Как наричате половите органи на бебето?

  • 18 148
  • 197
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 071
баткото знае че има пишка,и че мъжете имат такива,а жените не.Друг е въпроса че досега директно не ме е питал,а жените като нямат пишка какво имат,и ако ме пита незнам какво да отговоря newsm78и сега бебка като й сменям памперса,той вижда че няма пишка и незнам ако ме пита как се нарича нейното ,какво ще му отговоря Simple Smile

# 61
  • Мнения: 241
леле, сложна работа са това детските въпроси...
иначе аз имам син и му викам "пишок"  или "чурче"

# 62
  • Мнения: 1 569
Хаха, и аз бях пуснала подобна тема (само че специално за момиченцата) и беше станала страааашно забавна.  Joy Жалко, че я заключиха, защото имало подобна, а то ето къде била.  Mr. Green Та по темата - в крайна сметка и аз се спрях на пиша. Wink

# 63
  • Мнения: 135
Аз използвам за сина си гальовното "пишле" Laughing

# 64
# 65
# 66
  • Мнения: 1 224
Страшна тема.. Изключително се смях на "шунда"  Joy

# 67
  • Мнения: 15 379
Страшна тема.. Изключително се смях на "шунда"  Joy

Това е жаргонна дума (като п..ка). На мен ми е просташка дори.

# 68
  • Мнения: 1 224
Страшна тема.. Изключително се смях на "шунда"  Joy

Това е жаргонна дума (като п..ка). На мен ми е просташка дори.

Именно.
 Mr. Green

# 69
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Аз пък не мога да приема, че дупе може да се вика и на половия орган  Rolling Eyes
И не знам защо, като чуя 'чурка' ме навява един израз, който не е за тук и освен това за село Чурка  Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 26
Много свежа тема!!!
Ние сме на "шушона","шошка","чочка"...

# 71
  • Мнения: 2 216
Дундичка Blush
Сетих се, че баба ми/ Бог да я прости/ казваше Тудора Joy  Joy

# 72
  • Мнения: 3 092
А защо момченцата да имат пишка , а момиченцата не .... newsm78
А съм казвала на дъщеря ми че и едните и другите имат пишки , но са различни , просто защото мъжете и жените са различни .
Извинете ама думи като "дунда" "шушона" "чочка"  и да не говорим за "шунда" са ми някак неестествени и объркващи ... Embarassed

# 73
  • Мнения: 314
А защо момченцата да имат пишка , а момиченцата не .... newsm78
А съм казвала на дъщеря ми че и едните и другите имат пишки , но са различни , просто защото мъжете и жените са различни .
Извинете ама думи като "дунда" "шушона" "чочка"  и да не говорим за "шунда" са ми някак неестествени и объркващи ... Embarassed

 newsm10 Много добре казано.

# 74
  • Мнения: 2 172
А защо момченцата да имат пишка , а момиченцата не .... newsm78
А съм казвала на дъщеря ми че и едните и другите имат пишки , но са различни , просто защото мъжете и жените са различни .
Извинете ама думи като "дунда" "шушона" "чочка"  и да не говорим за "шунда" са ми някак неестествени и объркващи ... Embarassed

 Peace
И аз мисля така.

Също така автоматично изключвам и пенис,вагина,вулва,влагалище и т.н.
Това са думи,с които бих запознала детето си в малко по-голяма възраст,когато разбира,не и на толкова малко дете.Има си възраст за всичко  Peace
Само това ми трябва да започне да ги ръси наляво и надясно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт