ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 54

  • 44 582
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Благодаря! Аз май съм гледала малко от него, но никак не можех да понеса давиждам Сонгюл до този чужд човек и се отказах. После при вас прочетох, че спрели сериала. newsm78

# 31
  • Мнения: 4 508

    newsm09 Малеее,къде си е скрила ръцете Сонгюл!... Wink

И един любим еротичен момент  smile3503  http://www.youtube.com/watch?v=gybDazkZ7AQ

# 32
# 33
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Ми,че ние обръщаме трагедията в комедия Joy Joy Joy
Аз си чакам pkaneva с разказче по снимки.То и без това тази вечер няма нищо за коментиране.

vikktory  Hugвиж миличка,който търси конфронтация винаги повод намира.Така че не темата е проблем.Който не му харесва темата да не я чете.Щом се чете ,значи сме интересни и харесвани.Мен не ме интересува какво пише по другите теми и не чета.

# 34
  • "Перла"
  • Мнения: 1
http://www.haber.tk/23665/7/songul-oden-alman-dergisinde-haber.html


Песен на плащане haberSongül Öden'in германското списание "Сребърна" серия насочи вниманието на успеха Almanlarında.
 Петък 11-ти февруари, 2011 година 02:44:38
 В немското списание "Шпигел", на известния играч в арабския свят, публикува статия, в популярността на този въпрос.

# 35
  • Мнения: 20
Привет!

Ще публикувам само няколко изречение от статия за Селчук Йонтем в нашата преса. Стана ми весело от заглавието: "Да не дава Бог в живота съпруга като Бихтер"    Laughing

Приятелството между Селчук Йонтем и Берен Саат, започнало на снимачната площадка на телевизионния сериал "Забраненият плод", където двамата са съпружеската двойка Аднан и Бихтер, продължава и след приключването на снимките.
Берен С. е запознала Селчук със своя приятел - режисьора Левент Семерджи, който пък веднага му е дал роля в новия си филм.......
Селчук, който е женен за балерина и има една дъщеря, казва, че ако и той, като своя  герой Аднан, е сам, би могъл да се влюби в много по-млада жена.
"Любовта няма връзка с възрасттта. Любовта е връзка между две души", казва актьорът, но добавя: "В живота да не дава Бог съпруга като Бихтер,  добре, че имам Джихан (съпругата му)".
Той намира героя си от "Забраненият плод" за прекалено романтичен и разказва, че когато се опитвал да му придаде малко от своя начин на поведение, режисьорите все му повтаряли "Върни се към Аднан".
Почитателите му не го харесали в тази роля. По улиците чувал възгласи: "Бате, такива романтици като Аднан не ти подхождат. Остави тези роли, бъди като Аслан бей (героят му от "Долината на вълците").
На снимките на "Забраненият плод" ми беше трудно, но приятно, разказва Аднан, който  бил много  впечатлен от работата на младите си колеги.
           Той специално хвали играта на Къванч Татлъту (Бехлюл) и смята, че го чака блестяща кариера.  Докато се снимали заедно, Селчук и Къванч почти всяка сряда се срещали вечер в рибен ресторант и много разговаряли. Сближава ги и любовта към спортните коли и спорта. Селчук е запален фен на футболния отбор Фенербахче.


# 36
  • "Перла"
  • Мнения: 1
В Гърция "Перла" се казва "Сребърна луна" Simple Smile

# 37
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолита, здравей! Къде изчезна цял ден Hug

Виктори, напоследък нещо все те влече към еротиката на Перла newsm53 А ние нямаме хич нищо против Heart Eyes Обаче са много смешни, като говорят на арабски  Joy

 А за тази вечер освен да си спомним категоричните думи на Б/Р от снощи, че тя заминава, а Б/Л ако иска да тръгва, май нищо друго newsm78 Дотук с възможността за правилна постъпка. От тук нататък пътят е само надолу Sad

Пканева, и аз го прочетох това и ми стана странно, защото не се сещам къде бях чела , че бил женен три пъти, пък сега бил разведен. А иди разбери каква е истината newsm78

# 38
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva Благодаря!Много хубава статия!

dora_st не ми остана грам време Simple Smile

Радвам се,че с актьора  сме на едно мнение Simple Smile newsm10

http://www.youtube.com/user/KivancTatlitug2011#p/u/54/S--zj1KCP6Y

едно видео двамата,сигурно сте го гледали.Правено е в разгара на "Плода",и се шегуват Simple Smile

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте, дами!  Hug

Огромно благодаря за статията, pkaneva, беше ми интересно да я прочета! На мен пък ми харесва Селчук Йонтем в ролята на Аднан. И като цяло е интригуващ сюжетът, въпреки че, ако трябва да съм честна, не следя редовно сериала. Гледам го заради Къванч, но не намирам даже и частица от онова, с което "Перла" ни превърна в ревностни почитателки не само на самата телевизионна продукция, но и на актьорите...

# 40
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Тази вечер почти всички са налице newsm44 newsm44 Само Coma,iitina,shoppич липсват.


mishel4ee Hug

# 41
  • Мнения: 0
Дано и занапред се запази темичката, защото май се оказва единственото място \освен дома\, където  можем да се "скрием" от злобата, лицемерието и практицизма на модерния човек, лишен от добро чувство, романтика и себеотдаденост...

# 42
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Шоппич кой знае откъде ни дебне и ще се появи пак изневиделица Laughing  Иитина цяла седмица отсъства, сигурно е много заета Hug
Но разказчето ни в картинки се бави  Praynig

А Сонгюл на онази снимка с черевената рокля изглежда убийствено! Страхотна е !

# 43
  • Мнения: 205


ЗА НОВАТА ТЕМА!!!

Доре, много си права за червената рокля! Сонгюлчето я харесвам много и на тези снимки с червения чепик!



# 44
  • Мнения: 4 508
 Peace И аз много харесвам Сонгюл на тези снимки с Халит Ергенч.
И в Перф.двойка също е  newsm10


Лолче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт