Отговори
# 60
  • Мнения: 74
Аз на лекар съм ходила вече 3 пъти, просто с такъв по ЗК сега искам да се запиша, защото иначе първоначалните изследвания без ЗК са 90 лв:(

# 61
  • Мнения: 41
Буболече така си е  Tired ама да не се плашим  Peace
Моникабири на мен докторът ми каза: "Ела, пък ще видим дали  има пари по касата да пуснем изследвания". С една дума, ако няма пари пак плащаш... ей иде ми да ги съдя тия от ЗК!!!! Close

# 62
  • Мнения: 74
Знам, че има и такива, затова аз с това почнах - едва ли не, аз ще идвам заради изследванията, така че ако няма да ги пускате да отида при друг.... май веднага ме разбра, дори му казах, че съм си правила вече микробиология и той каза, тогава сега няма да я харчим, ще ти пуснем по касата след месец или когато искаш.
Миналия път не ми се занимаваше да сменям лекарката по ЗК, а беше ужасна - не дава телефон, чака се с часове при нея и накрая ми каза, другия месец сме отпуска, като се върнем ще има много хора, елате направо след 2, и без това още не сте много бременна Shocked Повече не отидох, но още съжалявам, че не си взех направление да я сменя, заради мен е получила пари от касата, а колко ли още пациентки е отказала...

# 63
  • Мнения: 12
Аз ходя в частна клиника.... не ми се ходи при личния лекар при толко грипозни хора  в чакалните... Ама май ще се наложи да се наканя тези дни, защото не ми се плащат всички изследвания  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 1 165
Моникабири тая е била за разстрел направо.Боже, пази ни от такива лекари  Praynig

# 65
  • Мнения: 74
Да бе, като се сетя за нея още се ядосвам... то самата лекарка дума не издумваше, ама сестрата й беше истински хитлерист, като станеш пред вратата, понеже ти е дошъл реда, пита, вие къде, чакайте аз да кажа кой е на ред... и после като разпита се оказва, че половината хора са с час, половината без.... ама като не дават телефон, за да си запазиш час и да се разберете. Вторият път пък ме попита за какво идвам и аз: ами за преглед, а тя после в кабинета: ама вие не сте за преглед, а за женска консултация, защо не казахте #2gunfire Жалко наистина, че не я смених, тогава даже имаше опция да отида в Щерев с направление, тогава още работеха със ЗК, но хич не ми беше до това.

# 66
  • Мнения: 41
Ами аз за това първата бременност ходих само частно. Ама имах пари и реших да спестя малко на ЗК.  А сега, като ми се налага да съм по каса (тая криза е*а майката на всичко  Close и тия 240 лв месечно дето ми дават  ooooh!) и не мога да намеря доктор дето да ме вземе по ЗК. Ужас

# 67
  • у дома
  • Мнения: 1 581
записвам се, че съвсем ще ви изпусна дирите.

добре дошли на новите мами   bouquet

# 68
  • Мнения: 74
JanyAp, аз почнах работа след първата година майчинство, че не си представях да взимам по 240 лв.... аз как харча пари Embarassed Понеже обаче спомените за разходите покрай първото дете са ми още пресни, хич не давам пари за лекари с толкова лека ръка

# 69
  • Мнения: 12
Имам лоши спомени от "прекрасната" ни ЗК.....  не ми се дават излишни пари, ама спокойствието ми е приоритетно Simple Smile

# 70
  • Мнения: 84
Здравейте момичета!

Новата тема е супер!
Аз се поизгубих малко, обаче тръгнах на работа пак и през деня не ми е удобно да пиша, а вкъщи ни изключиха нета, щото сменяме доставчика, но заради мудността на новия доставчик се получи луфт! Както и да е!
И на мен прилошаването и гаденето ми попреминават. Освен това от 2 дни спрях и Дуфастона!!!, и се чудя дали факта че се чувствам по-добре не се дължи и на това.
Коремът ми вече си личи, а още не ми се казва в работата! При нас средата е много недружелюбна и не намирам и никакъв смисъл да казвам...както писах шефът ми е информиран и споделих с една колежка с която сме си по-близки.... но на другите не ми се казва .....щото мога да си представя злобните им коментари....от друга страна ще е тъпо да се шушука зад гърба ми...просто не знам как точно ще се получи... newsm78
Скоро май ще трябва сериозно да си потърся дрехи за бременни...! Rolling Eyes
поздрави и приятна вечер на всички

# 71
  • Мнения: 1 163
Здравейте майчета Grinning
темичката ни е прекрасна и дано все така да е Peace
Аз два дни нямах лаптоп и съвсем ви изпуснах,но ще наваксам.
Моят лекар работи с касата и засега не съм плащала изследвания,но нищо не се знае.............,днес не плащаш,утре плащаш
Лека вечер милички Heart Eyes Hug

# 72
  • Мнения: 0
zdraveite mili moi, Hug
eto me i men sred avgustinkite  Simple Smile nie o4akvame beb4e na 04.08.2011....
i poneje sym nova tuk, kak da se vkliu4a v spisyka? Thinking
lunna_pyteka : vaji novia korigiran termin  Peace

# 73
  • Мнения: 74
А, забравих да кажа, че тази сестра след като ми каза, че съм малко бременна, добави, вие така или иначе сигурно ходите някъде на частно Shocked
Утре е последен работен ден от първата ми седмица на работа, вече свикнах май, но пък как ми писва по цял ден да седя на едно място... дано е хубаво времето през уикенда, за да се поразходим:)

# 74
  • Мнения: 10
Олее,колко сте изписали,аз едва смогвам да ви прочета Simple Smileда ви кажа,че след като вчера доктора ми каза че всичко е наред,днес просто се чувствам като нов човек-спокойна и усмихната Grinningно другия месец,за да съм още по-спокойна,пък и за да се опитаме да видим пола на малкото човече ще си платя един ехограф.иначе от вчера ходя и на зъболекар защото онази вечер вече не можах да спя от болки Shockedжелая ви лека вечер!!!!!!!и спокойна нощ!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт