ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 54

  • 44 583
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Това е за "Лека нощ":



А това е за "Добро утро":

# 721
  • Мнения: 167
Това е сайта на плодчетата - http://www.askimemnu.tv/  Grinning

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 690
Добър ден!!!  Hug






 
newsm08



# 723
  • Мнения: 4 509

колко пъти да ти кажа,че съм руса-кои са вее Joy Joy Joy


 Mr. Green Нямаше нужда да ми казваш, аз само с руси контактувам!!!  Joy Joy Joy Аднан и Капитана, ти как тъй не схвана ?!  Mr. Green


  newsm29 box

# 724
  • Perla
  • Мнения: 6 427



Здравейте ,момичета! И да е хубав денят ви Hug

# 725
  • Мнения: 0
Докато вие вземате на мушка капитан Ръза и любимата му Несрин  tooth (аз също съм й фенка)
в дизифилм има инфо за друг участник от "72 Участък"-този път наш Керем Алъшък
в пълния си блясък ще бъде онлайн и ще отговаря на въпроси на фенове
на 28 Февруари 2011

http://www.dizifilm.com/haberler/kerem-alisik-dizifilmcomda-9605.html

 Mr. Green Кой ще излезе на 4-ти март, 72 г. Картър( тоз ши е Керем Алъшък) са заявили, производителя и качеството Koğuş'un запознати, в понеделник, 28 февруари в 16:00 DiziFilm.Com "ще бъде на линия.

Керем Alışık'a ТУК за да задам един въпрос.

До този момент няколко телевизионни серии и сценарист игрален филм, режисьор, продуцент и актьор като сме изправени пред запознати Картър, като професионалист в работата с литература. Alışık'ın също е публикувал две книги. И накрая, 72 Уорд игрален филм, копродукция Явуз Бингьол приема запознати, филмът с участието на "бъркотия" в характера описва.

Керем Алъшък запознат емоционална широко известна личност, в понеделник, 28 февруари в 16:00 DiziFilm.Com "също е онлайн, ще отговарят на въпроси от вас.

# 726
  • Мнения: 0
Арабския канал MBC4 ще излъчи ГОРЧИВА ЛЮБОВ на 3 Март

# 727
  • Мнения: 20
lol4e   newsm10
Чакам го този филм -  Участъка ! Дали, обаче, ще го качат в Нета? Защото и до сега не намирам отдавна излезлите "Мед" и "Деца на Босфора"! Само ако го "дръпнем" от някъде ще можем и да помолим за превод.

dora_st , в твоята книга "ЗП" няма ли нещо за капитан Ръза? По-точно- и там ли е представен в по-комичен и простодушно веселяшки план?

# 728
  • Мнения: 0
pkaneva  love001

Да се надяваме,че ще качат филма в нета.Не знам как контролират авторските си права,
но ГОРЧИВА ЛЮБОВ изтече в тубето май след около месец след премиерата.
Капитанът сте подхванали значи, newsm78
крачи неуморно той по морските си задачи.
Капитан Ръза е мъж от сой,
развалена риба не предлага той.
Честен и почтен,
бръснат,пременен
на портата лъсна със зелена вратовръзка.
Бехлюл оправи му перчема и го окуражи,
Нихал го поздрави-много фешън бил.
А той безцеремонно и без да е мил
отсече "Само русия ли ги умее тия работи?!"  Thinking  #Crazy  #Crazy


Последна редакция: пт, 25 фев 2011, 16:56 от lol4e

# 729
  • Мнения: 0
На фейсбук страницата на Къванч има сленото съобщение за луди фенки
и обезумели лелки  tooth  /да не се засяга никой/

 Stop Dear fans .. Kıvanç is going to be in Damascus-Syria Saturday 26 February to promote for Istanbul shopping festival ..

http://www.istanbulshoppingfest.org/en/about-isf.aspx

# 730
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, трябва да призная, че Капитана е изцяло заслуга на сценаристите на ЗП. В романа въобще няма дори подобен образ. Но явно в стремежа си да запълнят  многото болуми Mr. Green сценаристите са открили тази сюжетна линия, без ни най-малко да подозират колко много ще ни развълнуват двамата симпатяги, хеле Капитана. От снощи се чудя на кой бг артист ми прилича на оная снимка- май на Т. Колев като Пурко newsm78

Уф, Лолче, хич не го харесвам тоз Керем бе! Пък и като го видя до нашето момиче, направо ме втриса Wink
Е, както се вижда, Капитана единствено е в състояние да предизвика творческо вдъхновение Joy Няма ли някой да напише някоя балада, трагедия или нещо подобно за голямата невъзможна любов на съвременните Ромео и Жулиета Mr. Green

# 731
  • Perla
  • Мнения: 6 427
И само няколко изречения от романа "ЗП" за изживяванията на Б/Р след въпросната нощ:
."..тази сутрин тя не бе предишната,...а мръсно подло същество, белязано с лепкава кал...защо се случи всичко това?...Та тя не обичаше Б/Л...не изпитваше никаква любов към този мъж, който не представляваше нищо повече от разхайтен хлапак....защо отиде при него и най-вулгарно, като последна уличница се хвърли в обятията му?...Най-сетне стана истинска дъщеря на Фирдевс ханъм...Значи в самата и кръв е съществувало нещо, което я е подтиквало непрестанно, докато...я направи дъщеря на Ф/С...Прехвърляше върху майка си цялата отговорност за своя гря,х за тази мръсотия."

# 732

Общи условия

Активация на акаунт