Кой крив, кой прав...

  • 18 309
  • 251
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 127
Аз бих подходила така.
След като опираме до аналния секс, бих се съгласила, ако и аз го упражня спрямо него. Перверзна съм, по дяволите Mr. Green
А за гълтането на спермата също ОК, само ако получа орален секс по време на цикъл.

Нещо такова имах предвид като казах нещо подобно нетрадиционно.

Според мен е проява на неуважение към жената от страна на мъжа, да я кара да прави неща, които тя не желае. Той явно не я вижда като дама, като бъдеща майка на децата му(не разбрах дали не е и настояща), а само като сексуален обект.
Извинявам се/най-вече на авторката/, но и аз изпитвам съмнения, и то не леки, дали мъжът гледа на жената по по-различен начин, освен като на `къс месо`, носещ наслада.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 666
Е, айде сега, пак се стигна до "той не я обича, той не я уважава, щом си позволява да иска нещо от нея..." Ако тя иска нови обущета и й откажат по финансови съображения, или романтични изпълнения от мъж, който по природа е по-сдържан и затворен, никоя няма да каже "Абе, ти не го обичаш, не го уважаваш, защо искаш от него неща, които той не желае да ти даде." Напротив, изводът пак ще е, че той не я обича... Двоен стандарт си е отвсякъде. И, разбира се, по стандартите на СО любов и уважение=носят жената на ръце, угаждат и за всичко и ако тя случайно на нещо не е навита - марш в ъгъла да се срамуваш.

Аналният секс и гълтането са неща, които възбуждат 99% от нормалните, сексуално здрави мъже. Вашите мъже включително. Не казвам, че някоя е длъжна да го прави, щом не й харесва, но може поне да го разбере. И да не си прави изводи за любовта на мъжа само от това. Щото и жените, за разлика от мъжете, мечтаят за сватби с бели рокли и други салтанати, ама ако някой мъж се осмели да не сподели тази мечта, направо на кладата ще го качите, няма да се чуе "ами съобрази се с него" или "щом той не иска, трябва да се откажеш от мечтата си".

# 47
  • Мнения: 11 528
Флип, не мислиш ли че пресилваш доста нещата?

Аналогията с купуване на обувки и да те карат да правиш нещо, което не харесваш или пък изпитваш болка е неуместна.

От няколко твои поста оставам с впечатлението, че нямаш много добро мнение за жените, а за съфорумките още по-малко.

Ако твоя мъж иска да те души по време на секс и много, ама много държи на това ти какво ще направиш?

# 48
  • Мнения: 2 011
Разлика между  мъжко  и  женско  дупе няма - анатомия еднаква  Peace
Пробвайте взаимно  - мястото  е едно и  също пък може и  на него  да му  хареса - нищо не се знае  Peace
  Сега по-сериозно - мисля , че е неуважително спрямо теб ... newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 1 666
Флип, не мислиш ли че пресилваш доста нещата?

Аналогията с купуване на обувки и да те карат да правиш нещо, което не харесваш или пък изпитваш болка е неуместна.

От няколко твои поста оставам с впечатлението, че нямаш много добро мнение за жените, а за съфорумките още по-малко.

Ако твоя мъж иска да те души по време на секс и много, ама много държи на това ти какво ще направиш?

Не ги пресилвам аз. Пресилено е да правиш изводи за любовта на един мъж към една жена само заради това, че се е осмелил да има сексуална фантазия. Тук съм чела много теми, в които жени буквално изнудват партньорите си за изпълнение на някакви техни домогвания, но никоя не е получила отговор "не го обичаш, не е длъжен да ти отговаря на прищевките" или нещо подобно. Напротив, изводът пак е същият - ТОЙ не обича. Защо само мъжете трябва да доказват любовта си? Помня култовите теми за сватбата за 80 човека, или пък онази, в която авторката щеше да прави аборт, щото той не искал да жени, и още много подобни противни изпълнения.

Впечатленията ти за моето отношение към жените и конкретно към съфорумките е грешно, но не съм изненадана - очевидно не ти трябва много, за да направиш категоричен извод.

А ако моят мъж иска да правя нещо, което ми е неописуемо противно, но пък той много държи на това, значи просто не е моят мъж. За всеки влак си има пътници. И във всяка връзка трябва да се правят компромиси, но при две условия: 1. Компромисите не са едностранни, и 2. Не се прави компромис с неща, които наистина и много сериозно ощетяват или нараняват единия партньор. Тоест, ако моят мъж иска от мен нещо, което за мен не е върпос на компромис, а на жертва, ще му предложа да се разделим тихо и кротко, но няма да му кажа "хехе, ще го сторя, ама ако ти ми дадеш да ти завра нещо в г*за".  А онова за оралния секс в цикъл е гнусно и не мога да разбера що за кретенско чувство за хумор трябва да имаш, за да го считаш за остроумен начин да отхвърлиш нечие желание...   Преди да проявиш отношение към някого, замисли се какво отношение искаш ти да получаваш от него. Банално, но факт.

Всеки има право да си къта някакви мечти и желания и ако не ги разбирам или не ги споделям, това не е причина да се гавря с него. Винаги мога да му покажа вратата - кротичко и цивилизовано.

# 50
  • Мнения: 11 528
Добре де Флип, смятам, че си противоречиш, но не искам да спорим  Hug Харесвам жарта, с която се втурваш в темите и емоционалностт с която пишеш, но понякога си мисля, че просто обичаш да опонираш, може това да съм приела за негативно отношение.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 666
Добре де Флип, смятам, че си противоречиш, но не искам да спорим  Hug Харесвам жарта, с която се втурваш в темите и емоционалностт с която пишеш, но понякога си мисля, че просто обичаш да опонираш, може това да съм приела за негативно отношение.

