"ФЕВРУАРското човече иска в мама да се гушка вече!- Тема 31

  • 23 528
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 227
Лори да ти е жив и здрав малкия Боян!!! Бързо да се оправяш,че всички те чакаме с нетърпение Hug Hug Hug

# 61
  • Мнения: 3
мами менемного ме притеснява това преносване до тези които преносват вече КАКВО КАЗАХА ДО КОЛКО ДНИ И КАКВО ЩЕ СЕ ПРАВИ ПОСЛЕ newsm78
АЗ БЯХ ЗА 8,02 И СЕГА НА ПРЕГЛЕДА НЯМАМ НИКАКВИ ПРИЗНАЦИ нито скъсена шийка на матката нито разкритие нито контракции  Thinking
ПОЧВАМ ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАМ ЗА БЕБЕТО Praynig

Хич недей да се притесняваш!!! Погледни ми лентичката - преносвам 6-ти ден вече, а няма да родя по-рано от вторник следващата седмица. Признаци за раждане освен евентуално паднала тапа нямам никакви. По принцип изчакват 7 дни след термин, преди да те вкарат в болницата, това ако всичко е наред. После като те вкарат те наблюдават още ден-два и дават шанс на бебо да си тръгне сам. Ако и тогава не тръгне слагат хапче или система, зависи и за половин ден си готова!

ПРЕНОСВАШ 6 ДЕН ТО ЗНАЧИ УТРЕ И В СЪБОТА ТРЯБВА ДА ВЛИЗАШ В БОЛНИЦАТА ТАКА ЛИ
НА МЕН МИ КАЗАХА ЧЕ АКО НЕ РОДЯ ДО 15 НА 16 С БАГАЖА В БОЛНИЦАТА
И ИСКАШ ДА МИ КАЖЕШ ЧЕ МОЖЕ ДА МЕ ДЪРЖАТ ОЩЕ ДВА ДНИ БЕЗ ДА ПРЕДИЗВИКАТ РАЖДАНЕ ТАК ooooh!

# 62
  • Мнения: 1
Лорииииии ,честит да ти е малкия Боян!!!
Да расте умно,здраво и красиво дете!



# 63
  • Варна, морето, сините вълни...
  • Мнения: 395
Милата Лори дано се оправя бързо! Честит син Боян  newsm51 Да ви е жив и здрав мъника и много да ви радва целувки  Hug
А за мен доки каза да не се притеснявам с този нередовен цикъл може да ми е объркана датата.
Ама аз не  мога да разбера защо искате да ви предизвикват раждане, аз точно от това се притеснявах, ако вси1ко с бебо е наред няма смисъл насила...поне аз така мисля. И добре че в Търново ме искат само през ден за тонове, а не да ме вкарат в болницата. Не знам ама моя цикъл понякога е 28 пон якога 34 дена и може заради рова така. Моя РД е на 13 и се надявам поне тогава да е  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 10 фев 2011, 17:17 от mimi_jobnoto

# 64
  • София
  • Мнения: 1 105
ИСКАШ ДА МИ КАЖЕШ ЧЕ МОЖЕ ДА МЕ ДЪРЖАТ ОЩЕ ДВА ДНИ БЕЗ ДА ПРЕДИЗВИКАТ РАЖДАНЕ ТАК ooooh!

Ами съдейки по това, че в събота ще вляза едва ли някой ще тръгне в неделя да ми предизвиква раждане особено ако всичко е наред, както надявам се е, а и първия път ми се случи абсолютно същото. Общото ми пренасяне беше точно 10 дни. На 7-ия ден ме приеха, а на третия от влизането ми предизвикаха раждането. Не знам във вашата болница как процедират. Специално за Шейново говоря аз.
Нас теб кога ти е термина, че не виждам?

# 65
  • Мнения: 95
Честити Боян на Лори! Бързо да се възтановява от тежкото раждане!

# 66
  • Мнения: 17
Честити бебенца Миа и Йоан На Нелито и Дейзи! Много да ви слушкат и радват!

Силни палчета за Пчеличката!!!! Всичко ще е наред, уверена съм! Силна прегръдка за Тотони и момичетата, които са наред!!!

А докато пишех е дошла и новината за Лори!
Лори, скъпа, да е жив и здрав Боян и много радост дс ви носи! Целувам те и ти пожелавам да се оправиш бързо! Каквото и да се е длучило, вече болката е зад гърба ти! Гледай напред и ще се справиш!!


