Отговори
# 60
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Илки благодаря че попита Hug булбаст май също пита в предната тема ама нямам време да пиша Confused. Хвърлям ви един поглед и бягам да чета че на 17 имам държавен Crazy
добре сме, Райчето хапва млякот фризопеп и не повръща Peace сега сме на една кутия проба след това отиваме за протокол и ще го изписват от здравната каса. Понеже много малко не ми достига от кърмата имам чувството че ще ядем тази кутия още 2 сед Rolling Eyes ама колкото толкова - опитвам се да кърмя възможно най-много, стимулирам и дебелея Mr. Green
лека нощ  bouquet
утре сме на консултация и ще се отчета

# 61
  • София
  • Мнения: 4 560
v_spasova, дотук съм дала три вида зеленчук, за да въведа плод, продължавам със зеленчука на обяду а плод следобяд ли да давам?
Зеленчуковото си остава на обяд. Но поне в началото плода го давай преди обяд между храненията - примерно към 10. Препоръките са новите неща да се дават преди обяд, за да се следи за реакция щото ако стане нещо - примерно обрив, повръщане - да може да се реагира с обаждане до педи.

*Мирка*, аз съм много за инхалаторите и инхалациите. На Лора съм лекувала бронхиолит с инхалации с вентолин. Не че вентолина е супер, но май пред АБ го предпочитам.
Сами като кара 1-вата си хрема миналия месец - секрет не изтичаше през носа, а се стичаше отзад и той се даваше. И определено с инхалации с физ.разтвор и пръскане в носа се подобри още 1-вия ден. Е оправи се напълно за около седмица. Ама нали хремата ако се лекува минава за 1 седмица, а ако не се лекува - минава за 7 дни Simple Smile

Някой беше питал за карфиола - той е от групата на зелето и броколито и е газообразуващ. И е нормално детето да пръцка. Води се за по-тежък зеленчук и аз мисля да го дам по-късничко, заедно с броколито.

# 62
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Здравейте.Преполовихте цяла тема ,та и нова започнахте.
Нямам време нито да пиша,нито да чета  Sad
Ето и сега баткото мрънка ,малката и тя...лудница  Crazy

# 63
  • София
  • Мнения: 1 871
Здравейте! Ние също използвахме инхалатор - правихме инхалации с физиологичен разтвор и вентолин и малката се оправи. При нас обаче се наложи доста дълго да ги правим, че Арзу беше с бронхит, пиеше АБ, но не се оправяше. nat, мисля, че ти беше попитала за мазането на венците - аз ги мажа понякога с калгел и определено се успокояват мъниците. ilik, много хубаво заглавие Hug

# 64
  • Мнения: 73
Половин година чудиме се вече, как живели сме без СЕПТЕМВРИйското човече!

Страхотно заглавие!!! Когато се прибрахме от болницата и на втория-третия ден мъжа ми заключи:"Божееее, какво сме правили досега без Никито?" Толкова сладко ми напомни за тая негова фраза! И наистина и аз сега се чудя, заедно сме от 12 години, нищо че преди 2 се оженихме, през това време 3 деца можехме да изгледаме, ама на все нещо на преден план, апартамента, заема, работата, а сега осъзнаваме, че най-важното е това човече у дома да дава смисъл на всичко постигнато. Оффф много дълго лирическо отклонение...

При нас вчера отвориха консултациите и няма да пропуснем 5-я месец. Интересно ми е колко е наддал с тези пюрета и каши. Вчера хапна крушка, еееее много му се услади. Обаче я дадох преди зеленчуковото и после ми се мръщеше на моркова, а си му харесва по принцип. Днес ще дам крушата на следобедното (след зеленчука) да видим дали ще разлика.

Честито на месечинките, през дните които пропуснах! Мъжо почива доста и все едно гледам 2 бебета  Joy почти нямам време, а и навън е страхотно и много не се задържаме.

# 65
  • Мнения: 102
добро утро,
мен как ме мързи днес  ooooh!
нищо не ми се прави

и да ви кажа ,че в Била май ще има днес промоция на памперс,та мисля да се разходя до там.

# 66
  • Мнения: 2 677
Гале, ти нали имаше такова столче http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6921&cat=69, доволна ли си?

# 67
  • Мнения: 102
ааа, аз ще си купя такова,но още не съм,че няма къде да го държа сега и него

# 68
  • Мнения: 2 677
 Blush не съм разбрала пак, нали чета, че се захранвате...
Аз сега чета за педагогическото захранване и много ми се нрави, едно такова логично и естествено ми изглежда. Някой да го практикува?

# 69
  • на североизток
  • Мнения: 460
Blush не съм разбрала пак, нали чета, че се захранвате...
Аз сега чета за педагогическото захранване и много ми се нрави, едно такова логично и естествено ми изглежда. Някой да го практикува?
Аз май без да искам го практикувам Flutter Като я видя някой път как любопитно ни гледа и давам да си близне, но само плодове съм и давала, тиква и зрънца оризче Laughing Но ябълките и портокалите направо си ги засмуква и не ми пуска ръката  Mr. Green

А сега не мога да се стърпя да не ви разкажа за една позната, която има бебе на 1 месец. Вчера я срещаме с голямата кака и питаме къде е бебето, а тя вика вкъщи. Ами кой го гледа? Ааа, самичко се гледа! И ние с мъжа ми така Shocked Ами то спяло и нямало да се събуди поне още половин час, и тя нашта отишла да вземе голямата от градина и не се прибира  направо в къщи, ами се разхожда по улиците спокойно и без притеснения. Като си помисля, аз не смея до магазина да отскоча, хем сме вече по-големи, а тя...мале, мале! Дано Господ да го пази тва дете, че явно майка му е много смела Mr. Green

# 70
  • София
  • Мнения: 53
Гале, ти нали имаше такова столче http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=6921&cat=69, доволна ли си?

