Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 84

  • 30 887
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Емка, благодарско за резюменцата   smile3525

# 16
  • Мнения: 40
Вуйчо си отгледа Езел , спаси го от затвора, хвърли го на Кенан, който го връща отново в затвора- нещо такова ли се получи newsm78

# 17
  • Мнения: 0
Емели,благодаря и аз   bouquet

# 18
  • Мнения: 6
Съвсем се забърках.Кенан топи Езел.Езел има диск с който се оневинява ( или би могъл),но накисва другите двама.Дженго може и да не предаде Ейшан ,но Али няма особено добри чувства към нея и я предава. И какво излиза - Кенан предава Ейшан.Това е логическата верига,та не би трябвало Ейшан да се коси за Езел ,а по -скоро за себе си.Езел й обещава,че няма да я предаде,но не й обещава,че и Али няма да я предаде. Абе нещо ми е кашаво!За кой ли път!

# 19
  • Мнения: 0
а някой ще поясни ли какво значи: Азад чакър такър!  newsm78 Joy Joy
не може да замести хади бе, но иначе е добре! Thinking Joy Joy

# 20
  • Мнения: 3
Еми, благодаря за превода.
 Тази серия частично ме ошашави и тотално обърка!
 newsm78 #Crazy Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 40
В трейлъра Дженго не ми изглежда много уплашен , нито изненадан newsm78

# 22
  • Мнения: 0
да не пропусна благодарности за Емили!  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ейшан я няма на диска ... при нея положението ще е нейната дума срещу думата на Али ... никакъв шанс да я вкарат... Нито Езел, още по-малко Кенан или Дженгиз ще я натопят... Женицата е класна к..ва Mr. Green не е от вчера... Само че и аз не мога да разбера влизайки и тримата в затвора какво следва натам... Джан става муджихидин и взривява министерство на правосъдието...или на МВР , хващат го и го вкарват в затвора Joy Там попада на Дженго, който е помъдрял, на бате Али, който е станал градинар и на Езел, който най-накряа му признава че му е баща........нЕам думи Laughing

# 24
  • Мнения: 40
Емка, и от мен! Hug

# 25
  • Мнения: 6
Освен това ми се вижда безсмислено Кенан да предава Езел чак сега.Или са някакви игрички ,които после може би ще разберем ,или са някакви сценаристки напъни,от които нищо няма да разберем.

# 26
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
До миналата серия се молех да сваршват вече. Сега се моля да продължат докато разплетат нещата, защото в противен случай ни предстои трети сезон  Sick

# 27
  • Мнения: 417
 CrazyНямам думи...Аз като ви казвам,че ще има 3-ти сезон Mr. Green

Анонса на 53-ти епизод:

Бааде: Що за любов е това?!Как може човек да обича такъв,който е направил това?!

Кенан: Какъв съд,Ейшан?!Неми пука за съд и право!Единственат ми цел е да се домогна до Рамиз!

Езел:   Без ти да го искаш няманикой да те накара,но трябва на мен да разкажеш вече,батко Али!

Азад:  Татко,този човек до преди два дни ти беше като син.Какво се случи,че го отхвърли така изведнъж?

Кенан: Аз днес само с два телефонни разговора изпратих Езел,Али и Дженгиз в затвора!Всички са
пионки в моята игра!Всички!!!

Езел:   За да го победим имаме нужда от вътрешен човек.Това си ти.

# 28
  • Мнения: 40
Що народ изтрепаха..............

# 29
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Емилке, молим ви ти се  #Crazy и ти ли мислиш така Sick 333333 Shocked

Общи условия

Активация на акаунт