Юлски деца-Тема 42

  • 27 239
  • 726
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 025
Драга, аз отдавна си мислех да ти пиша, че е по-добре да си имаш момче, сигурна съм че ще го възпиташ така ,че да е от твоята партия Sunglasses Сега да се отдадеш на шопинг!

Аз не знам писах ли , не писах ли, моята приятелка и кръстница на Калина, която е пак Калина  Laughing  роди вчера момченце - Ивайло.Много вълнуващ ден ми беше, явно за всички вкъщи, баткото беше у нас да се гледаме, одеве си тръгна да види бебето.И вчера, и днес падна голяма игра.Двамата големи се съюзиха срещу моята малка Калинка, и едно гонене..... о ... боже, не знам как издържат хората с повече от две деца LaughingСнощи не мога да ги сложа да спят, въобще голяма емоция, в резултат на това днес Калина направи две спането през деня Party

# 46
  • Мнения: 250
Добро утро!

Драга, честити ти сини гащи-наистина перфектна комбинация   bouquet!

Аз искам да попитам има ли майчета с комбинация като моята-момче и момиче? С какво си играят момиченцата ви? Даниела изобщо не я интересуват куклите й, както и всякакъв сорт момичешки неща  ooooh!. Единственото момичешко, което повече задържа в ръцете си, са 3 диадеми за коса...  Rolling Eyes. Играе си само с играчките на батко си, което него много го дразни.... Rolling Eyes

# 47
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Драга, честита мъжка рожба. Сега остава само бременността да е спокойна. Хайде сега на пазар Simple Smile))
При нас нищо ново. Обикаляме по вън, имам си едно келешче дето за всяко нещо сяда да реве, ама мама нещо не и се хваща много.Татко и няма да си идва тази седмица. Нещо се опитваме да се сприятелим с гърнето, поне не реве. Нищо че и нищо не прави.А да, веднъж - дваж по случайност си свърши работата в него, ама то си беше чиста случайност. Нищо, има време...
Мислих да започна деветдесет - дневната диета.Само да видя как ще го наглася яденето.Тука няма от къде да взимам плодове, а нали те са за закуска. Ама диетата ще се почне, няма начин...ОФициално ще съобщя началото и, за да ми вдъхвате малко кураж.

# 48
  • Мнения: 32
Мерси, момичета Hug. Мен хем ми е развълнувано, хем ми е малко мъчно, че няма пак да е мома, но пък сега ще овършея детските дрешки Grinning. Вчера си взех поръчката от ЛаРедут, много сладки неща съм взела на Андреа и едно сиво зимно космонавтче за младежа, толкова меко, че ми идеше да спя с него. Мислех си днес сутринта, че момчетата се води, че се мятат на майките, значи, ще си имам един мъжкар, а момичетата са на бащите, така че ще си имам една истинска дама Joy.
Мише, как си?
Аманита, ма какво е станало със сестра ти, нали си е в София, мъж няма ли си, той да се оправя. Толкова ли е страшно, че никой не осъзнава, че ще трябва да се справяш с две бебета наведнъж и ще имаш нужда от помощ.
Ели, честито бебешко попълнение. При явно е било весело, но пък ето, че Калина е поспала два пъти Grinning. Така е и аз си мисля, че сега ще си имам човек от моята партия Wink.
При нас гърнето хич не се тачи вече, мислех преди две седмици да се похваля, даже два пъти и голямата работа свърши, но от тогава само си седи на гърнето и нищо. Може да прекара и половин час ако си намери занимание, но нищичко не върши в него. Научила се е къде го слагам и като й омръзне става носи си го на място и ляга на леглото и чака да й сложа памперса. Хем се ядосвам, хем знам, че лятото вече ще мине на голо, с гащи се заредих вече , само да се позатопли и почвам офанзивата.

# 49
  • Мнения: 1 054
Хахахаха, Драга.. искрено ме разсмя с мъжкара и дамата.. Точно и аз това си помислих като каза, че е момченце, ама рекох да не те обидя. Вместо дама си помислих за "лигличка"  Hug

Хубав ден на всички!   bouquet

# 50
  • Мнения: 232
Драга, честито вече окончателно, еее много се смях за мъжкара и дамата.

Миме, няма да се оскъпи бе нали майка ще ми я донесе на крака, няма шипинг няма нищо. Днес отидох и возих на живо подобната - quest (то аз разлика съществена между двете не виждам) и после уж легнахме да спим ама никакъв сън не ме ловеше, тя сама си върви, направо се пощурих.

Мамо Диди, добре завърнала се, липсваше!

ЕлиГ, аз пък се чудя как се оправят хората с 2 деца, ти се чудиш как се оправят хората с повече от 2 щото имаш 2... Да питаме milasara тя нещо чуди ли се Laughing

Ние още ползваме силиконова четчица за зъби... подариха ми я в комплект с още 2 различни за различните етапи и помня че беше на известна марка но не помня на коя.