Ние имаме такова, вече от 2- седмици го ползваме и съм много доволна  Peace Симо много обича да седи там и да оглежда от високо, за сега го ползвам в леко легналото положение, че да не натоварваме кръстчето  Laughing , но ми е голяма отмяна като го сложа там, слагам му и коланите и мога да си шетам и готвя на воля  Mr. Green Mr. Green, а и се храним много бързо там....стига с рекламата  Embarassed
 ilik123, мерси ама мама стана като терминатор в ръцете  Mr. Green
velizarka_8 и ние като вас от 10 години заедно, от 1 година женени и чак сега дете, и ние все нещо имахме по- важно, но пък сега можем изцяло да се насладим на товамалко човече и да му осигорим всякакви глезотийки....те май са повече наши прищявки, но.... Whistling Mr. Green Mr. Green

 иначе да се включа за пиоретата и Симо хич не искаше да яде картоф, нити на Хип сладкият картоф, нито какъвто и да е и домашен и т.н ,но купих  бейби лав от ДМ, картоф с морков...еми детето си с го хапва с кеф... Peace
и ние кръстосваме парка в младост тия дни, тъй че ако някоя от младоските майки се разхожда там може да се обади аз кръжа с една сива количка...и не сядам на пейки, че да изгарям калории  Joy Joy Joy

# 71
  • Мнения: 1
Привет   bouquet весели разходки и приятен ден на всички пожелавам [
[/quote] iv4i_79
А сега не мога да се стърпя да не ви разкажа за една позната, която има бебе на 1 месец. Вчера я срещаме с голямата кака и питаме къде е бебето, а тя вика вкъщи. Ами кой го гледа? Ааа, самичко се гледа! Ами то спяло и нямало да се събуди поне още половин час, и тя нашта отишла да вземе голямата от градина и не се прибира  направо в къщи, ами се разхожда по улиците спокойно и без притеснения.  
[/quote]
ужас тези не заслувжават да има деца ами ако се задави ...ахххххххх  #2gunfire.Дума да не става аз в тоалетната едва влизам ..боже боже нека БОГОРОДИЧКА ги пази
А една друга случка  едно бебче било на АМ ама понеже мн скъпо и сипвали само по една лижичка на много вода,че да пестят, а то милото все плачело  #Cussing out

И да се оплача моята звездичка толкова много плака снощи  newsm78 играе с играчките и като не стане нейната да захапе нещо реве по 1 час от яд, аз влизам в банята и я оставих баща и да я успокои,нооооооооооо излизам тя още реве.Съблякох я гола и аз от банята като я гушнах тя мирна  newsm78 мъжа ми се почесва и се мае как е млъкнала bowuu Зъби ли бяха нерви ли бяха така и не разбрах doh
Днес в  Русе е по хладничко и ще видим дали ще излизаме ..може би само за малко..я споделете за обед зеленчуково пюре, а плодовото следобед преди или след кърмене ???? И смесвате ли го с каша и каква каша давате,че моята е на свършване оризовата(купих и овесена ама била с глутен)
Забравих какво още щях да пиша  smile3506
п.п. честити месечинки на бебчетата днес

# 72
  • София
  • Мнения: 53
А сега не мога да се стърпя да не ви разкажа за една позната, която има бебе на 1 месец. Вчера я срещаме с голямата кака и питаме къде е бебето, а тя вика вкъщи. Ами кой го гледа? Ааа, самичко се гледа! И ние с мъжа ми така Shocked Ами то спяло и нямало да се събуди поне още половин час, и тя нашта отишла да вземе голямата от градина и не се прибира  направо в къщи, ами се разхожда по улиците спокойно и без притеснения. Като си помисля, аз не смея до магазина да отскоча, хем сме вече по-големи, а тя...мале, мале! Дано Господ да го пази тва дете, че явно майка му е много смела Mr. Green

е това не мога да го проумея... #Crazy newsm78

# 73
  • Мнения: 2 677
Ох, да пази Господ  Praynig ама всякаквъв народ има! И това с едната лъжичка АМ  ooooh! - ми да му вземат някое по-евтино, бе!

# 74
  • на североизток
  • Мнения: 460
А да не ви казвам пък за кърменето какви теории има тази майка Laughing Едва се стърпях да не и кажа нещо по-остро, че мъжа и е приятел с моя. И като и викам, добре де почети малко в интернет, тя ми вика, четенето няма да ми увеличи кърмата Laughing Не и стигала и затова дохранвала, и не било вярно, че колкото по-често кърмиш, повече кърма ще има. Тя може би си мисли, че гърдите са кофа, която за определено време се пълни и колкото се е напълнила-толкова, повече няма откъде да дойде  Laughing Знам ли и аз, ама най-любезно се опитах да и кажа някои неща, които съм научила тук, благодарение на нашите консултантки, а тя- НЕ, при мен не е така  Laughing Е, викам, ти не си извънземно, а си жена и тези принципи важат за всички жени...и пак НЕ, еми добре! Да се оправя!

Напоследък Елито много започна да ме хапе, докато суче и то не да хапне и да пусне, ами стиска здраво между челюстите и се върти на другата страна  Twisted Evil Направо ужас, ще го откъсне! То ясно, че я мъчат зъбите, ама какво да направя, за да я отуча? Ако може и консултантите да се включат със съвет! Това, което правя е да и кажа с твърд тон да не прави така, че ме боли, но като продължи направо я махам от гърдата. Проблема е, че незнам дали се е нахранила, защото сравнително скоро след започването на сученето, започва да хапе и да стиска.

Общи условия

Активация на акаунт