Как наричате половите органи на бебето?

  • 18 098
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 707
"хайде сега да измием патенцето", и аз само дето не умрях от смях, като си представих патенце на мястото на пишката Joy
Да, нали, свекърва ми така - пилето и орехчетата  Joy Ами не мога да възприема тоя начин...

# 16
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз имам син и съответно-пишка.Имам позната с момиче и я наричат ,,розичка".

# 17
  • Мнения: 571
Тaткото и aз-никaк
Еднaтa бaбa-пишонкa /нормaлно,с двaмa синa Laughing/
Другaтa-шушa /кaкто нaри4aше и моятa едно време/
Но зa бебе....кaквото и дa кaжеш едвa ли имa 4aк тaковa знa4ение.Виж моятa е нa две и половинa и си знaе,когaто бaбa мие дупето,кое кaк нaри4a и кaкво е то4но то Peace
тц,тц-"вaгинa", "вулвa"....къде изббягa доброто стaро влaгaлище Simple Smile
"Пенис" менис....я ми посо4ете едно мом4е,което тaкa говори зa оновa си нещо....ми aко не ми го посо4ите вие,ще го со4aт с пръст.....пишкa и толковa.Другите нaименовaния нямa дa ги коментирaм,4е и нa мен,дори,ми идвaт вулгaрни
п.с. Пениси не съм 4увaлa дa си ги нaри4aт,но един единствен познaт си му викa "4лен" хехехе ми идвa ми смешно...възрaстен 4овек...

Последна редакция: ср, 09 фев 2011, 14:38 от *Мира*

# 18
  • София
  • Мнения: 44 248
вагина и влагалище са едно, вулва друго...поне не обърквайте децата ако ползвате термините - вулва е външната част на женските полови органи, влагалището/вагината все пак са вътрешните полови органи. Всъщност са си различни органи.

# 19
  • Мнения: 571
вагина и влагалище са едно, вулва друго...поне не обърквайте децата ако ползвате термините - вулва е външната част на женските полови органи, влагалището/вагината все пак са вътрешните полови органи. Всъщност са си различни органи.
То4но зa товa го споменaх и aз Mr. Green
Ли4но съм против дa се нaри4aт всеки път рaзли4но....детето се обърквa Peace

# 20
  • Мнения: 655

"Пенис" менис....я ми посо4ете едно мом4е,което тaкa говори зa оновa си нещо....ми aко не ми го посо4ите вие,ще го со4aт с пръст.....пишкa и толковa.Другите нaименовaния нямa дa ги коментирaм,4е и нa мен,дори,ми идвaт вулгaрни
п.с. Пениси не съм 4увaлa дa си ги нaри4aт,но един единствен познaт си му викa "4лен" хехехе ми идвa ми смешно...възрaстен 4овек...

Какво смешно има в член? Ти как очакваш възрастен мъж да нарече паниса си? Аз пък не познавам хора, освен малки деца, които да използват думата пишка за този орган.  Думи като пишка, паца, патка на мен са ми непонятни, още повече, че са в женски род. ooooh!

# 21
  • Мнения: 526
Определено няма женски толкова популярен и еднозначен еквивалент на "пишка", което не е честно пък! Simple Smile

Досега четох темата, която даде Suprmint, Simple Smile Много се развеселих Simple Smile Но нямаше много "конструктивни" предложения Simple Smile

Предложението 'шуши", "шушка", "шушинка" ми допада, поне е близко до това, което ползвахме до момента.
"пише", "пишенце" също ми допада,но таткото не го възприема, приличло му на производно на пишка.

Моите родители казваха "мунито", обаче на мен тая дума не ми харесва. Мъжа ми каза, че на гръцки "мунИ" с ударение на 'И' си било баш п*тка Simple Smile но като питах майка ми, според нея идва от мунка, маймунка Simple Smile

# 22
  • Мнения: 304
Аз я наричам дудка засега,а после ще измисля нещо друго като започне да разбира.Като бях малка баба ми викаше "предното дупе",а аз все и се смеех и и казвах,че по добре да измисли друго. Joy

# 23
  • Мнения: 320
 Grinning аз я наричам-шушле Joy

# 24
  • Мнения: 245
Дуди , дудинка или путинка така се "обръщам"към неините интимности.за момче на племенника ми му викам пишко , пищялко и пишлеме , това да й кажа вагина или там някакви медицински наименования много тъпо ми звучат направо просташко , или за момче какъв пенис то мънинко пишле , че пенис  свързвам го с други неща Blush но не и с бебешко пишле Crazy

# 25
  • Мнения: 3 092
Ами пишка как ... Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 953
чурка и дунде

# 27
  • Мнения: 2 447
Пишка,ама за момче...За момиче,не ми върви пишка...ама и не ми идва подходяща дума...Още не съм измислила какво да отговоря на сина ми по въпроса "Как пишкат момиченцата като нямат пишки"... Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 44 248
много правилно те е питало детето... винаги ме е хвърляло в тъча, когато някой заобяснява на малко деет, как момчетата имат пишки, а момичетата нямат такова нещо....може би всъщност именно с този въпрос е редно да се въведат и понятията пенис и вулва...
Аз за сега съм казала, че и момчетата и момичетата имат пишки, т.е. място от където да пишкат, но са различна форма, защото момичетата от там трябва да родят бебетата. (най-общо казано, той доста се интересува за  това как се развива и ражда бебето)

# 29
  • Мнения: 2 447
Ами то,че си е право-право си е ...ама като не ми звучи на момиче да има пишка.... Confused

Общи условия

Активация на акаунт