Минавам бързо да кажа, че започваме да се наместваме.
Въпрос към Елсе и Клото:  Кърмим се минимум 8 да 10 пъти. Правим 5-6 пълни памперса. Но вечер става много неспокойна и суче почти по час, показва признаци, че иска още, а имам чувството, че гърдите ми вече нищо не пускат. Дългата пауза от два дни я прави между 01 ч. И 4, 4,30 часа. Но от два дни давам и добавка, за да видя дали ще се успокои ( първата нощ буквално не Спа и искаше все да е На гърдата ми. ). Пия лактогенен чай, но не се цедя, защото тя буквално изсуква докрай. Какво друго мога да правя, за да съм сигурна, че се е нахранила добре и как да съм сигурна, че желснието и да суче е за успокоение? Май малко объркано стана, дано е станало ясно. Предварително благодаря!!!

# 67
  • Мнения: 3
Ами съдейки по това, че в събота ще вляза едва ли някой ще тръгне в неделя да ми предизвиква раждане особено ако всичко е наред, както надявам се е, а и първия път ми се случи абсолютно същото. Общото ми пренасяне беше точно 10 дни. На 7-ия ден ме приеха, а на третия от влизането ми предизвикаха раждането. Не знам във вашата болница как процедират. Специално за Шейново говоря аз.
Нас теб кога ти е термина, че не виждам?
[/quote]

НА 08.02. с първото родих точно на датата и затовасега съм притеснена

# 68
  • Мнения: 1
Да е жив и здрав малкият Боян, да дава кураж на мама Лори по-бързо да се справи с проблемите, че да се гушкат скоро двамата . Лори  Hug , бързо се оправяй.

# 69
  • Мнения: 737
Лори, да ти  е честит малкия Боян - много да те радва!
А на теб бързо възстановяване!

Мами, по колко цедите - при мен е 4 пъти по около 50 мл, а на малчо не му стига, че трябва да яде 1/6 от теглото, което е 550 мл. Дохранвам с хип. Вие как процедирате?
В началото ме нахапа по зърната е сега яде изцедено от шише. Мисля скоро пак да го пробвам на цица, че той си търси.

# 70
  • Мнения: 431
Честити бебета на Нели ,Дейзи и Лорин !Да са ви живи и здрави !
Лори ,дано бързо ти помогнат с този кръвоизлив  Praynig .Притеснително звучи  Sad ,стискам палци !

Аз днес се озовах притеснена в МД след като разбрах ,че доктора , при който ще раждам отива в чужбина и ще се върне тоооочно за моята операция  #Crazy А напоследък съм с болезнени сковаващи конракции и не се знае дали ще го дочакам .
Запознах се с доктора ,който го замества ;нямам разкритие ;записваха тонове и си тръгнах по-спокойна .Но все пък съм разочарована ,защото ми беше казал ,че няма да отсъства  Crossing Arms .

# 71
  • Мнения: 2 447
Току-що се връщам от разходка и влезнах да пиша за Лори,но гледам Еспинозка ме е изпреварила...
Да е жив и здрав Боян,а мама бързо да се възстановява.  Hug
Междувременно получих и смс от Растинка

"Днес в 13.20 се появи нашата принцеса- казва се Карина 50 см и скромните 2890 гр.И двечките сме ок.Целувки от нас"


Да е жива и здрава Карина,много радост да носи...   bouquet

На maria_m пък току-що са й изтекли водите и тръгва към Токуда.Моли да стискаме палчета.
Миме имаш много стиснати палчета-всичко ще бъде наред.Чакаме хубавите новини!  Hug

# 72
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Честита принеса на мама Растита Hug Да им е жива и здрава и много да ги радва
maria_m силно стиснати fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Пререди се с цели 11 дни Whistling

# 73
  • Мнения: 431
Честита бебка ,Растина !Да бъде много здравичка ,весела и послушна !
Точно в този момент и аз бях в МД  Simple Smile

maria_m ,дано всичко мине много леко и по най-добрия начин  Praynig !
Чакаме хубави новини !

# 74
  • Мнения: 79
Честити бебчета на Дейзи и Лори! Да са живи и здрави, много да слушкат и да ви радват!   bouquet

Милата Лори, дано по- бързо се възстанови!  Praynig



Честита малка принцеса и на мама Растина! Да й е жива и здрава!

Стиснати палчета и за maria_mfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт