Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 847
Не мога да ви смогнааааааааааааа - само се разписвам и отивам да ви дочитам Hug Heart Eyes

# 46
# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 059
Да се отчета след нашата консултация. Дани - дебелани  Joy за месец и половина е качил точно 1 кг и сега е 9кг, нежно разположени на 73см  Laughing. Направихме ваксините, при което изобщо не се разплака, на мама героя. За сега е добре, дано не реагира както и предния път.

# 48
  • Мнения: 15
И ние се завърнахме от ДК и после разходка в парка. Поплакахме си на втората ваксина бая. Милото ми то. Иначе Виктория е 66см, 7.260кг. Около кило е качила за 2 месеца.

antonia,  #Crazy ние пред вас сме направо дребни  Shocked

# 49
  • София
  • Мнения: 1 193
antonia,  #Crazy ние пред вас сме направо дребни  Shocked
А ние сме джуджета просто / 5.800 кг и 62 см /  Crazy .

# 50
  • София
  • Мнения: 53
 и ние бяхме на ДК Симо е вече цели 9.5 кг.   261uu и 70 см....добре гледан мъж  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
antonia, успокоих се, че има и други бебчета шишковци като нас  Mr. Green, еми като папкат и слушкат децата големи ще растат  Laughing
 Иначе със захранването вървим смело напред, започнах да захранвам и с пилешко месо Laughing,та доста ни се услажда...педи каза да почвам каши да давам, ама аз мисля да ги прескочим така или иначе сме си едрички  Embarassed, няма нужда от повече набухватели   hahaha hahaha hahaha
    bouquet Hug от нас.

# 51
  • Мнения: 1
Мирка, Антония   bouquet
Малее какви дебелки бебета БРАВО ние сме фиданки от както минамаля кърмата и към консултантките едната гърда има само по 30мл а другата 60-90 мл едната има една струя другата 5-6 струики пръска какво е това ужас детето гладно #Crazy

# 52
  • Мнения: 214
Хахаха набухватели Simple Smile)

ние сме 8кила и 70см
след 10дни трябва да го заведа да ни бият вторият прием на хепатитБ
смятам да започвам с месните пюренца най-късно до седмица... дано да ги въведа така усепшно както зеленчуковите плодовите и кашата

днес тук си беше направо студеничко.. седнахме на едно открито кафе, слъчице печеше ама си и подухваше
Димитър е просто неудържим. толкова енергия толкова нещо в тази душичка  Crazy
скача беснее в кошарата за игра вика пищи
прави кълбета странични  Laughing абе върти се като кебапче  Mr. Green закача ме а най-любимо му е да го мяткам във въздуха  Crazy

 Hug Hug Hug

# 53
  • Мнения: 104
Супер темичка както винаги.
Така ми се иска вече такова да е времето, много е хубаво като не са навлечени и увити като пашкули, а надигнати в количките да си гледат...голям кеф....айде да идва вече пролетта Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 2 059
И при нас беше студеничко, ама вкъщи не се трае с тримата. Кака ни пак не е на градина, че ѝ болно ушенцето и сега се лекуваме с капки и АБ Tired . Поне малките са добре. А Дани се е метнал на баща си, голям  Mr. Green Децата са различни, батко му тия кг беше на 10 месеца. Беше и сега е голямо шило, на едно място не седи, а Дани е спокоен лежи си, гледка, гука. Излишни движения нямаме, тва да се завърти мнее, само за цица  Mr. Green Joy. Доки каза да не се притеснявам, развивал се нормално и да го слагам седнал вече.

# 55
  • Мнения: 15
antonia,  #Crazy ние пред вас сме направо дребни  Shocked
А ние сме джуджета просто / 5.800 кг и 62 см /  Crazy .

 Joy   Joy   Joy

# 56
  • Мнения: 2 677
Ние още не сме минали на консултация - тъкмо свърши грипната епидемия и взе, че се разстрои госпоицата... Сега чакам да й мине, но май ще стигаме до лЮкарство  Rolling Eyes Доки каза (освен дежурната оризова вода) Хидрасек, четох, че и Ентерол дават, та съм взела и от двете и ако до утре не мине ще дам... не съм решила още кое  newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 550
А нашата грипна епидемия още не е отменена  newsm78. Реално ще пропуснем консултацията за 5-ти месец.Точно ни беше датата и я обявиха епидемията. Две седмици минаха, сега тече 3-тата. А след седмица ще станем на 6 месеца  Laughing Но какво да се прави  Simple Smile
Butlins , много як мъж Симо Simple Smile Да ви е жив и здрав!
gala. , препоръчвам ти готово пюре - първите моркови, или на Хип или на Гербер. Много са вкусни и предполагам, че госпожицата ще ги хареса  Simple Smile
Tommelise, какво става с вас  Heart Eyes?
Ако ми позволи Бебчо  Flutter, едно заглавие ми хрумна за следващата или по-следващата темичка:
Половин година чудиме се вече, как живели сме без СЕПТЕМВРИйското човече!

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 08:46 от ilik123

# 58
  • Мнения: 33
А Борян не ще зеленчукови пюрета. Пробвах с картоф, но бяха таива смешни физиономии и плюене. След това се задави няколко пъти и реших да приключа с картофа за сега. След няколко дни неуспешни опита с картофи пробвах с морков, но и на него не му се кефеше особено, давах 2 дни морков по 2 -3 лъжици,но не знам дали нещо изобщо до стомаха му стигна. И на своя глава отидох и взех пюре от ябълка за между храненията и сега с какъв кеф го яде. Само като види лъжицата за пюрето и почва да се клати целия и да се протяга и да удря с ръце. Давам му по няколко лъжички по 2 пъти на ден между храненията.Смятам като направим седмица с ябълката да се върна пак на моркова и да видим какво ще стане. Ако не иска морков, ще пробвам с тиква.

# 59
  • София
  • Мнения: 308
Хайде и ние да се отчетем от днешната консултация - 8060 гр. / 67 см.  Laughing Наддал е половин килце за месеца и е порастнал с 2 см. И така както го смятам за 5 мес. точно е утроил рожденното си тегло.   #Crazy Сега погледнах дневника на кака му - на тази възраст е била същия ръст, но с 800 гр по-финна. Набитичък и якичък ми расте, на мама ръгбистчето!  Mr. Green
Днес наистина си беше ветровито, но това не ни попречи да си направим тричасова разходчица. Прибрахме се, че трябваше да се подготвим за чичо доктор. Иначе можеше да откарам и още, както се беше отворила сладка приказка с мамите. Обаче май ще трябва да обръщам количката в летния й вариант и най-сетне да сефтосам топлото овнешко чувалче. До сега удържах фронта и го возех  легнал, защото навън основно спеше. Но вече все повече проявява интерес към околния свят и даже протестира като му вдигнах сенника, за да го предпазя от вятъра. После след консултацията, със слинга отидохме да вземем и кака от градина. Ей, скъса се да се обръща наляво и надясно и да зяпа. Преди се сгушваше в мен и откъртваше, а сега вече е станал голям любопитко.  Grinning
Бях споменала че Никола от известно време покашля. Днес го преслушаха и се оказа че има бронхоспазъм  Sad , а и гърлото било "сочно" и сега ще давам едни хомеопатични капки - Тартефедрил. Чета сега за този бронхоспазъм и все пише, че се препоръчват инхалации. Някой да е бил с такава диагноза? А какво мислите за инхалаторите? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт