Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 12
Здравейте, августинки!  Laughing Днес се усещам някак странно, цял ден сякаш ми е трудно да дишам, а корема ми все още не е голям. Но въпреки това започвам да усещам тази тежест при дишане. А и почти нищо не ми се яде.  Сутрин ставам гладна като вълк, наяждам се и дотам, после мога и да не хапна нищо цял ден, ям колкото да не е без хич по съвсем малко, но с мъка. Вие имате ли такива усещания? newsm78

# 47
  • Мнения: 144
Аз нямам тежест при дишане, само ато изкачвам стълбите. Иначе и аз ставам с мисълта за храна, но мога да не ям нищо или по-точно нищо хранително.

# 48
  • Мнения: 14
Хубава тема и тъкмо навреме  newsm53,
Ние като се замисля май не сме и празнували св.Валентин,но пък винаги Трифон Зарезан,много обичам винце,направо умирам за мавруд.А романтични вечери много обичам да правя и да изненадвам мъжа си,той не е много романтична натура но пък винаги се изненадва много приятно Blush.
Относно коремчето,започна да ми личи миналата седмица,само за няколко дни ми порасна и вече немога да нося някои дрехи.А апетит наистина имам като за двама чак се плаща вече,не съм качила много но все пак се храня нормално от 2 седмици само.Но важното е бебо да е добре а после ще му мисля newsm78
Честито на тези които вече знаят пола,аз ще чакам още месец а нямам търпение

# 49
  • Мнения: 1 165
Аничка, аз не съм забравила за договорката ни.
Дано пък да сте прави и да излезе момиченце.Права е Тедката...такива неразположения само жена може да причини  hahaha
Вени не ми се е оправил проблема.Няма и да се оправи.Тази опция...да излизат първо най-новите отговори вече я няма и трябва да свиквам сега да търся новите отговори на последните страници на темата  ooooh! Като нямам избор...ще свикна
Аз днес пак цял ден бях навън.Даже на обяд пак си запалихме барбекю на автокъщата   chef Като е топло времето изобщо не ми се прибира в нас

# 50
  • Мнения: 74
Здравейте и от мен! Днес най-накрая се наканих да отида да се запиша на ЖК и се оказа, че вчера ми е изтекло направлението... та в понеделник ще ходя за ново. Иначе на касата жената ми каза, ама добре, че видях, че сте бременна, защо не си казвате... аз мислех, че не ми личи, но според нея тя като майка на 3 деца веднага ги разбира нещата. Иначе никой друг и на работа не е забелязал, даже според всички съм станала много слаба. С лекаря, който избрах за ЖК, ми се струва, че ще се сработим, макар че в началото му казах, че ходя на частно и той: хубаво е да знам какви са ви очакванията от нас. Аз пък му казах, ами зависи вие какви услуги предлагате, миналия път бях много недоволна, да видим сега:)))
Дидидонев, едни приятели имат халки от сребро от миналата година, понеже момичето не обича злато, и им ги направиха много хубави, аз лично не виждам разлика между техните и наште, които са от бяло злато. Всъщност моята струваше около 120 лв., на мъжа ми обаче към 400, че е по-голяма и дебела, а той пък изобщо не я носи Rolling Eyes
Честито на всички, които вече са разбрали пола на бебетата:)

# 51
  • Мнения: 1 165
Моникабири голям късмет с изтеклото направление  Wink Утре пак ще се разходиш
Малко ми е странно с тази разлика в седмиците.Ние, които сме с термин в началото на месеца вече по 2 пъти сме били на ЖК, а на момичетата, които са за края на август...сега се записват.Като се замисля...няколко седмици са нищо, но за развитието на малките човечета е много дълъг и активен период

# 52
  • Мнения: X
Илианка, зависи си най-вече от лекаря. Аз се записах още на 19.01, бях в 9 г.с. Просто лекарят ми каза да дойда тогава, пусна ми и изследванията.

# 53
  • Мнения: 1 054
Аз ще се записвам другата седмица.. ако не ми "мине котка път"  Flutter

# 54
  • Мнения: 2 890
И аз, и аз!  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 054
Само да не родим преди да сме се записали.. другото не е важно  Joy

# 56
  • Мнения: 2 890
Ооооххх, ще ме умориш от смях!  hahaha

# 57
  • Мнения: 1 165
Хахаха, аз се записах точно на 10.01 и докторката ми каза точно това "Илиано...ти ще родиш бе жена"  hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 41
Диди, много се радвам за вас  Hug
Мария аз предлагам, ако пак имаме момчета да ги менкаме с някоя майка  newsm78

А по повод халките, според мен е все едно какви са. Когато правихме нашите се бяхме опаричили и се изръсихме към 1000 лв. При което моя умен мъж я губи вече три пъти. Казвам "умен", защото я губи по един и същи начин - навън в снега. Последните два пъти бяха в един ден - докато чистеше снега от колата - намери я за 15 минути. По-късно през деня, я изгуби на строежа на къщата ни. Намерихме я след 1 седмица, като се стопи снега, в един ров. Това преди седмица. Оттогава реших, че това са саммо някакви вещи и има много по важни неща.  Peace

ЖК се записвам другата седмица, живот и здраве  Praynig То няма за къде да бързаме. Един познат гинеколог казва, че изобщо не знае защо жените ходят на лекар преди 3-тия месец. Преди това те не ги водели за бременни, защото всичко можело да стане  newsm78

# 59
  • Мнения: 1 054
  Извинете, че пак ще напомня реалността, ама.. "до 3тия всичко можело да стане.." Сякаш след него не може...  Tired

Ооооххх, ще ме умориш от смях!  hahaha
Ам, да не укъснеем, бе  smile3502

Общи условия

Активация на акаунт