Как наричате половите органи на бебето?

  • 18 147
  • 197
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 21 342
Пампиду

# 151
  • Мнения: 9 503
бих искала да питам мамите които има мом4енца на колко беше детето ви когато се обели патката му наистина мн.се притеснявам и затова питам моето е на 5 мес и няма никакъв признак скоро да се слу4и благодаря ви предварително

Сама скоро няма да се "обели"-(забели т.е. Wink)..и пениса, не патката...едва ли има патка, която ще седи в чийто и да било памперс  Joy

Или взимаш мерки ти, или си водиш бебето при педиатър/хирург.

# 152
  • Мнения: 403

Нашата думичка е "Мунка" - за момиче. Иначе ако имам момченце ще е "пишка" струва ми се най-подходящо  Simple Smile

# 153
  • Мнения: 52
Наричаме я дуда , даже вече казва като се погледне цици,пъчи(на пъпчето) и дука(на дудата си)като се замисля май я научих още от малка на глупости а е само на 1 г.и 7м.
беше ми забавно как веднъж бяхме на гости на племенника ми и докато го преобличаше баба му , малката хвана на бързо пишката му , аз и викам пиша пък тя пипи много ми стана смешно по цял ден и повтарям прозорец , врата и други неща , ама не казава докато на глупостите е първа многознаика

# 154
  • Мнения: 284
Аз я наричах дуда, а тя сама си го трансформира на "дуда-дуда-дуданка"  Laughing

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 2 500
пишо  Laughing

# 156
  • Затънтена някъде зад дувара
  • Мнения: 154
Муне за момиченцето ми и пише за момченцето ми.

# 157
  • Бургас
  • Мнения: 340
Пишка  Peace

# 158
# 159
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Tова название каква му е етимологията  Joy
Не се заяждам, стана ми любопитно просто Laughing

# 160
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Изобщо, хвърляйки бегъл поглед на темата, за момченцата е лесно: пишка.
Обаче за момиченцата е пълен цирк Joy

# 161
  • Мнения: 1 800
Боби, Боба...

# 162
  • София
  • Мнения: 139
За момента не съм се спряла на подходящо название, но в рода на майка ми (където от поколения се раждат само момичета) названието е "меска". Laughing Не знам от къде идва честно казано.

# 163
  • Мнения: 27 524
Имах една колежка, която беше доста цапната в устата. И като я питаш какво прави и тя се тросваше: Сплитам си плитки на Минка!
От нея ми остана за момичетата (ама жените, де), да е Минка.
Та тук забелязвам Мунки и Мески разни, нещо подобно явно  Laughing

Дудите и Пеперудките са ми най-смешни  Laughing

По принцип за всяко нещо не харесвам смешни прилагателни и съществителни, с цел омаловажаване на съществителното. Ако може да го направим по-малко забележително и по-малко срамно. Излишно е  Simple Smile

# 164
  • Мнения: 3 736
Блонди, не знам дали е с цел омаловажаване, на мен 'вагина' ми звучи твърде академично за бебе. Laughing Приемам измислената дума по-скоро като галено название.

Общи условия

Активация на акаунт