се регистрирам в б-цата.
Лежах за задържане във втори месец, тогава ме гледаха малко по-често.

През 2рата при същия гинеколог по линия на касата с голяма мъка 1 преглед. Но пък ходех на частен, който ме гледаше веднъж месечно.

# 33
  • Мнения: 2 197
Според мен е нормално веднъж месечно.
Мен лично последния път(преди два дни)док ме прегледа на ехо точно за 2 мин.,пълно мълчание,а за мерене,теглене и тонове на бебето-какво е това newsm78Еми мен не ме топли,че ме гледа всеки месец по веднъж и да ми мълчи,без даже да ми извади картона и т.н.,още повече,че съм с изчезващ близнак и до скоро док твърдеше,че не се развива,а има сърдечна дейност.Всяка жена би се тревожила какво става при такова положение.

# 34
  • София
  • Мнения: 44 403
ми смени си лекаря....
когато има някакви проблеми с бременността ест че се налага по-често гледане...когато няма никакъв проблем - е просто за мама да си го види , но от мед. гл. точка излишно.

# 35
  • Мнения: 2 197
Да,съгласна съм.
Незнам обаче дали след преизбор на лекар мога пак да сменям,защото веднъж смених(пак от ей такъв непукизъм на докторката)

# 36
  • София
  • Мнения: 44 403
не знам, мисля, че можеш, без да съм напълно сигурна, не ми се е налагало.
но ако не можеш, ходи на частно...съвестен преглед и комуникация, са важни, много по-важени от това да те поглежда за 2 мин на ехото и да не обели и една дума...лично мнение ест.

# 37
  • Мнения: 2 197
Така е,разбира се.
Иначе,ако всичко си е нормално аз също не държа да ме преглеждат кой знае колко пъти,но поне да е качествен преглед.

# 38
  • Мнения: 451
Всеки месец Peace Това е причината да не съм го сменила досега Simple Smile
Но както казват момичетата при теб май ще е добре да направиш тази стъпка със смяната  Peace

# 39
  • Мнения: 2 591
през две седмици! аз на такъв интервал по принцип ходя на консултации Blush

# 40
  • София
  • Мнения: 250
2 пъти за цялата бременност  Peace

# 41
  • Мнения: 71
Как само по 2 пъти ви гледат на видеозон? Само БХС е 3 пъти през бременноста  Shocked

# 42
  • Мнения: X
БХС е по желание все пак.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 403
така е ФМ и ФЕ са си по желание... не се включват в стандартните по ЗК и не се правят  в консултациите , а при отделни специалисти..така че няма общо - аз до колкото разбирам темата е на консултациите колко пъти гледат.

# 44
  • Мнения: 2 447
По каса се поемат само 2 ехографа, а моят док си ме гледа всеки месец.

Общи условия

Активация на акаунт