След "1001" нощ - приказката продължава с проектите на нашите любимци - 163

  • 31 252
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 617
Мишел, благодаря за превода. Нека си вика Хюрем. Затова е различна. Какво да кажа - стъписва жената. Ние ще си гледаме, тя да си вика...Султанът ще я укротява... Laughing


  Не знам дали тази Хюрем е достоверна!Така я вижда Мерал Окай, така я  показва!Още повече, че тя ползва достатъчно исторически източници, но все пак е художествен образ. А възрастта на Александра- Анастасия е само 15-16г. Незрялото й поведение е обяснимо. Wink

# 706
  • Мнения: 4
Мишел    bouquet

# 707
  • Мнения: 11 116
Марманчи, като прочетох последния ти пост, за себе си си давам сметка, защо се разминават донякъде представите за Хюрем. Актрисата реагира според сценарий  - като за възрастта на Александра - петнайсетгодишна, но визията на Мерием определено не е на 15 годишна девойка. На мен лично ми допада избора - такова излъчване подхожда на човек, притежаващ голяма част от качествата на описваната Роксолана, но ако изборът беше се спрял на още по-млада жена - с по-детински вид - викането щеше да й отива. Въпросът е, че после -  трябваше може би да се сменя актрисата. Все пак намеренията им са да покажат дълъг период. Не знам. Само размисли в тази посока.

# 708
  • Мнения: 11 116
Новата тема  е готова http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=564445.0.
Нека допишем тази с любов! Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 617
Марманчи, като прочетох последния ти пост, за себе си си давам сметка, защо се разминават донякъде представите за Хюрем. Актрисата реагира според сценарий  - като за възрастта на Александра - петнайсетгодишна, но визията на Мерием определено не е на 15 годишна девойка. На мен лично ми допада избора - такова излъчване подхожда на човек, притежаващ голяма част от качествата на описваната Роксолана, но ако изборът беше се спрял на още по-млада жена - с по-детински вид - викането щеше да й отива. Въпросът е, че после -  трябваше може би да се сменя актрисата. Все пак намеренията им са да покажат дълъг период. Не знам. Само размисли в тази посока.

 Да, и аз мисля, че на по-млада актриса щеше да й отива да крещи и вика, но дали щеше да се справи със зрялата Хюрем.Може би трябваше да има две актриси - една за младата Хюрем и друга за зрялата?!Знам ли? newsm78 И аз като теб харесвам Мерием!

# 710
  • Мнения: 25
Една галерия от снимки на Meriem Sahra Userli - Хюрем
Харесвам я !  newsm43 Дано не ме замеряте с домати  Heart Eyes

http://birbak.mynet.com/galeri/meriem-sahra-userli/7098/189417
[/quote
Мар радвам се да те видя-
Чудесна е галерията на Мериам.
Тя има толкова много лица!! PeaceКоя е тя самата?!?
Виж ,че и на Грета Гарбо се е направила успешно.Гарбо като че ли малко по- меланхолична стои и е с по нежни черти ,но приликата  е невероятна .
Много добър избор е за ХюРРем но самия й характер не го възприемам.
Виж Валиде какво достолепие излъчва!!

# 711
  • Мнения: 617
   Мишел, подписът ти е удивителен!!!Отдавна го видях , но все забравям да те поздравя за него! smile3501 smile3501 smile3501

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 20:50 от marman

# 712
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


   Мишел, подписът ти е удивителен!!!Отдавна го видях , но все забравям да те поздравя за него! smile3501 smile3501 smile3501

Мерси...

набарах едни снимки, но до сега не съм имала такива трудности да ги постна, ще се помъча още малко.



Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 20:57 от Мишел_

# 713
  • Мнения: 11 116
Данайче, характерът на Хюрем....

 Както е тръгнало, много неща в нея трудно ще се проумяват. За всичко ще казваме - ами такива са времената, такива са условията, ситуацията го е наложила и т.н. Валиде е много различна като характер. Може би за достолепието, което излъчва има значение и излъчването на самата актриса не само образа, който пресъздава. Затова казвам, че възприемам добре Хюрем, защото и излъчването на актрисата и образа, който пресъздава ми помагат да почувствам характера, който не възприемаме - ти, аз и много, много хора. Може би все по-малко ще съчувстваме на Хюрем...
както е тръгнало...

# 714
  • Мнения: 25
    Danaya, сърдечно благодаря за превода на епизода!    bouquet  bouquet  bouquet

   (много ми е съвестно ooooh! - снощи заспах и сега ще гледам серията с превода на Данайчето Hug Hug Hug)

# 715
  • София
  • Мнения: 1 017
   Но е Халит Ергенч - какво удивително сливане с героя постига!( как се притеснявахме за здравето му, когато се появи в този вид?)[/color]

 Ох, така беше. Красито милата, що притеснения прибра!  Hug

Mydream ,наистина го преживях,като за близък човек,не се оправдавам,но към онзи момент нямаше никаква информация ooooh! Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 11 116
Помниш ли как си говорихме, да не си мислим никакви лоши неща, за да не викаме дявола  Laughing Laughing

# 717
  • Мнения: 25
marman,благодаря за чудесната новини,свързани с Халит! Hug Hug
И за снимките-харесвам Филиз Ахмет-за първи път я гледам,но ми допада !  bouquet
И на мен.
даже след Султана и Мустафа най- харесвам Нигяр.  bouquet

# 718
  • София
  • Мнения: 1 017
МОМИЧЕТА ИСКАМ ДА СПОДЕЛЯ МОЕТО МНЕНИЕ ЗА  ХЮРЕМ,ПО-ТОЧНО ЗА  М Е Р И А М.ХУБАВА МЛАДА ЖЕНА,ОПРЕДЕЛЕНО И ТАЛАНТЛИВА АКТРИСА,НО ЗА МЕН ИМА ЗНАЧЕНИЕ И ТОВА,ЧЕ ОПИТА ГО Е ПРИДОБИЛА НЕ В ТУРЦИЯ , А В ГЕРМАНИЯ,СЪВСЕМ ДРУГА ШКОЛА,КАТО ПРИБАВИМ И МАТЕРНИЯ И ЕЗИК,ДО КОЛКОТО РАЗБРАХ ОТ ГУГЪЛА НАИЗУСТЯВА СЦЕНАРИЯ....ЗА ТОВА НА МОМЕНТИ Е ГРУБА,ПРОСТО И Е ТРЕДНО ОЩЕ ДА ВЛЕЗНЕ В РОЛЯТА. ВСИЧКИ ЗНАЕМ,ЧЕ ЕЗИКА,ГОВОРА СИ ИМА  СВОЯТА ИНТОНАЦИЯ,МУЗИКА АКО ЩЕТЕ ooooh! КОЛКОТО ДО ВИЗИЯТА НА 15-16 ГОДИШНА,НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е МИНЬОНЧЕ,ПРОСТО ЕЗИКА НА ТЯЛОТО Е ОТ ЗНАЧЕНИЕ,МАНИЕРИТЕ,А ТОВА ЧЕ КРЕЩИ НА ВОЛЯ,Е НАЙ ЛОГИЧНО ЗА ТАЗИ ВЪЗРАСТ. НЕ МЕ СЪДЕТЕ,НО В НЯКОИ МОМЕНТИ,ТЯ НЕ ХОДИ ПО "ЗЛАТНИЯ"КОРИДОР,А СЯКАШ...МАРШИРУВА Joy Joy

# 719
  • Мнения: 13 531

Simo, thank you, dear!   love001  love001 Hug Hug Hug
You're so full of good news about our favorite HalitTwo Hearts Two Hearts Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт