Как наричате половите органи на бебето?

  • 18 151
  • 197
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 172
Блонди, не знам дали е с цел омаловажаване, на мен 'вагина' ми звучи твърде академично за бебе. Laughing Приемам измислената дума по-скоро като галено название.

Подкрепям  Peace
Вагина  избягвам въобще да използвам като дума/аз самата,звучи ужасно/,камоли да я изпляскам на невръстното си дете  ooooh!
Като знам как плещи,ще има да се червя от срам  Laughing

# 166
  • Мнения: 3 736
На мен "срамни устни" ми звучи адски гадно - що пък да са срамни? Та за тях ползвам по-академичното име.  Laughing

# 167
  • Мнения: 2 172
На мен "срамни устни" ми звучи адски гадно - що пък да са срамни? Та за тях ползвам по-академичното име.  Laughing

 Laughing Другото нещо с "В" ли имаш предвид  Laughing
То пък ми звучи като нещо дебело,месесто и космато  Joy

# 168
  • Мнения: 3 736
Не, лабия имам предвид, вулва е гадно, да, звучи подуто.  hahaha

# 169
  • Мнения: 2 172
Ха-ха...да,лабия звучи съвсем добре  Flutter
Другите не ги приемам  Whistling

# 170
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
Блонди, не знам дали е с цел омаловажаване, на мен 'вагина' ми звучи твърде академично за бебе. Laughing Приемам измислената дума по-скоро като галено название.

Подкрепям  Peace
Вагина  избягвам въобще да използвам като дума/аз самата,звучи ужасно/,камоли да я изпляскам на невръстното си дете  ooooh!
Като знам как плещи,ще има да се червя от срам  Laughing

Моята дъщеря е влизала при гостите ни и е казвала: момичетата имаме вагини, а момчетата имат пениси. Позасмяха се, но в никой случай не съм се червила от срам, не виждам и за какво да го правя. Не се срамувайте от истината  Simple Smile

# 171
  • Мнения: 3 736
Белева, аз казах, че срамът няма нищо общо, прочети пак, да не се повтарям.  Peace

# 172
  • Мнения: 1 050
Синът ми, почти на 4 г., все още си вика "паца". Не съм се замисляла, ако имам момиче как бих викала. Thinking

# 173
  • Мнения: 195
Аз и казвам "мидичка"  Mr. Green

# 174
  • Мнения: 90
аз и казвам дуда,дудата или сливката

# 175
  • Мнения: 63
пишонка  Sunglasses

# 176
  • Мнения: 86
На момченцата казваме буба,пишонка,на момиченцата чонка Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 84
Аз ползвам "паца" , "пацата" и "пишока". За момиченце не знам как бих Я наричала,дори не си спомням мама как е наричала моята  newsm78
Спомням си само,че късно останових разликата м/у мен и бати. Не го бях виждала гол и останах потресена! "Ама той има кебабчееее!!!!"    hahaha Joy

# 178
  • Мнения: 56
"Пишка" и за момиче, и за момче. Това име отговаря на основното предназначение, за което се използва този орган в детска възраст.

# 179
  • Мнения: 195
Как така пишка и за момче и за момиче newsm78

Общи условия

Активация на акаунт