# 51
  • Мнения: 397
Здравейте мами  Hug
Някак си изкарах петъка сама с Ива, днес и утре ще ми я гледат  Simple Smile иначе вчера излязохме навън - то така си почивам повече, отколкото вкъщи, Ива си играе в парка, а аз се изтягам на слънце на някоя пейка.  Ива я накарах сама да слиза по стълбите, а аз сурках количката, после на парка я накарах сама да си слезе отдолу и да си измуши главата. Май ме гледаха малко странно, ама какво да правя  Crazy Дано си всичко се оправи, че ми е малко притеснено  Praynig .
Julsko bebe - честити сини гащи отново, че скоро ти честитих и във ФБ  Simple Smile
amanita -  не се тревожи за килограмите, ти нали бързо ги свали първия път.
Emily_ - това ли е окончателно избора на количка?

# 52
  • София
  • Мнения: 6 141
Ем, чудя се и аз нещо- дали да си основя едно, че ми забраниха да раждам. Crazy
Драга, и аз познах за сините гащи. Wink
Мише, дано всичко се размине бързо  Praynig, но ти се пази колкото можеш. Бях забравила за проблема ви с крачето- в този случай си е направо наложително да се вземат мерки. Hug

# 53
  • Canada
  • Мнения: 649
Миласара, лошо няма... Щом имаш желание - осиновяването също е вариант... Peace Аз лично съм голям привърженик на осиновяването, предимно като вариант за бездетните двойки. Но на фона на толкова изоставени деца, мисля че е добре да има по-облекченапроцедура за осиновяването им и от семейства с деца...
Александра, значи да те очакваме в 90-дневната... Прекрасен режим е. Аз приключих първия цикъл с резултат -6.5 кг. Целта ми всъщност е -5 кг, така че това идеално ме устройва. кара се много лесно режимът, но наистина винаги трябва да имаш някакви плодове вкъщи. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 580
Драга, много се радвам! Аз ти казах, на лицето ти беше изписано, че ще си мъжка майка! Hug Hug Hug Hug Приятно пазаруване и умната!  Heart Eyes
Сиско, Радина, тези вливания са с връзка с щитовидната жлеза (нали ми откриха хиперфункция, когато Анди беше на 9 месеца). Но, обещаха, че тези са последните, дано да е така наистина.  Hug Момичета, ако знаете колко много млади момичета има в Ендикринологията, на около 20 години са 80 % от пациентите.  Cry
Мама Диди, добре дошла! Hug
Александра, успех с диетата! Peace
Аз казах ли ви Мимето колко добре изглежда с новата прическа. Страхотно и е!  Hug
Хубав ден!  bouquet Мен ме викат "Мами, гае!", така че ще си играем Hug.

# 55
  • Мнения: 32
Мерси, момичета отново Hug.
Буболече, честито и тука, няма ли да се похвалиш, хубавите новини не се пазят за себе си Laughing.

# 56
  • Мнения: 1 054
Похвал, похвал! Ще ставам гУспУжЪ  Laughing
Драга, Hug
Още ми е зверски нереално и сякаш... далечно. Бях свикнала с мисълта, че няма да съм булка, никога не съм искала пък да се женя и бременна, а то... Слави снощи ме изненада.. с пръстен и на колене.. гушнал Преслава.  Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 39
Оля, да помня, че ставаше въпрос за щитовидната жлеза, но си мислех, че е вече зад гърба ти! Дано вече да са последни тези вливания Simple Smile
Мамчета я кажете колко струват тези преходните гащи и от къде ги купувате, че искам да взема за Тони. 
Браво Буболече! Разказвай кога? Много романтично, аз съгурно щах да се разплача..... но моЙто го..до не би му хрумнало изобщо нещо подобно....
ЮБ, ако можех да избирам пола на децата си, бих избрала да са разнополови  Peace Ех, съдбааа  Blush

# 58
  • Canada
  • Мнения: 649
Буболече, честито! Това е страхотна новина и е изключително хубаво, че си била изненадана! Бъдете много щастливи!
Марулче, не знаех къде да ти пиша затова пиша тук. искам да ти благодаря за страхотната рецепта за специалитет "Лозарска къща", която си публикувала и която пробвахме днес. Наистина е страхотна! Възнамерявам подред да пробвам всичките ти кулинарни шедьоври... Hug

# 59
  • Мнения: 32
Някой може ли да ми каже това чудо има ли и адаптери, за да работи на ток или е само на батерии?Тука не виждам да пише, в БГ вариант пише, че работи и на ток.
http://www.mothercare.com/Angelcare-Sound-Only-Monitor-AC420/dp/B00237AOSQ

Общи условия

Активация на акаунт