Не, не е самоцел  Simple Smile Просто понякога, като чета как дружно дами плюят по мъжете, и си мисля: добре де, а после как да им се сърдим за техните цинизми по наш адрес? Справедливост трябва да има.

А за различията в желанията, в мечтите - те според мен са два вида: преодолими (въпрос на компромис - нормално е, аз досега не съм видяла двойка, дето са тооолкова родени един за друг, че сякаш сърцата им тупат в едно) и непреодолими (въпрос на сериозен дискомфорт и жертва от едната страна - аз лично предпочитам раздяла). Та така.

Къде си противореча? Може би не съм се изразила ясно - недостатък на многословните типове си е Simple Smile

# 52
  • Мнения: 64
Жената никога ли не е правила анален?

# 53
  • Мнения: 2 011
Жената никога ли не е правила анален?
Хм , най-вероятно  е правила  и  има лоши  спомени !   Tired

# 54
  • Мнения: 2 457
Аз пък не мога да разбера какъв е тоя зор на мъжете за анален Tired Мисля че по-скоро психологическа наслада изпитват от това, отколкото физическа. Така предполагам де, защото разликата в усещането едва ли е толкова голяма, освен ако разбира се жената не някоя огромна "кофа" (грубо казано). Или "Биг Маг" ( както още по-грубо се изразяваше един мой познат  Embarassed)

# 55
  • Мнения: 1 748
Мъж и жена. Обичат се много. Пасват си в много отношения. Щастливи са заедно. Сексът също е приятен и за двете страни... НО!!! Жената отказва анален секс и отказва да поглъща някои неща... Всеки път мъжът чува НЕ като отговор и започва да му се отисква от всичко. Всеки е прав за себе си.

Според вас, може ли това дребно камъче да обърне колата? Или може би това въобще не е дребно камъче... Кой чии желания трябва да уважи? Мъжът да се примири с отказа на жената? Жената да се насили и да се съгласи?  Rolling Eyes


Не е дребно камъче, а важен проблем- разминаване в сексуалните желания. Щом на единия му е толкова противно, а на другия започва да му писва може би е по-добре да си потърсят нови партньори.

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Мъж и жена. Обичат се много. Пасват си в много отношения. Щастливи са заедно. Сексът също е приятен и за двете страни... НО!!! Жената отказва анален секс и отказва да поглъща някои неща... Всеки път мъжът чува НЕ като отговор и започва да му се отисква от всичко. Всеки е прав за себе си.

Според вас, може ли това дребно камъче да обърне колата? Или може би това въобще не е дребно камъче... Кой чии желания трябва да уважи? Мъжът да се примири с отказа на жената? Жената да се насили и да се съгласи?  Rolling Eyes

В така описаната ситуация, ако двойката е отскоро, то значи не си пасват сексуално както им се иска и може да е по-добре да не са заедно; ако обаче са поне от няколко години двамата, не разбирам как на господинчото изведнъж му са се приискали тези неща, а преди не са.

# 57
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 936
Днес жената ще му даде анален секс и ще гълта...защото се обичат. А утре какво ли ще трябва да направи в името на любовта?! Може друго нещо да му хрумне на мъжа и да си поиска. Например тройка Wink Ами, ако жената поиска нещо нестандартно?! Дали мъжът ще се навие да направи нещо, което не му харесва, защото много я обича? Едва ли...

Има го и другия момент, че един път като дадеш - може и да не можеш да се отървеш. Едно е да стиснеш зъби и да задоволиш желанията на половинката си 1 път месечно, друго е да те насилват през ден-два. Когато единия изпитва удоволствие за сметка на другия и това стане практика...за каква любов говорим?

Може би мъжът не подхожда правилно към жената относно желанията си. Може би той гледа прекалено много "медицински" филми. Може би, за да получиш - трябва да дадеш.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 372
Явно мъжа я обича,по думи на авторката,но..За мен лично е адски глупаво това охлаждане заради един анален секс..Разбирам да му се отказва секс,пози,орален и т.н.,тогава да,но при положение,че всичко това е на лице е адски глупаво или човека е егоист или просто не умее да се съобразява.Просто човек не може винаги да има абсолютно всичко.Доколкото разбирам всичко друго в секса си е супер..Много е глупаво наистина..не виждам как бих охладняла към някого,когото обичам заради подобен отказ.Еми добре,Тя утре ще откаже и нещо друго,което за мъжа е важно и му харесва,тогава какво?Или Тя вечно ще се съобразява,въпреки,че това и носи физическа болка,дискомфорт?Жената не отказва стандартните неща,всичко върви ок,връзката е супер..Ако наистина държи на тази връзка едва ли един анален секс ще я развали Peace. Освен това тук не става дума за отказ за нещо като излизане,гости и т.н,а за нещо,което не на всеки е приятно,свързано е с болка,за някой може и да е унизително..Аз определен бих се съобразила с човека до мен,когато става дума за неговото тяло и неговите усещания.За мен крив е мъжа.Разбирам желанията му,разочарованието,нормално е,но чак отдръпване и охлаждане.... ooooh!

# 59
  • София
  • Мнения: 233
От всичко казано до тук започвам да си мисля, че въпреки твърденията, че съвместният им живот като цяло е съвършен, всъщност някъде има и друг проблем...
Защото:
1.Ако той толкова я обича няма да се прави на нащипана госпожица заради едните си "специални" мераци. Насилието е малко несъвместимо с представите ми за силна, взаимна любов.
2.Ако тя толкова го обича все ще се опита да даде съгласие и малко ентусиазъм за един-единствен експеримент. Ако стане-стане. Ако не, е в пълното си право да си отказва forever.

Общи условия

Активация на акаунт